Odwołali Panią Zdzisławę Polak

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
kijaszek2010
Bywalec
Posts: 24
Joined: 19 Nov 2010, 18:45

Post by kijaszek2010 »

:)
Last edited by kijaszek2010 on 01 Dec 2012, 21:28, edited 1 time in total.
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Post by malwinka »

Ja mieszkaniec ulicy Wiejskiej po raz pierwszy od lat spokojnie czekam na jesień i wiosenne roztopy bo wiem, że moja działka i dom nie będą podtopione. To o co starliśmy się, my mieszkańcy Wiejskiej przez lata możliwe było dopiero teraz i jest to bez wątpienia zasługa pana Stachery , za co podziękowałam mu na ostatnim zebraniu. Wystąpienia pani Polak są rzeczywiście bardzo dziwne i jeżeli tak jak wystąpiła na zebraniu prowadzi tę komisję to ja się nie dziwię, że jej członkowie mieli tego dosyć tak jak i uczestnicy poniedziałkowego zebrania
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1696
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Malwinko
Z treści Pani wypowiedzi wiem kim Pani jest. Nie chcę Pani demaskować na forum ale znam Panią bardzo dobrze .Bo przecież kilkakrotnie zwracała się Pani do mnie o wykonanie tego rowu odwadniającego przy ul.Wiejskiej i dlatego wielokrotnie inerweniowałam w Pani sprawie
i innych mieszkańców tej ulicy .Zarówno na komisji jak i na Sesjach wielokrotnie omawiałam problem odwodnienia ul. Wiejskiej -być może narażałam się w Pani sprawie.Kiedy odwodnienie zostało wykonane to ja otrzymałam takie" podziękowanie" od Pani.
Jest mi niezwykle przykro , że tak mi Pani pięknie podziękowała.
Prosze Panią o przemyślenie Swoich słów bo naprawdę ranią.
Mam nadzieję że zmieni Pani zdanie na mój temat.
Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie.
W pewnym sensie nawet panią rozumię bo z uwagi na miejsce Pani pracy jest Pani osobą zależna od naszej gminnej Władzy
Z wyrazami Szacunku Z. Polak
kijaszek2010
Bywalec
Posts: 24
Joined: 19 Nov 2010, 18:45

Post by kijaszek2010 »

Podjęto chyba słuszną decyzję.
Last edited by kijaszek2010 on 01 Dec 2012, 21:30, edited 3 times in total.
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Post by malwinka »

Pewnie pani interweniowała, ale przez lata efektu nie było, więc za co mam pani dziękować. W działalności to liczy się skuteczność a nie dobre chęci, ja naprawdę z serca podziękowałam wójtowi a od razu zarzuca mi, że się podlizuję.I po co to?
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1696
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Kijaszku 2010
Nie martw się o mnie- nerwy mi nie puszczają , nie płaczę bo nie mam o co, to raczej Ty się denerwujesz bo czujesz się zagrożony.Masz racje nikt do stołka nie jest "dospawany" przemyśl to sobie. Tam gdzie mogłeś to zadziałałeś przeciwko mnie ale w moje życie prywatne to się raczej nie mieszaj bo nie wolno Ci tego robić.
Piszesz ,że ja jestem "zaklamana". Niech ludzie ocenią kto jest zakłamany- osoba , które tak jak ja mówi prawdę w oczy i pisze podpisując się pod tym swoim nazwiskiem biorąc odpowiedzialność za swoje słowa , czy tak jak Ty piszesz anonimowo chwaląc w Swoich wypowiedziach tylko Siebie a mnie opluwasz nieustanie i bezpodstawnie?

Wyjdż tchórzu z ukrycia i podpisz się Swoim WAZNYM nazwiskiem .

Tak będzie fair play.

Zdzisława Polak
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1696
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Malwinko
Żle odebrałaś moją wypowiedż ja nie oczekuję od Pani podziękowań
ani też nie napisałam, że nie powinna Pani podziękować P. Wójtowi.
Bardzo dobrze , że podziękowała Pani temu Wójtowi gdyż to ten Wójt wysłuchał radnych z Żarek Lenisko i rozwiązał problem odwodnienia ul.Wiejskiej/choć jeszcze nie dokońca/.
Gdzie jest napisane , że podlizuje się Pani Wójtowi?przecież ja takich słów nie użyłam proszę jeszcze raz przeczytać moja wypowiedż ze zrozumieniem.
Dziwi mi jednak Pani bardzo negatywny stosunek do moich pytań , które skierowałam do Pana Wójta na Zebranu Wiejskim.

