Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Byly »

Mam nadzieję, że ostatnie tragiczne wydarzenie nauczy wszystkich, że hejt też może zabić. Dlatego ciesze się że hejt, kłamstwo, nienawiść zacznie być ścigane niezależnie od opcji politycznych i pochodzenia. Tutaj pierwszy przykład z naszego podwórka
http://www.ugporaj.pl/art,962,gasiorski-musi-przeprosic!
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Były. Chętnie bym współczuł naszej pierwszej damie, nawet dałbym na mszę za powodzenie, gdybym nie wiedział, że to hejterka pierwszej wody. Sam poczułem jej pazurki na sobie. Nie daj się chłopie zwariować: https://www.youtube.com/watch?v=ftyumxQX_5A
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Byly »

Jak byłeś atakowany i nawet wiesz kto to robił to należy iść na policję i zgłosić sprawę, za kilka dni znajdą sprawcę. Tutaj, mimo że delikatnie to jednak oczerniasz naszą Panią Burmistrz, więc ty stajesz się hejterem. "Poczułeś pazurki" to napisz kiedy, jak, co..... to będziesz wiarygodny a tak to jesteś pierdoła. Pewna pani, pewnej pani..............
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

A skąd ty wiesz, o jakiej pani ja piszę? Domyślasz się? Apelujesz o zatrzyma hejtu, bo może zabić, a sam mnie namawiasz na rozdrapywanie ran. Czy ten twój apel to szczere wyznanie, czy gra?
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Byly »

Gra.
Jeżeli tematem tego postu, tytułu (nie wiem jak się to nazywa) jest informacja że pani burmistrz wygrała sprawę w sądzie, to o jakiej PANI w tym temacie piszemy?
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Wybacz Były, ale ja żadnej pani burmistrz nie znam.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by widz »

I Letnik pięknie załatwił Byłego. Brawo Letnik. Na miejscu Byłego to bym się tak bardzo nie cieszył bo jest to wyrok NIEPRAWOMOCNY. "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni ".
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Igor »

Największym hejterem jest letnik, to co płodzi w swojej wiedzy społecznej to, hejt na prawdzie, historii i obiektywizmie.
memento
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Igor, dziękuję Ci za uznanie i podziwiam Twoją niezłomną walkę o lepszy dostęp do żłobu. Trafność i przenikliwość twoich komentarzy można porównać tylko do Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=M4Vxxqyqd-s.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by kobek »

Same autorytety w linkach letnika : Michalkiewicz, Ziemkiewicz, Braun :roll:
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Kobek, jesteś przykładem człowieka o umyśle zniewolonym. Rozumujesz podobnie jak Nadredaktor. Wszystko wskazuje na to, że sam nie jesteś w stanie wyciągać wnioski, więc musisz się podpierać autorytetami, aż strach pomyśleć jakimi. Gdzie ja napisałem, że to moje autorytety? Ja nie muszę się opierać na autorytetach, ja mam własne poglądy i wyciągam własne wnioski. Wklejam linki komentatorów bardzo popularnych w internecie, którzy przedstawiają inny punkt widzenia niż wszystkie telewizje. Wklejam te linki, bo są kontrowersyjne i zmuszają ludzi do myślenia. Nie jest to dowód, że ja podzielam ich poglądy. Jednak nigdy jeszcze nie wkleiłem linku z komentarzem Ziemkiewicza. Nie dlatego, że się z nim we wszystkim nie zgadzam, a dlatego, że tak jakoś wyszło. Brauna wkleiłem tylko dlatego, że mnie sprowokował Nadredaktor. Stosujesz dokładnie metodę marksizmu kulturowego polegającą na niszczeniu prawicowych autorytetów. Zamiast atakować poglądy, to atakujesz ludzi. Każdy, kto wyznaje prawicowe poglądy, jest z natury zły, jest faszystą i homofobem. Można powiedzieć, że marksizm krytyczny dotarł już do Żarek Letniska.
https://www.youtube.com/watch?v=qDG8EpkbFW8.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by kobek »

