NOWY SONDAŻ P.BARBARY

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

NOWY SONDAŻ P.BARBARY

Post by Franio »

i tak w Żarkach Letnisku od lat manipuluje się opinią publiczną 8)
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

A może tak jaśniej, na czym ta manipulacja polega, bo nie kumam?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

kto,jak kto :lol: ale PANI to świetnie to i owo KUMA :roll:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Ja też nie widzę tutaj manipulacji :roll: Głosujesz na tak, nie lub nie wiem i już. Ja głosuję na "nie mam zdania", bo nie wiem co to za działki, jakie drogie i etc... Oddaję podjęcie decyzji Radnym i Wójtowi. Czasami tak jest, że lepiej sprzedać teraz jak jest kupiec, a kiedyś kupić, może w innym miejscu, bardziej atrakcyjnym? Nikt nie wie co będzie za rok za dwa za dziesięć lat? Dla mnie to loteria, dlatego nie mam zdania :roll:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

:lol: :lol: ja tam trszeczkę KUMAM :roll: już KTOŚ tutaj pisał o złośliwych klikaczach 8)
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Przeceniasz mnie Zdzichu, OWO kumam, ale TO - akurat nie.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Zielony
Albo jesteś niezorientowany albo udajesz, że nie wiesz o co chodzi.
Przecież Rada Gminy na wniosek Pana Wójta już uchwałę podjęła w sprawie sprzedaży działek m.in. w Żarkach Letnisku.
Teraz to nie pora na sondaż lecz na natychmiastowe zablokowanie sprzedaży działek , bo może być za późno.
Poczytaj na ten temat wypowiedzi pod tytułem "Zamiar sprzedaży działek gminnych w Żarkach L.".
Pozdrawiam
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

A dlaczego radna Polak nie zablokuje sprzedaży działek ? " póki nie jest za pózno " przecież pani na wszystko ma wielki wpływ i działa zdecydowanie :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

mogę się założyć ,że sondaż badzo szybko zmieni się KLIKACZE KLIKAJĄ już jest 32 do 48 , a ZEBRANIE WIEJSKIE TUŻ TUŻ , trzeba zmienić SONDAŻ i pierdzielić KITY ,że ludzie CHCĄ SPRZEDAŻY DZIAŁEK ... te sondaże TO STAŁY CHWYT PANI BARBARY... p. BARBARO dlaczego pani tymi sondażami wprowadza ludzi w BŁĄD. lepiej zrobić LISTĘ MIESZKAŃCÓW z orginalnymi podpisami :twisted:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu, czy ty naprawdę sądzisz, że siedzę cały dzień przy komputerze i klikam. Dlaczego tak łatwo przypisuje mi się złe intencje, jeżeli tylko sondaż nie jest po czyjejś myśli? Przecież każdy może przesłać propozycję swoich pytań sondażowych do administratora? Mnie po prostu interesują sprawy Żarek Letniska i poglądy ludzi, nie tylko te opowiadane w opłotkach.I nie odpowiedziałeś mi na czym polega ta manipulacja z sondażami, bo przecież jeżeli wielokrotnie klikają ci na TAK to również wielokrotnie klikają ci na NIE. a są także opcje pośrednie.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

klikacze klikają i SONDAŻ ZMIENIAJĄ
raz w prawo , raz w lewo
i jaki WNIOSEK z tego 8)
już troszeczkę lepiej 31 do 51
:lol:
DROGA p. Barbaro (nie powiem TANIA , bo musimy spłacać DŁUGI , po WASZEJ 4- letniej kadencji) proszę się na mnie nie złościć ...JA próbuję tylko WSZYSTKIM PISZĄCYM NA FORUM...............uświadomić ,że te sondaże są do BANI i do rzeczywistości jest im BARDZO DALEKO :roll:
WIERZĘ jednak ,że nasz WÓJT ma swój rozum i nie będzie robił wbrew mieszkańcom Z. L.
POZDRAWIAM i życzę MIŁEGO DNIA
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

o już 30 do 53 ,
daremne klikanie , przed zdjęciem sondażu i tak WYNIK ulegnie zmianie :roll:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol: :lol: :lol:
już pożegnania NADSZEDŁ CZAS,
bo ZDZICHU na ZAWSZE żegna WAS
no to paaaaaaaaaaa :lol:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Zdzichu to już było ...
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

