SPROSTOWANIE

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
gość1234
Bywalec
Posts: 27
Joined: 14 Jan 2011, 15:39

SPROSTOWANIE

Post by gość1234 »

Bardzo proszę ,,Kogoś" o ps. malwinka aby nie pisał/ lub pisała w moim imieniu jako mieszkanka ulicy Wiejskiej. Przedstawię się: Wioletta Morawiak to nie malwinka. Liczę, że malwinka też się ujawni, bo jestem bardzo ,,zniesmaczona". Apropo podtopień problem będzie nadal, ale może troszkę mniejszy mam nadzieję. Ja nie ,,bawię się" w krytykowanie poczynań radnych, tylko obserwuję bez komentarza, natomiast jak dzieje się coś dobrego chętnie pochwalę.[/b]
gość1234
Bywalec
Posts: 27
Joined: 14 Jan 2011, 15:39

Post by gość1234 »

Ktoś o ps,,malwinka" w moim imieniu krytykował panią Z.Polak, ja uważam, że pani Z.Polak należy się szacunek jako wieloletniej radnej. Jestem neutralna, nie wypowiadam się o poczynaniach pani bo nigdy tym nie interesowałam się i nie interesuję. Moje wypowiedzi na forum żareckim ograniczały się zawsze do ulicy zalanej ulicy Wiejskiej.Natomiast prawda jest taka,że to obecny pan wójt zrobił odwodnienie na ulicy Wiejskiej. Wszyscy wiedza ,że problem był od ponad 20 lat, nareszcie ruszyło coś w tym temacie. Apeluję o nie podszywanie się pod osoby.
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Post by malwinka »

Nie bądź taka przeczulona gościu 1234 na Wiejskiej mieszka wiele osób i ja wśród nich chociaż okresowo i nie tylko ty interweniowałaś w sprawie zalewania. Na forum pisze od 2 lat i pod nikogo się nie podszywam, a to że ktoś złośliwie identyfikuje niki prowadzi do takich skutków. W jednym masz racje ja podziękowałam wójtowi PO zebraniu, a nie jak napisałam NA zebraniu i może stąd odniosłaś wrażenie, że malwinka to ty.Jak sama piszesz sprawa trwała wiele lat i interwencje radnych nie były skuteczne więc nie ma im za co dziękować, napisałam to samo tylko w inny sposób.
Post Reply