Nie wciskaj mi czynów których nie zrobiłem. Nikogo nie atakuje co najwyżej mogę popatrzyć na takich jak Ty z politowaniem i troszkę współczuć bo twojej psychice tak mi się wydaje że już nic nie pomoże.
Pozdrawiam z uśmiechem. :D
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Byly »

Czy nie można wywalić z tego forum tego letnika? To przecież jest trol internetowy. Zajrzałem na ten jego temat Wiedza społeczna a on nas tam naucza o rewolucji francuskiej. Co mnie obchodzi rewolucja francuska, to jest forum mieszkańców Żarek Letniska. On uważa, że my tutaj w lesie mieszkamy to jesteśmy idioci. Uznał, że marksizm krytyczny dotarł już do Żarek Letniska. Chłopie jesteś z Poraja, zajmij się problemami Poraja. Ja nie chcę byś tutaj był. Może administrator podejmie decyzję? Nawet powyższy post to jest jakaś polityka, nie dotycząca w żadnym wypadku Żarek Letniska.
fruzia
Ekspert
Posts: 123
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by fruzia »

Były, zgadzam się z tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Letnik cierpi chyba na nadmiar czasu.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by widz »

Były to najlepiej doradza aby zamknąć wszystkim buzię i wmawiać każdemu kto ma inne zdanie niż Były, że jest trollem albo głupcem. A ty Były jesteś typowy cenzor. Brakło argumentów w dyskusji to najlepiej wyrzucić przeciwnika z Forum. Myślę, że Administrator nie przychyli się do polecenia Byłego.
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Kobek i Były, drodzy wykidajła, strażnicy moralności, dobrego smaku i zdrowia psychicznego. Nie uważam was za idiotów, jedynie za słabo wyszkolonych propagandystów. Od lat atakujecie tutaj na tym forum ludzi o poglądach prawicowych. Wszelkie próby polemiki z wami kończą się inwektywami i diagnozami lekarskimi. Stańcie u płota i podejmijcie walkę na argumenty. Wyjdzie wam to zdrowie, a i czytelnicy coś z tej polemiki się dowiedzą.
Rewolucja francuska to początek nowożytnej europy. Od niej zaczęły się bardzo ciekawe i nieciekawe nurty filozoficzne. Konsekwencją rewolucji francuskiej była m.in. I wojna światowa (chaos graniczny po wojnach napoleońskich). Prawie nikt tego w szkołach nie uczy. Trochę cierpliwości i zaczną się ciekawsze rzeczy. To forum czytają mieszkańcy całej gminy i nie tylko.
W ramach wiedzy społecznej przedstawiam Byłemu co to jest trolling: Trolling polega na świadomym prowokowaniu innych użytkowników poprzez agresywne, kontrowersyjne (również niezwiązane z tematem) lub obraźliwe (często o charakterze osobistym) wypowiedzi mające na celu rozbudzenie lub wywołanie nowej dyskusji oraz skupienie uwagi na trollu (tak nazywana jest osoba uprawiająca ten proceder). Efektem trollingu jest najczęściej dezorganizacja forum oraz pogłębiająca się irytacja pozostałych użytkowników.
Zdaje sobie sprawę, że jest kilku poirytowanych użytkowników związanych emocjonalnie z opcją gminną, ale sami wybrali ten los. Przeszkadza im nawet rewolucja francuska. Czy wiedza o rewolucji francuskiej to trolling? Statystyki nie kłamią. Były napisał swój komentarz o miłości dn. 24 stycznia i ma dzisiaj 260 odsłon. Temat Wiedza społeczna w dniu 24 stycznia miał 27 900 odsłon a dzisiaj 28 480 odsłon, czyli od 24 styczna jest 580 odsłon. Przeszło dwa razy więcej.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by majeczka »

wy tylko myślicie o własnych tyłkach , a BRUNER . Letnik ma swój temat i jak nie chcecie to nie czytajcie . :!:
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Brawo Majeczka za odwagę!
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by kobek »

