Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Post by Zdzisława Polak »

Na dzisiejszej Komisji d/s Budżetu i Gospodarki Komunalnej Gminy Poraj Pani Wójt zapytała mnie czy nagrywałam przebieg Komisji. Kiedy odpowiedziałam, że tak - wtedy zostałam zaatakowana słownie przez prawie przez wszystkich uczestników Komisji, że nie mam prawa do nagrywania itd. A najwięcej krzyczał jeden z Panów Radnych, "że sobie nie życzył nagrywania" a to akurat ten Pan Radny, który w ogóle nie zabierał głosu i jego głos nie został nagrany. Śmieszne ale prawdziwe.
Otóż prawo do nagrywania gwarantuje mi Art. 61 Konstytucji RP.
Igor
VIP
Posts: 378
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Post by Igor »

Oczywiście nie zapomniała pani poinformować swoich kolegów radnych, że będzie pani nagrywać obrady, prawda? Dlatego tak panią "szanują, lubią i chętnie współpracują"
memento
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Post by Byly »

Nielegalne nagrywanie osób, to przestępstwo :roll:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Post by Zdzisława Polak »

Były nie strasz, nie strasz bo się zes..sz. Sesje i komisje są jawne i można je nagrywać.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Re: Awantura na dzisiejszej Komisji d/s budżetu i gospodarki komunalnej o nagrywanie przebiegu komisji

Post by mecenas »

Nigdy nie byłem admiratorem Zdzisławy Polak, Ale ten wpis uważam za szczyt cynizmu, głupoty i po prostu zwykłej przyzwoitości. Czy naprawdę normalny człowiek może tłumaczyć sobie takie działania jak DONOSY, FAŁSZOWANIE PODPISÓW, MANIPULACJE , PODSTĘPNOŚĆ - działaniem dla publicznego dobra?
Post Reply