TOWRZYSTWO PRZYJACIÓŁ ŹAREK LETNISKA APELUJE

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

TOWRZYSTWO PRZYJACIÓŁ ŹAREK LETNISKA APELUJE

Post by BARBARA »

Jak co roku TPŻL apeluje do państwa o przekazywanie nam 1% podatku.Krąg naszych darczyńców pomału rośnie, a my staramy się jak najlepiej wydawać pieniądze, które nam przekazujecie, na organizację życia kulturalnego w naszej miejscowości. Co zrobiliśmy w ubiegłym roku- podamy już niedługo w sprawozdaniu, które można będzie przeczytać w naszej zakładce. Co zamierzmy zrobić w tym roku- o tym dowiecie się też państwo z naszego planu działań na rok 2014. Jesteśmy ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO, lecz nie korzystamy z żadnych państwowych dotacji. Naszą działalność finansujemy z państwa darowizn, naszych składek oraz grantów uzyskanych w konkursach organizowanych przez władze samorządowe. ZOSTAWMY NASZE PIENIĄDZE W ŻARKACH LETNISKU
Nasz numer KRS 0000298336 Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska
Zarząd TPŻL
Jemioł
Mieszkaniec
Posts: 31
Joined: 13 Nov 2009, 17:03

Post by Jemioł »

Podoba mi się to co robicie, zwłaszcza Letniskowiec, więc mój 1 % macie na pewno. Powodzenia.
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

Mnie również podobają się działania i praca TPŻL , też dam swój 1 % :D
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

i Ja też chętnie dam swój 1 % :D
zg
VIP
Posts: 539
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

I ja też dodam swój 1% aby moje ukochane Żarki miały się jak najlepiej, może się uzbiera kasa aby w końcu wyremontować nieckę basenu i będzie można jeździć rowerem po pochyłościach betonowych brzegów, jak w dzieciństwie... :)
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

chętnie dołożę GROSIKÓW na IMIENINY HRABINY :roll:
Impreza świetna
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zg obawiam się ze jeździć po pochyłościach basenu już nie byłoby wolno, ale zapraszam do skate parku, za Orlikiem, tam na rampie znakomicie możesz wypróbować swoje umięjętości może,coś jeszcze zostało z młodości :D
IWONA
Gość
Posts: 10
Joined: 17 May 2014, 17:41

TPŻL

Post by IWONA »

Sz. Pani Barbaro;
Uprzejmie proszę o informację , jakie jeszcze inne imprezy planują Państwo w lecie ?
Zachwycona jestem Imieninami Hrabiny, koncertami w altance , Folkloriadą .
Może to pytanie nie do Pani , ale czy Ksiądz Proboszcz planuje koncerty muzyki poważnej w niedzielne letnie wieczory?
Bardzo proszę o odpowiedź ,wielu moich znajomych z Sosnowca i okolic przyjeżdża na te imprezy.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź.
art
Mieszkaniec
Posts: 33
Joined: 16 Nov 2006, 17:47

Post by art »

1% dla stowarzyszeń i organizacji to dobry pomysł. Popieram. Jestem ciekawy jak ten 1 % z 2013 i wcześniejszych lat został wykorzystany przez TPŻL. Jakie były wpływy z tego tytułu oraz na co zostało to wykorzystane? Czy można to gdzieś przeczytać? Jest jakaś strona lub link?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Iwona zapraszam już 1 czerwca na koncert w altanie, którego wykonawcami będą utalentowane żareckie dzieciaki. Te koncerty cieszą się największym powodzeniem publiczności. A Towarzystwo do swoich stałych imprez dołącza w tym roku, zabawy taneczne w amfiteatrze, które ambitnie planujemy co 2 tygodnie. Inauguracja sezonu 28 czerwca oraz imprezy sportowe nordic walking, 7 czerwca i na początku września. Realizatorem nordic będą Leśne Ludki, które dołączyły do Towarzystwa.
Wszystkie środki finansowe towarzystwa przeznaczamy na realizację celów statutowych. Z ogólnego przychodu w 2013 r 25 238 zł, na koszty administracyjne wydaliśmy 1721 zł. Przychody z 1% w 2013 r wyniosły 3165 zł, znacznie wyższe były inne darowizny, które wyniosły 6250 zł. Największe wydatki w 2013 r dotyczyły remontu lokalu na klub środowiskowy.
Więcej informacji o finansach Towarzystwa podamy w czerwcowym numerze Letniskowca.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

8) WAM nic nie dam , bo nie mam :twisted:
Post Reply