letnik wrote:
28 Jan 2019, 17:39
Kobek i Były, drodzy wykidajła, strażnicy moralności, dobrego smaku i zdrowia psychicznego. Nie uważam was za idiotów, jedynie za słabo wyszkolonych propagandystów. Od lat atakujecie tutaj na tym forum ludzi o poglądach prawicowych. Wszelkie próby polemiki z wami kończą się inwektywami i diagnozami lekarskimi. Stańcie u płota i podejmijcie walkę na argumenty. Wyjdzie wam to zdrowie, a i czytelnicy coś z tej polemiki się dowiedzą.
Rewolucja francuska to początek nowożytnej europy. Od niej zaczęły się bardzo ciekawe i nieciekawe nurty filozoficzne. Konsekwencją rewolucji francuskiej była m.in. I wojna światowa (chaos graniczny po wojnach napoleońskich). Prawie nikt tego w szkołach nie uczy. Trochę cierpliwości i zaczną się ciekawsze rzeczy. To forum czytają mieszkańcy całej gminy i nie tylko.
W ramach wiedzy społecznej przedstawiam Byłemu co to jest trolling: Trolling polega na świadomym prowokowaniu innych użytkowników poprzez agresywne, kontrowersyjne (również niezwiązane z tematem) lub obraźliwe (często o charakterze osobistym) wypowiedzi mające na celu rozbudzenie lub wywołanie nowej dyskusji oraz skupienie uwagi na trollu (tak nazywana jest osoba uprawiająca ten proceder). Efektem trollingu jest najczęściej dezorganizacja forum oraz pogłębiająca się irytacja pozostałych użytkowników.
Zdaje sobie sprawę, że jest kilku poirytowanych użytkowników związanych emocjonalnie z opcją gminną, ale sami wybrali ten los. Przeszkadza im nawet rewolucja francuska. Czy wiedza o rewolucji francuskiej to trolling? Statystyki nie kłamią. Były napisał swój komentarz o miłości dn. 24 stycznia i ma dzisiaj 260 odsłon. Temat Wiedza społeczna w dniu 24 stycznia miał 27 900 odsłon a dzisiaj 28 480 odsłon, czyli od 24 styczna jest 580 odsłon. Przeszło dwa razy więcej.
Po co mam z Tobą polemizować? Na jaki temat? Tych wypocin co tu produkujesz? Będę chciał zasięgnąć wiedzy z historii to poczytam ciekawą książkę poserfuje po necie ewentualnie sięgnę do wikipedii.
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Igor »

Kobek pole4mika z letnikiem to jak rozmowa z ślepcem o kolorach, on nawet nie rozumie co to jest AUTORYTET I PRZYWOŁUJĄC SWOICH GURU UWAŻA, ŻE NIE MA AUTORYTETÓW.
Majeczka jak jesteś taka spragniona lektury to poczytaj sobie HARLEKINA będziesz miała więcej korzyści niż z tych pseudonaukowych wypocin, a panowie Letnik i Bruner niech przejdą na PW i nie zaśmiecają tego forum.
memento
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by majeczka »

od czasu do czasu wchodzę , przeglądam i nie czytam , bo na taką lekturę szkoda mojego cennego czasu .
Nie przeszkadza mi to ,że inni czytają i odpisują. Przecież , to jest tylko jeden temat , więc niech sobie piszą . Niech każdy piszę co chce i nie wpierdziela się drugiemu . A właściciel tego forum , to co ? Nie ma swojego zdania , a może jest jakiś regulamin ?
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by admin »

majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by majeczka »

