Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by zielony »

Sporadycznie oglądam telewizje, jednak wczoraj ze względu na półfinał ligi mistrzów, postanowiłem zrobić sobie taki dzień telewizyjny. Dlatego też mój pomysł, by zawiązać Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w naszej miejscowości. Wczoraj odsłonięto pomnik w Białej Podlaskiej, wielka uroczystość, mnóstwo oficjeli, Biała Podlaska stała się wczoraj najgłośniejszą miejscowością w Polsce. Pan Prezes nawoływał, by takie pomniki powstawały w większości miast w Polsce. Żarki letnisko, to nie miasto, lecz piękna miejscowość wypoczynkowa, mnóstwo turystów, szczególnie w lecie. Dlaczego u nas miałby powstać taki pomnik? Ano dlatego, że Państwo Kaczyńscy kiedy Leszek i Jarek byli jeszcze dziećmi podróżowali pociągiem z Warszawy na wypoczynek w góry, pewnie wielokrotnie przejeżdżali przez Żarki Letnisko i podziwiali piękne wille przy ulicy Długiej i jej okolic.
Ja mam taki pomysł, lecz zero doświadczenia w takiej działalności, jeżeli pomysł się spodoba i będą chętni, to może zróbmy to?
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by Klara »

zielony .... Ty oglądałeś TV a ja wyczytałam w necie że pan mecenas Giertych , proponuje panu JK aby w każdym mieście stanął pomnik Lecha a w kazdej wsi( w Polsce , oczywiście ) stanął pomnik Jarosława K ! :lol: Co Ty na to ? Fajnie by było mieć takich WIELKICH POLAKÓW ...wszędzie :lol: :lol: :lol: .... PARANOJA ...
kinga98
Ekspert
Posts: 162
Joined: 28 Mar 2010, 16:37

Re: Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by kinga98 »

Zielony, a może tak wymienisz 3 rzeczy za, które należy tych państwa uhonorować pomnikiem, no może chociaż jedną.Domniemane podziwianie willi przez Lecha Kaczyńskiego, to chyba trochę za mało, a jego małżonka nawet tych willi nie podziwiała. Raz obejrzałeś państwową telewizje i tak ci zamieszała w głowie?
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Re: Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by Bruner »

zielony dobrze się czujesz? Nie ma na co kasy wydawać, masz myślenie czysto komunistyczne, pomnik stawiać i to komu. Kaczyński niczym się nie zasłużył dla tego kraju, ba jest niegodzien by leżeć na Wawelu obok męża stanu Piłsudskiego. Piłsudskiemu nawet butów by nie czyścił. Usunąć ten durny pomysł, ciemnota PiS-owska .
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Re: Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by jasiek »

Zielony, idź do Pilarskiego i powiedz, że czujesz się zdrowy ale napisałeś taki post i niech doktor Pilarski postawi ci diagnozę? Czasami człowiek nie wie że jest chory :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
letnik

Re: Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by letnik »

Zielony, nie wiem czy to była intelektualna prowokacja, czy szczera propozycja, ale spełniła swe zadanie. Odezwały się tylko 3 osoby, które uległy antypolskiej propagandzie. Te same lewe argumenty, ta sama pogarda dla innego człowieka. Cieszyć może to, że tylko 3 osoby w ŻL grają w dalszym ciągu na podział naszej społeczności.
letnik

Re: Komitet budowy pomnika Śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w Żarkach Letnisku

Post by letnik »

letnik wrote:Zielony, nie wiem czy to była intelektualna prowokacja, czy szczera propozycja, ale spełniła swe zadanie. Odezwały się tylko 3 osoby, które uległy antypolskiej propagandzie. Te same lewe argumenty, ta sama pogarda dla innego człowieka. Cieszyć może to, że tylko 3 osoby w ŻL grają w dalszym ciągu na podział naszej społeczności.
Przepraszam, ale źle policzyłem. Jest tych osób "już" 4.
Post Reply