ślimaczku ..wcześniej żartowałem , a teraz to już muszę , bo dostałem PRACĘ i jutro wyjeżdżam :lol: tam , gdzie będę zbierał owoce nie ma INTERNETU 8) no cóż z czegoś trzeba ZREZYGNOWAĆ :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Żegnaj Zdzichu, myślę, że nie na długo, i nie martw się o długi gminy, wygramy wybory i spokojnie je spłacimy. Ważne, co w ciągu tych 4 lat zrobiliśmy, ludzie to widzą i ocenią. Miłego zbierania, myślę, że smacznych owoców.
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

W takim razie powodzenia i bywaj zdrów.
A jak już zbierzesz te owoce to wracaj :)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

no jeszcze nie wyjechałem , a już za mną tęsknicie :shock:
to może ja jednak się rozmyślę :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

ZDZICHU wracaj bo SONDAŻ leci w lewo , a my chcemy w prawo ......
już jest 39 do 44 :twisted:
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

46 do 40 :shock: przez jedną noc :!: :!: :!:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

ZDZICHU miałeś rację ...och TEN KLIKACZ :roll: wczoraj o 23 było 39 do 45 , przez jedną noc wynik zamieniono na 46 do 40 :shock: P BARBARO i dalej pani twierdzi ,że to nie jest MANIPULACJA :oops: :oops:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

W takiej formie nikt rozsądny nie bierze tych sondaży na poważnie.
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

skoro są BEZNADZIEJNE :roll: to po co je umieszczać :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

MANIPULACJA sterownie poglądami albo działaniami ludzi, którzy nie są tego działania świadomi po to aby osiągnąć pewne cele.- to definicja ze słownika wyrazów obcych. Na forum umieszczono już kilkadziesiąt sondaży, po co pyta Franio? ja już na to pytanie wcześniej odpowie, bo pytania dotyczą wielu dziedzin życia społecznego działam. Opracowując pytania do sondy ani nie chcę osiągnąć żadnych celów, ani nie steruję niczyimi poglądami bo klikacie państwo jak chcecie i wypowiadacie się też jak chcecie. I dla mnie jest oczywiste, że taki sondaż nie jest "badaniem" reprezentatywnym, ale na pewno pobudza dyskusję i zainteresowanie publicznymi sprawami. To co można powiedzieć o obecnym sondażu to jedynie to, że nie WSZYSCY mieszkańcy Żarek Letniska są przeciwnikami sprzedaży przez gminę nieruchomości.
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

p. BARBARO ...doskonale pani wie ,że nie chodzi o DEFINICJĘ.....tylko o klikanie i niech pani nie WCISKA CIEMNOTY 8)
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Franio, ciekawa jestem czy obecny sondaż to też manipulacja opinią publiczną i wciskanie ciemnoty?
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

droga p. BARBARO jak zwykle udajesz ,że nie wiesz o co chodzi :roll: narozrabiać jest bardzo łatwo ,ale odkręcić ZNACZNIE TRUDNIEJ :cry:ludzie podpisywali listy i to jest WIARYGODNA OPINIA PUBLICZNA :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

p. Barbaro ...daj spokój i tak PRZECHLAPAŁAŚ SOBIE WYBORY :cry:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Wybacz Zdzichu zbyt lotna nie jestem i nie bardzo rozumiem co ma sondaż do wyborów, ale mam wrażenie że tobie jak temu Jasiowi z dowcipu wszystko kojarzy się z jednym, Jasiowi z 4 literami, a Zdzichowi z wyborami.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

nie p.BARBARO , ja tez lubię jak ten JASIU :shock:
ale to pani próbuje PO TRUPACH DOBRNĄĆ DO CELU :roll:
pozdrawiam i ŻYCZĘ ""POWODZENIA ,, oczywiśącie w tym dojściu do CELU :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Oj Zdzichu ale kraczesz ja tam nie przekraślabym tak szans Barbary bo ona jedna cos w Żarkach robi i ludzie to widzą, a i głowę ma też nie od parady, a na samej krytyce i protestach nic się nie zbuduje, jak przez 8 lat zbierali pieniądze na kanalizację i nic się nie działo to wszyscy radni siedzieli cichutko i nie organizowali protestów chociaż przepadło nam mnóstwo pieniędzy na inwestycje.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

