Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1698
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by Zdzisława Polak »

W dniach 07 i 08 listopada 2023r od godz. 15:30 przed Kościołem w Żarkach Letnisku będą rozdawane flagi. Zapraszam serdecznie po ich odbiór.
W tym roku na Święto Niepodległości 11.11.2023 nasze domy ozdobimy biało-czerwonymi flagami.
Czekamy na Państwa.
Marcin
Ekspert
Posts: 187
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by Marcin »

Ukraińskie będą? Pytam dla kolegi.
warcaby
Guru
Posts: 215
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by warcaby »

Pani Radna w tym roku tylko? W poprzednich też tak było, porażka, żeby się znizyc do takiego poziomu, czas na emeryture
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1698
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by Zdzisława Polak »

W myśl przysłowia "Psy szczekają- karawana jedzie dalej". Dzisiaj nie zważając na docinki i uwagi Pani WARCABY rozdawałam flagi przed Przedszkolem w Żarkach Letnisku, a po południu w domu. I nadal zapraszam po odbiór biało-czerwonych flag.
warcaby
Guru
Posts: 215
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by warcaby »

Co Pani zostało, rozliczą Panią tak jak tamten rząd, za chwilę będzie Pani hotdogi rozdawać byle być u koryta
Marcin
Ekspert
Posts: 187
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by Marcin »

Pozdrawiam osobę, która usunęła mój wcześniejszy post w tym temacie.

Nie wiem co tam kogoś zabolało, ale widocznie nie można tutaj pisać, że pani Polak jest lokalną twarzą ugrupowania NOSZĄCEGO ZNAMIONA zorganizowanej grupy przestępczej (partia Prawo i Sprawiedliwość).

Pani Polak latami siała tutaj partyjną propagandę, okłamywała ludzi i popisywała się wręcz swoją niewiedzą na podstawowe aspekty dotyczące gospodarki i administracji publicznej.

Nie ma przyzwolenia na uciekanie się od odpowiedzialności za takie czyny. Pani Polak (jako osoba publiczna) powinna zostać rozliczona ze wszystkich słów i działań, podobnie jak pozostali politycy partii PiS. Zarówno na szczeblu lokalnym jak i centralnym.

Przypominam, że wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną. Artykuł 54 gwarantuje trzy odrębne choć powiązane ze sobą wolności: wolność wyrażania swoich poglądów, wolność pozyskiwania informacji oraz wolność rozpowszechniania informacji.

Proszę mi pozwolić korzystać z przysługujących mi praw.

A jak pani Polak ma problem to przecież może mnie pozwać, chętnie udowodnię dlaczego uważam tak a nie inaczej :D
Marcin
Ekspert
Posts: 187
Joined: 02 Jun 2015, 18:51

Re: Zaproszenie do odbioru biało-czerwonych flag

Post by Marcin »

Gdyby się ktoś jeszcze zastanawiał dlaczego pisowska neobolszewia przegrała wybory. Rynku rolnego nie chroniliście wcale, podobnie jak transportowego. Przez co teraz na granicy muszą protestować polscy przewoźnicy.

Będziecie zapamiętani jak skorumpowani krętacze, bandyci i ukraińskie sługusy.

Wszystkich was za to będziemy rozliczać. Centralnie i lokalnie.

Image
Post Reply