Działalność urzędów w okresie pandemii

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Działalność urzędów w okresie pandemii

Post by Byly »

W marcu miałem kilka spraw, które musiałem załatwić w urzędach na naszym terenie. Pochwalę się i ocenię działalność tych urzędów.
Starostwo: Miałem kilka spraw i sprawy załatwiłem osobiście, lub internetowo. Starostwo działa wyśmienicie, mam wrażenie, że szybciej załatwiłem moje sprawy teraz, niż przed pandemią
ZUS: W ZUSie bez zmian, prawie wszystko można załatwić internetowo, raz byłem osobiście, wcześniej rezerwując sobie wizytę przez internet. Wszystko bardzo fajnie działa, niestety telefonicznie nic się nie załatwi. Infolinia totalna klapa w zusie.
UG Poraj: Większość rzeczy można załatwić telefonicznie. Pisma dokumenty, można przesłać listownie lub złożyć w okienku podawczym. Dzwoniłem, byłem osobiście, wszystko działa tak jak należy. Brawo.
UM Myszków: Tutaj kompromitacja. Chciałem wysłać dokumenty internetowo, niestety moja sprawa w ten sposób nie zostanie załatwiona, a jest banalnie prosta. Mogłem wysłać listownie, ale byłem w pobliżu to zdecydowałem się złożyć osobiście. Po wejściu szok, W pomieszczeniu pewnie z 30 osób w kolejce do okienka kasowego??? Ja tylko chciałem do okienka podawczego, to podchodzę, okienko podawcze zamknięte w środku kilka pań, niestety nie obsługują. Obok w okienku informacyjnym pani informuje mnie, żebym wrzucił do pudełka kartonowego moje pismo. Ale ja chcę by mi pokwitowała, że takowe złożyłem. Pani na to: proszę przyjść w poniedziałek to będą wyciągane dokumenty z tego pudełka to zrobią mi kopie???
Panie burmistrzu Żak, co Pan zrobił z tego urzędu, że tutaj panuje taki burdel???
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Działalność urzędów w okresie pandemii

Post by Igor »

Napisz pismo do Żaka i wrzuć do tego kartonowego pudełka.
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Działalność urzędów w okresie pandemii

Post by Zdzisława Polak »

Na prośbę mieszkanki załączam link do nagrania z Sesji Rady Gminy Poraj z dnia 25.02.2021
https://ugporaj.sesja.pl/portal/videos/ ... 98e9987580
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Działalność urzędów w okresie pandemii

Post by Bruner »

Nasze urzędy tak zawsze działają, urzędnik zawsze ma pretensję że w ogóle petent przyszedł. Komuna trwa nadal, nic się nie zmieniło.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Działalność urzędów w okresie pandemii

Post by widz »

A oglądał pan przebieg sesji? I co pan na to?
Post Reply