no wiem ..jest bardzo pracowita,ale całą swoją pracę sama sobie niszczy SWOIM USZCZYPLIWYM BUZIACZKIEM ... nie liczy się wogóle z innymi ludźmi...większość jej za to nie znosi ...nie umie współpracować , musi być tak ,jak ona chce...i mimo iż w wielu przypadkach ma rację , to i tak ludzie jej utrudniają ,, wszędzie chce być PIERWSZA I NAJLEPSZA :roll: POWIEM KRÓTKO LUDZIE WIDZĄ JEJ PRACĘ , ale i tak zagłosują inaczej WSPOMNISZ MOJE SŁOWA (za 3 miesiące).
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu, a tak coś więcej o "tych trupach", lubię dobre kryminały.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

dobre i to , bo ja też lubię :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu nie wykręcaj się, coś więcej o tych trupach!!!
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

ZDZICHU czasami pisze niezrozumiale, przynajmniej ja za nim nie nadążam :roll: Może słoneczko mu doskwiera, przy zbieraniu tych ogórów, albo.... już nie zbiera ogórów tylko wysiaduje w parku :wink:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

widzisz były ..gdybyś często siedział nad basenem :?: to chyba byś nadążył :roll:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Myślę ,że można już zakończyć tę sondę na temat otwarcia basenu ponieważ Pan Wójt po naszych interwencjach zmienił decyzję.
Od 01.08.2014r. wydał Zarządzenie o otwarciu naszego basenu z pewnym zastrzeżeniem,że kąpiel jest dopuszczona na własne ryzyko.
Dziękujemy.
Pozdrawiam
ZP
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Może jakaś podpowiedź, o co zapytamy w nowej sondzie?
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Moze zapytajmy mieszkanców ....czy radna Polak byłaby dobrym sołtysem ...
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

spajdermen .. ujawnij swoje nazwisko i ty startuj na sołtysa :roll: coś sie tak przyczepił do p. P. :!:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

nie wiedziałem ze pani radna ma ....sekretarke (dziwnie ) !!! , nie startuje na sołtysa , bo nie mam "zasług" dla Zarek-Letniska
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

spajdermen .. wszystko ma swoje granice ..juz dość dużo złych uwag zostało napisanych pod adresem naszych RADNYCH ...najwyższa pora dać im świety spokój....niech sobie startują skoro ich to kręci i lubią swoja pracę .....A LUDZIE SAMI ZDECYDUJĄ ,KOGO CHCĄ WŚRÓD RZĄDZĄCYCH ... myśle ,że juz wystarczy tych ZŁOŚLIWOŚCI 8) to jest moje zdanie , aty rób jak uważasz :?:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

zakopuję TOPÓR WOJENNY i miłego popołudnia CI życzę :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

a ja tobie MIŁEGO WIECZORU.....
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

:lol:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

majeczka ma rację....łatwo każdego krytykować, trudniej za to zrobić coś samemu dla innych...
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

a Ty zg..... jestes taki aktywista ? w czym ? pochwal sie
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

nie wiem czy zauważyłeś spajdermanie ale nie o mojej skromnej osobie toczy się tu dyskusja.....
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

O WRESZCIE DOBRY SONDAŻ I ZNÓW BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :lol: :lol: :lol:
TYLKO ZASTANAWIAM SĘ PO CO TAKI SONDAŻ TUŻ PRZED WYBORAMI , CZY TO COŚ ZMIENI :?:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Oj Zdzichu, niech ci si wszystko nie kojarzy z wyborami, tak jak małemu Jasiowi z ....
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

JUŻ RAZ CI POWIEDZIAŁEM ,ŻĘ JA LUBIĘ TAK JAK TEN JASIU...ALE DO CIEBIE NIE DOCIERA :!:
WSZYSTKIE TWOJE SONDAŻE SĄ PRZEMYŚLANE I PODSTĘPNE :wink: MASZ OKREŚLONY PODSTĘPNY CEL :lol: :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

