Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Post by jasiek »

Wstałem rano i nie mam wody w kranie :? Dobrze że miałem butelkę mineralnej i umyłem siuśka, żeby się ogolić muszę lecieć do Rogalika i kupić jakąś niegazowaną wodę i dokończyć toaletę :roll:
Jak Zdzicha zostanie nowym wójtem, to na pewno rozwiąże ten problem, przecież to dopiero przedsmak wakacji w Żarkach Letnisku, co będzie dalej?
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Re: Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Post by zg »

Kup elektryczną maszynkę do golenia i problem rozwiązany...:), a umyć się możesz wodą z kranu przy basenie jak to robi pewien jegomość przyjeżdżający na rowerku do Żarek ponoć z Myszkowa.... Ty masz bliżej...., ale poważnie, Poreco krążyło wczoraj po ŻL, ponoć kogoś podłączali do sieci i dlatego nie było wody w części Żarek.....
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Post by Bruner »

Jak zwykle. Spółka wodna potrafi tylko SMS wysłac o racjonalne użytkowanie wody. My tu mamy normalnie średniowiecze technologiczne. Bo nie potrafią idioci ze spółki wodnej , totalni imbecyle zbudować prostej małej wieży ciśnień. K...a to potrafili nawet Rzymianie za czasów imperium.
Krotochwilny
Bywalec
Posts: 22
Joined: 17 Nov 2014, 11:55

Re: Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Post by Krotochwilny »

Musisz uważać...przy dłuższym stosowaniu wody mineralnej podczas porannych ablucji możesz zaburzyć naturalne pH jakie panuje w miejscach intymnych i wtedy może zacząć szczypać...
Post Reply