Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by Igor »

Polakowa jak widać nie odpuszcza, co ona biedna będzie robić w tym powiecie, chyba, że znowu znajdzie sobie wroga.
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by Zdzisława Polak »

Igor jeszcze jestem radną Gminy Poraj i upubliczniłam ogłoszenie o naborze pracownika na stanowisko urzędnicze do ZEAS-u. Im więcej osób się zgłosi do konkursu tym lepiej wybiorą osobę najlepszą - odpowiednią. Tylko działam w interesie gminy Poraj. Dlaczego nazywasz moje działanie wrogim? To Ty mnie od zawsze traktujesz jak wroga.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by zielony »

PIS tak ma. bez wroga przestałby istnieć.
fruzia
Ekspert
Posts: 123
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by fruzia »

A po co konkurs na p.o. kierownik ZAEASu ?jak już jest. W ZEASie siedzą 4 osoby , chyba starczy?
Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by Igor »

Każda szkoła w gminie ma swego nadzorcę i jeszcze musi to ktoś liczyc, bo to jest konkurs na księgową. Kierownikiem ZEAs-u jest Socha-Korendo, obecnie na urlopie. Chyba, że zostanie wice wójtem, nadal na urlopie, więc potrzebny jest p.o.
memento
fruzia
Ekspert
Posts: 123
Joined: 10 Jun 2017, 12:48

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by fruzia »

To niech się P.Socha - Korendo zdecyduje co chce robić , bo na urlopie może być nie wiadomo ile.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by Byly »

Głupota albo obawa urzędników gminnych by ich ktoś nie oskarżył o korupcję.
Po co zatrudniać tę nową księgową? Płacić jej na rękę minimum 2500 złotych około 80% z tej kwoty, trzeba opłacić ZUS, US i inne...To już daje wydatek około 4500,00 zł, jest to stały koszt Gminy co miesiąc. Dodatkowo, należy zakupić takiej księgowej, kalkulator, komputer, prasę fachową, długopisy, drukarkę, papier do ksera, płacić za urlopy, chorobowe ...............................................
Ja bym zlecił tę pracę księgowej zaufanemu Biuru Rachunkowemu i płaciłbym miesięcznie nie więcej niż 2000 plus 23%VAT.
Proste? da się? Da się!
U mnie to działa, ale to ja u siebie decyduje na co wydaję pieniądze, nie radni i nie doradcy 8)
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Re: Nabór na stanowisko urzędnicze w Gminie Poraj

Post by kinga98 »

Oj były jaki ty jesteś pragmatyczny, przecież każdemu wójtowi chodzi o to by mieć jak największą ilość osób uzależnionych od gminy, a konkurs jest jak zwykle przykrywką, bo już na pewno wiadomo, kto tę posadę obejmie.
Post Reply