No widzisz Zdzichu już taka ze mnie podstępna osoba, ale może ty byś wymyślił jakiś sondaż, to nie byłoby podstepu.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Nie rozumiem ZDZICHA i kilka innych osob ..... wszedzie wietrza spiski i podstepy , czy tak trudno pojac ze wiekszosc ludzi jest uczciwa i gdy juz pisze to pisze prawde ! Nawet sondaze sa podstepne ? ! PARANOJA !!!
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

PARANOJA
Choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób. Charakteryzuje się uporczywymi, nie ulegającymi zmianom, spójnymi pod względem logicznym urojeniami, dotyczącymi przeważnie prześladowań albo związanymi z manią wielkości.
SIEDEM ELEMENTÓW PARANOI :
1. Podejrzliwość :
Podejrzliwość to najbardziej widoczna cecha paranoika. Wciąż szuka ukrytych znaczeń, sygnałów wskazujących na obecność wrogów, o których wie, że go otaczają. Interpretuje swoje spostrzeżenia zgodnie z przyjętymi założeniami i wnioskami.
2. Ksobność :
Świat paranoika zaludniają wrogowie, a on sam stanowi ośrodek ich uwagi.
3. Mania wielkości
Aroganckie przekonanie o własnej wielkości pozostaje w bliskim związku z wiarą paranoika, iż jest on centralnym obiektem zainteresowania. Jest pewien swoich racji, nie dopuszcza żadnej różnicy zdań. Zna całą prawdę i żywi swego rodzaju pogardę dla głupców, którzy mają odmienne zdanie.
4. Wrogość
Pierwszą cechą, jaka rzuca się w oczy nawet przy przypadkowym zetknięciu z paranoikiem, jest nie tyle jego przekonanie o spisku czy arogancja, ile generalnie wrogie nastawienie do świata. Paranoik jest wojowniczy i łatwo się irytuje, nie ma poczucia humoru, jest niezwykle wrażliwy na oznaki lekceważenia, kłótliwy, spięty, nastawiony obronnie.
5. Lęk przed utratą niezależności
Paranoik jest wciąż w stanie gotowości. Wciąż jest przygotowany na niespodziewane okoliczności, które określa jako zamach na swoją niezależność lub wolną wolę. Jest w stanie nieustannej wojny z prawdziwymi i wyimaginowanymi przeciwnikami, którzy chcą nad nim zapanować i odebrać mu niezależność.
6. Projekcja
Jeden z narcystycznych mechanizmów obronnych; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię. Według Zygmunta Freuda, projekcja wynika z normalnej skłonności do przypisywania wewnętrznych stanów i przemian przyczynom zewnętrznym. Na przykład ludzie mało znaczący albo bojaźliwi będą uważać swoich wrogów za nadzwyczajnie licznych i potężnych. Ma to określone implikacje w świecie polityki.
7. Myślenie urojeniowe
Paranoik chroni się przed niemożliwą do zniesienia rzeczywistością, konstruując rzeczywistość zastępczą. Jest ona pocieszeniem dla zranionego ego. Potrzeba podtrzymania pozytywnego wyobrażenia o sobie wyjaśnia, dlaczego tak kurczowo trzyma się przekonania, że jest obiektem spisku. Choć można by się spodziewać, że z ulgą przyjmie wiadomość o nieistnieniu spisku, w rzeczywistości będzie zdruzgotany. Pozbawiłoby go to poczucia własnej ważności. Lepiej być prześladowanym niż ignorowanym.
8) 8) 8)
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Byly..... moze jestes lekarzem , ale mnie nie chodzilo o objasnienie slowa, ewentualnie choroby...... chociaz w wielu punktach jest zgodne z moja intencja ! i te wszystkie osoby podejrzewajace ludzi o podstep czy spisek pasuja do tej opini pasuja .....he he
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

