Segregacja śmieci

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Segregacja śmieci

Post by Byly »

Powinniśmy być dumni http://www.ugporaj.pl/art,1718,w-gminie ... ch-odpadow
Może to tez warto wziąć pod uwagę tym którzy chcieliby rozwodu z Gmina Poraj?
Jeszcze taka uwaga w sprawie proponowanego "rozwodu" W życiu można wziąć rozwód i tak sobie żyć, niezadowolony będzie tylko ksiądz.
W przypadku "rozwodu gminnego" musi być już zdecydowany kandydat na natychmiastowe nowe "małżeństwo" Czy już ktoś zrobił rozeznanie, że nas ktokolwiek zechce? Wątpię :cry:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Segregacja śmieci

Post by zg »

i jaka korzyść z tego dla Żarek Letniska?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Segregacja śmieci

Post by Byly »

Jaka korzyść? Pewnie mamy mniej śmieciarzy, czystsze lasy i to że jesteśmy w czołówce w segregacji śmieci. Czy to nie jest ważne? Dla mnie to bardzo ważne, jestem dumny, że mieszkam w rejonie gdzie segregacja jest bardzo wysoka. Skoro my mamy wysoka segregacje, to nasze dzieci zdecydowanie podwyższą te statystyki. I tak trzymajmy.
Co do odłączenia się od Gminy Poraj to zapraszam do artykułu w ostatniej Gazecie Myszkowskiej.
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Segregacja śmieci

Post by zg »

To, że w lasach i w miejscowości jest czyściej to zasługa TPŻL i ludzi dobrej woli, oraz aktywistów i społeczników, a właściwa segregacja śmieci zależy od świadomości mieszkańców ....
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Segregacja śmieci

Post by Igor »

Były, możesz sobie wątpić, ale wierz mi są wójtowie, którzy chętnie przyjmą nas z naszymi podatkami i nie utopią ich w studni długó, tylko wydadzą na inwestycje.Wiadomości warto czerpać nie tylko z Myszkowskiej
memento
warcaby
Guru
Posts: 208
Joined: 23 Nov 2017, 12:13

Re: Segregacja śmieci

Post by warcaby »

Już walą drzwiami i oknami🤣
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Segregacja śmieci

Post by zg »

Oczywiście, że są i rozmowy są w toku...
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Segregacja śmieci

Post by Byly »

Gdybym był hazardzistą, postawiłbym duże pieniądze, że nie będzie żadnego odłączenia.
Natomiast jeżeli rozmowy trwają, to mam nadzieję, że z Gminą Żarki, nie chciałbym przynależeć do Myszkowa a już na pewno nie do Koziegłów :twisted:
Post Reply