Zadałam tylko 2 pytania:

1/Czy to prawda że projekt na budowę naszego przedszkola jest bez kuchni , jeżeli tak to jak zamierza Pan żywic przedszkolaki?

2/Obawiam się o los budowy oczyszczalni w Żarkach Letnisko z uwagi na to, że inwestycje planujemy realizować w 2013 r ze środków które mają wpłynąc od sąsiednich gmin.

Póżniej jeszcze zareagowalam na słowa nieprawdy jakie wypowidział Pan Wójt , że "przejął gminę zadłużoną ". i odczytałam obecny stan zadłużenia gminy.

Dlaczego więc tak bardzo żle się zachowałam wg Pani.
Pozdrawiam
Z. Polak
Panna Nikt
Gość
Posts: 11
Joined: 16 Nov 2010, 20:12

Post by Panna Nikt »

Kolaborantem w naszym forum ZL jest kijaszek 2010 który pracuje w gminie jako rzecznik Pana Wójta. Pozdrawiam !!!
Halinka007
Stały bywalec
Posts: 63
Joined: 24 Feb 2010, 15:02

Post by Halinka007 »

Panienko, strzeliłaś jak kulą w płot i chyba nie masz pojęcia co znaczy słowo kolaborant. A w ogóle NIKI są po to, żeby się swobodnie wypowiadać i jest to obyczaj internetowy, który prawdziwy internauta akceptuje i jest chamstwem identyfikowanie go z faktycznymi osobami. Nie jest żadną odwagą wpisywanie swego nazwiska i pod nim "bogoojczyźnianych" poglądów, a pod NIKIEM TYCH PRAWDZIWYCH.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Dzidziu, twierdzenie, że przejęliśmy gminę nie zadłużoną jest zwykłą kazuistyką. Formalnie rzeczywiście tak było, tylko, że podpisano, wiążące umowy na wykonanie inwestycji nie zapewniając na nie środków w budżecie. Tak więc można było, albo je wykonać zaciągając kredyty lub zmarnować wydane już pieniądze, zapłacić odszkodowanie firmom i zaniechać realizacji. Wiesz, że bardzo wielu radnych było za tym, by tych inwestycji nie kontynuować, ale większośc zadecydowała by wziąć kredyt. Tak więc paradoksalnie i ty masz rację/formalne/ i wójt mówi prawdę.
kijaszek2010
Bywalec
Posts: 24
Joined: 19 Nov 2010, 18:45

Post by kijaszek2010 »

Tak, racja w tym konkretnie przypadku zmieniłem posty, gdyż uznałem, że były zbyt kąśliwe, we fragmentach mało merytoryczne i częściowo nosiły znamiona obraźliwych. Mam do tego prawo. I się z tego wycofuję. Nie mam, żadnych związków z nikim z gminnego urzędu.
Ludzie, sami siebie nakręcamy negatywnie na tym forum, zupełnie niepotrzebnie. Jeden drugiego podsyca. I po co? Zamiast podejmować konkretną i merytoryczną dyskusję o sprawach ważnych dla naszej miejscowości. Bo odwołanie Pani Zdzisławy Polak nie jest ważną informacją dla Żarek Letniska i ludzi tu mieszkających. I jest tematem zastępczym. Dyskutujmy o miejscowości i jej problemach.
Last edited by kijaszek2010 on 02 Dec 2012, 09:39, edited 1 time in total.
widz
VIP
Posts: 714
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

kijaszku 2010
Rozszyfrowali Cię prawie i zminiłeś swoje 2 obrażliwe posty. Boisz się odpowiedzialności cwaniaku.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Widzu nie można ROZSZYFROWAĆ PRAWIE , tak jak nie można być prawie w ciąży, natomiast na pewno rozszyfrowano panią na forum więc radzę też liczyć się ze słowami bo i w stosunku do pani można zastosować sankcje.
widz
VIP
Posts: 714
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

http://myszkow.twojemiasto.info/wiadomosci,12114.html

Warto przeczytać - głos niezależnych mediów!!!
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
bartek
Mieszkaniec
Posts: 40
Joined: 11 Nov 2010, 16:19

Post by bartek »

Orlik działa już 2 lata a ta kobieta ciągle się kłóci czyja to zasługa. :oops:
Post Reply