DZIĘKI :lol: :lol: :lol: NO WIDZICIE JAKIE MACIE PROBLEMY :wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

ten sondaz chyba nawiązuje do długów i sytuacji w jakiej sie znajduje nasz UG .... w ten sposób ktoś tu chce udowodnić ,że branie kredytów jest OK :?:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Zgadzam się z Majeczką.
Że ktoś tu chce udowodnić ,że branie kredydów jest OK.
I czy to jest w porządku? Pochwalać zaciąganie kredytów za wszelką cenę? Byle pod publiczkę?
Sytuacja finansowa gminy jest obecnie bardzo trudna/z uwagi na wysokośc zadłużenia/.
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

majeczka - bajeczka :lol: :lol: :lol:
majeczka wymyśliła, widzowi to spasowało :lol: :lol: :lol:
jest spisek :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Jasiku :lol: oczywiście ,że bajeczka ..dobra reklama , to połowa sukcesu :wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no poprawię ..Jaśku :lol:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

O cholera ! ............ w Zarkach sami bogacze !!! nikt nie ma kredytu ani nigdy nie brał ....he he , to nie było pytanie "kto" tylko pytanie "jakbys", ale ten sondaz wywolał "swiete oburzenie " ZENADA ..... he he
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

majeczka ......... a kto sie reklamuje ? przeciez sondaze sa przez długi czas !
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

drogi spajdermenku ...nie zrozumiałeś aluzjiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Spajdermen
Być może wiele ludzi w Żarkach brało kredyt. Ale kilku osobom zabrano
cały dorobek życia na poczet długów.
Kredyt zawsze można zaciągnąć ale należy pamiętać ,że nie wolno przeinwestować , zawsze należy myśleć o tym ,że kredyt trzeba spłacić i to z odsetkami i na spłatę trzeba zarobić.
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz...u nie o to pytano w sondażu !!!
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Myślę, że gdyby w sondażu padło pytanie czy wolisz wiosnę czy lato, święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy i tak część osób oskarżyła by mnie o manipulację, no bo niby po co ona zadaję takie pytania, o co jej chodzi czy też co ma na myśli. A ja życzę dobrej zabawy i tylko przemyślanych, rozsądnych kredytów
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

NO TO JA WOLĘ " LATO I BOŻE NARODZENIE " AAAAAAAA I JESZCZE FRYTKI POPROSZĘ :wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Pani Barbara życzy nam przemyślanych i rozsądnych kredytów.
To dlaczego wójtowi i gminie tego nie życzyła? Tylko głosowała za wszelkimi kredytami bez względu na to czy były rozsądne czy nie.
Czy nagle dostała Pani radna olśnienia?
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

widz....u ...... jak.." ktos chce psa uderzyc to kij zawsze znajdzie "
Guest

Post by Guest »

widz wrote:Pani Barbara życzy nam przemyślanych i rozsądnych kredytów.
To dlaczego wójtowi i gminie tego nie życzyła? Tylko głosowała za wszelkimi kredytami bez względu na to czy były rozsądne czy nie.
Czy nagle dostała Pani radna olśnienia?
Nie dostała. Po prosty jej stanowisko jest zależne od tego z jakiej strony witra powieje...
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

juliaw ..... o maj got ....a gdzie te witra wieja ?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

P. BARBARO ...DO PANI SIĘ PLUJE , A PANI MÓWI ,ŻE DESZCZ PADA...PRZEGRALA PANI WYBORY I NADAL MIESZA , BO PARTIA JEST NAJWAŻNIEJSZA
JA JUŻ PANI NIE LUBIĘ :twisted:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Oj Zdzichu i wylazło szydło z worka, a manipulant z ciebie lepszy niż z ZP i widz razem wzieci. Co cie tak rozsierdzilo w nowym sondazu, że juz nie ukrywasz swojej wrogosci do Barbary? Co krol jest nagi!!!
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Spajdermenie
Proszę Cię waż słowa i nie przezywaj mnie manipulantem.
ZP
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

spajdermen , a kogo ty lubisz ...chyba tylko BARBARĘ :?:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ZDZICHU ..... ja lubie ludzi to ze o kims pisze krytycznie nie znaczy ze nie lubie tej osoby , nie lubie podlizywania sie komukolwiek , czy zachwycac sie postami z ktorymi sie nie zgadzam .... he he
Post Reply