Wizytówka województwa śląskiego

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Majka Sosna
Gość
Posts: 17
Joined: 23 Mar 2013, 11:43

Wizytówka województwa śląskiego

Post by Majka Sosna »

Głosujemy na wizytówkę województwa i oczywiście na "Imieniny Hrabiny
link na stronę myszków nasze miasto http://slaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt ... ,id,t.html
Trzy pierwsze miejsca znaszego p-owiatu znów walcza!!! Do boju RODACY!
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

I znów walczymy :lol: :lol: :lol:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Tutaj mamy mniejsze szanse, ale powalczymy :lol: :lol: :lol:
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Jak na razie ...... spadamyyyyyy :( :( :(
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Niestety, nie ma takiej mobilizacji jak przy poprzednim głosowaniu, niewiele głosów przybywa, dlatego spadamy.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Nie jest tragicznie :lol: pamiętajmy codziennie głosować i będzie dobrze :roll:
Majka Sosna
Gość
Posts: 17
Joined: 23 Mar 2013, 11:43

Post by Majka Sosna »

jeżeli w finale będziemy w pierwszej 10-tce to będzie sukces i ogromna promocja Żarek letniska nie tylko Imienin Hrabiny. :D
User avatar
kuchta
Stały bywalec
Posts: 95
Joined: 08 Feb 2007, 00:31

Post by kuchta »

Wróciłem, dwa miesiące smażyłem ryby na Bałtykiem :lol: Najbliższy termin kiedy wezmę się za rybę to Wigilia :D :D :D
Oczywiście głosuję na Imieniny Hrabiny. Opanowałem, że za jednym podejściem, można zdobyć 35 punktów.
Najpierw klikam w tradycyjne głosowanie 5 razy (nie więcej) później loguję się na facebook i też głosuję 5 razy co daje 25 punktów i następnie bez wylogowania znów klikam w tradycyjne głosowanie 5 razy. U mnie tak można 8)
Barbara Wożniak
Mieszkaniec
Posts: 32
Joined: 19 Dec 2011, 10:08

Zapraszamy na Imieniny Hrabiny

Post by Barbara Wożniak »

Już po raz 4 w dniu 07 września -w sobotę Towarzystwo Przyjaciół Żarek Letniska zaprasza na imprezę plenerową Imieniny Hrabiny. Jak w poprzednich latach zapewniamy świetną zabawę, nagrody w konkursie na najlepszy strój z epoki, pokaz sztucznych ogni i oczywiście zabawę w plenerze. Do tańca przygrywać będzie renomowany zespół DIAMENTOWY KOLCZYK. :lol: :lol:
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Średnio dziennie oddajemy 600 - 700 głosów. Mamy szanse na 5 miejsce, wystarczy, że się PTTK Świętochłowice zagapi w któryś dzień i ich mamy :lol:
Rozpoczął się rok szkolny, gdyby tak podpowiedzieć uczniom, że tutaj rozgrywa się taka walka, pewnie by pomogli? Gdyby ze szkoły było 100 chętnych do zagłosowania, to mielibyśmy 3500 głosów dziennie i realne szanse na podium :lol: :lol: :lol:
Majka, nie znasz kogoś w szkole by puścić informację? Ja już wyrosłem, nie znam w szkole nikogo :cry:
Majka Sosna
Gość
Posts: 17
Joined: 23 Mar 2013, 11:43

Post by Majka Sosna »

Wici w szkole puszczone, młodzieży do boju! ale się dzieje WOW!!!
jeszcze krzykniemy z amfiteatru w sobotę!
kobalt
Posts: 3
Joined: 02 Sep 2013, 07:38

Post by kobalt »

Witajcie. Jest bardzo dobrze: szóste/piąte miejsce - super !!! wici "po mlodzieży"rozpruszone. Klikajmy, mamy czas do 8 września. w sobotę Wszyscy Spotkajmy się na Imieninach Hrabiny.
Majka Sosna
Gość
Posts: 17
Joined: 23 Mar 2013, 11:43

Post by Majka Sosna »

:D Piąte miejsce w plebiscycie to jest ogromny sukces widowiska "Imieniny Hrabiny" ale też sukces zarówno organizatorów jak i uczestników. A najbardziej cieszy mnie jako animatora widowiska integracja miedzy pokoleniowa, siła mieszkańców i gości, bawili się wszyscy i głosowali wszyscy od juniora do seniora. W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska im. hr. Stefanii Raczyńskiej gratuluję i dziękuję. Henryka Jastrzębiec Chołdyk.
Nasza tegoroczna "HRABINA" wykazała się klasą i elegancją. :D
Majka Sosna
Gość
Posts: 17
Joined: 23 Mar 2013, 11:43

Post by Majka Sosna »

:D Piąte miejsce w plebiscycie to jest ogromny sukces widowiska "Imieniny Hrabiny" ale też sukces zarówno organizatorów jak i uczestników. A najbardziej cieszy mnie jako animatora widowiska integracja miedzy pokoleniowa, siła mieszkańców i gości, bawili się wszyscy i głosowali wszyscy od juniora do seniora. W imieniu Towarzystwa Przyjaciół Żarek Letniska im. hr. Stefanii Raczyńskiej gratuluję i dziękuję. Henryka Jastrzębiec Chołdyk.
Nasza tegoroczna "HRABINA" wykazała się klasą i elegancją. :D
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Przede wszystkim jest to sukces naszej małej miejscowości i to mnie bardzo cieszy. Niewiele dzieliło nas od czwartego miejsca. Tak jak już Pani pisała jest to promocja Żarek.
kobalt
Posts: 3
Joined: 02 Sep 2013, 07:38

Post by kobalt »

Dlaczego tak mało jest o Imieninach Hrabiny. Czyżby przesyt? Być może rozczarowanie? :D
wrzos
Posts: 1
Joined: 12 Sep 2013, 14:41

Imieniny hrabiny

Post by wrzos »

mam małą radę dla organizatorów, aby impreza nie spowszedniała byłoby dobrze wprowadzić jakieś zmiany. Zauważyłam jedną zmianę....akcent ludowy???? Tylko nie wiem czy to własciwy kierunek. oglądając zdjęcia w internecie myślałam, ze przez pomyłkę dołączono zdjęcia z folkloriady. :(
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Nie mamy zdjęć z imienin:( Dostaliśmy tylko od seniorów żareckich i te zamieściliśmy. Prosimy o podesłanie zdjęć.
info@zarkiletnisko.pl
Dziękujemy :wink:
Majka Sosna
Gość
Posts: 17
Joined: 23 Mar 2013, 11:43

Post by Majka Sosna »

Jako animator widowiska i autor scenariusza nie byłam poinformowana o wprowadzonym punkcie pt. "Wybór najpiękniejszej chłopki. Tego nie było w programie, też uważam że emerytom pomyliły sie imprezy folkloriada była kilka tygodni wcześniej, a przygotowany i wyćwiczony układ poloneza został "Urozmaicony" o chołupce i "przytupy".
Post Reply