dziękuję :wink: Proszę przestrzegać regulaminu i nie będzie zgrzytów :mrgreen:
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Mamy na tym Forum ciągle problem z tolerancją. Demokracja bez tolerancji nie istnieje. Upłynęło 30 lat od upadku komuny, jednak w wielu umysłach ona żyje dalej. Takie Forum jest miejscem do nauki tolerancji i wzajemnego szacunku. Mamy z tym wielki problem, ponieważ ciągle są ludzie, którzy próbują manipulować informacją i narzucać jedynie słuszne poglądy. Ja, aby nie być oskarżany o wypociny, ciągle korzystam w swych wpisach z Wikipedii. Łatwo to sprawdzić. Kobek wiedzę przytoczoną przeze mnie z Wikipedii uważa za wypociny, natomiast sam sięga do Wikipedii. To świadczy tylko o tym, że kobek bez autorytetów się nie może obejść. Nie liczy się informacja, ale osoba ją wypowiadająca. Jest to cecha zniewolonego umysłu. Natomiast Igor uważa mnie w ramach miłości i tolerancji za idiotę, ocenia wiedze przytaczaną przeze mnie za wypociny pseudo naukowe, a Majeczce proponuje powieści o tematyce miłosnej, pozbawiona wartości artystycznych (arlekin). Rzeczywiście facet ma ambicje zbawcy ludzkości i rozbujane ego, nic tylko Go posłuchać.
Last edited by letnik on 01 Feb 2019, 08:53, edited 1 time in total.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by kobek »

Kolejny artykuł i wyrok administratora strony życieporaja.pl. Pan z Cisia tym razem ma wyrok już prawomocny i to z KK .

http://wpowiecie.pl/bloger-czy-blagier- ... mowieniom/
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Nareszcie mamy sprawiedliwą Polskę. Uczciwi się bawią, a smyki stają przed sądem: http://zycieporaja.pl/kultura-i-rozrywk ... yl-za-bal/
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by kobek »

I to wszystko dzięki PIS :D
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Kobek, dobra rada. Nie zajmuj się polityką, bo to za trudne dla ciebie. To nie dzięki PiS, ale przez PiS, bo sobie nie daje rady z sądownictwem. Otrzymał władzę zwierzchnią od narodu (art.4.1.2 Konstytucji) i boi się władzy sądowniczej, która jest konstytucyjnie podporządkowana władzy zwierzchniej.
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by kobek »

Zapewniam Cię że na temat sądownictwa które tu poruszyłeś wiem dużo więcej od Ciebie.
Ale faktycznie na tematy polityczne nie będę wchodził z Tobą w dyskusję bo musiał bym zejść do Twojego poziomu a nie chcę się ubrudzić więc dam sobie spokój. Żyj sobie w tym błogim stanie nadal wierząc w swoje przekonania.
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Kobek, Twoje zapewnienia o wiedzy to dalsze pompowanie ego. Pochwal się tą wiedzą, to się wszyscy przekonamy do Ciebie. Dyskusja z Tobą o poziomach nie ma sensu, ponieważ Ty nad poziomy wyrastasz i nie wiesz, na czym stoisz. Ego Cię pod niebiosa wynosi i nie zauważasz, że jesteś utytłany czerwonym szlamem aż po uszy. I jak Ci tu rękę podać? https://youtu.be/idQ9ST7nl74?t=564.
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Igor »

A może ktoś by tak Letnika podał do sądu za obrazę rozumu i zdrowego rozsądku
memento
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Aby obrazić rozum i zdrowy rozsądek, to trzeba go najpierw mieć.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Byly »

Letniku mam taka prośbę. Nie odpisuj już nam tutaj na te komentarze, będziemy Ci wdzięczni. Pisz sobie co chcesz w swoim temacie i będzie wszystko OK. Myślę że to sensowna propozycja?
letnik

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by letnik »

Prośba mądrego człowieka jest dla mnie rozkazem.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Koniec z hejtem i kłamstwem.....

Post by Byly »

widz wrote:
25 Jan 2019, 23:05
I Letnik pięknie załatwił Byłego. Brawo Letnik. Na miejscu Byłego to bym się tak bardzo nie cieszył bo jest to wyrok NIEPRAWOMOCNY. "Ten się śmieje kto się śmieje ostatni ".
Wyczytałem w Gazecie Myszkowskiej, że wyrok się uprawomocnił. Nie śmieję się z tego, bardziej uważam, ze należy się zastanowić nad takimi pomówieniami?
Post Reply