Piątek 27 maja Urząd Gminy ma wolne

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Piątek 27 maja Urząd Gminy ma wolne

Post by jasiek »

Dzisiaj urzędniki z Gminy Poraj zrobili sobie wolne - wszyscy. Zamknęli Gminę i wypoczywają. Starostwo Powiatowe pracowało, Urząd Miasta w Myszkowie pracował, banki pracowały a Gmina Poraj nie :twisted: Wszędzie załatwiłem swoje sprawy tylko nie w Poraju. Nigdy nie pracowałem w takich instytucjach, ale to nie fabryka choinek, że właściciel może zrobić wszystkim wolne?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

ależ Nasi URZĘDNICY mogą , a co kto im zabroni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Wydaje mi się, że nie możemy mięć żalu do urzędników za wczorajszy dzień wolny. Odpowiedzialnym za zaistniałą sytuację jest nasz Szanowny Pan Wójt Łukasz Stachera. Wydał Zarządzenie i już. Przypodobał się swoim pracownikom. Zaś wszystkich mieszkańców i ich potrzeby ma gdzieś.
Dzisiaj od samego rana mam niezliczoną ilość interwencji w sprawie braku wody w rurach wodociągu w Dzierżnie. Mieszkańcy tej dzielnicy nie mogą prać, myć się itp. Do nikogo nie mogą się dodzwonić. Sama też nie wiem jak im pomóc ponieważ telefon do wodociągu(ujęcie wody) w Masłońskim nie jest odbierany( 34/3145454). Z umów dotyczących wody wynika,że Spółka Poreco ma obowiązek nie tylko zapewnić wodę ale i odpowiednie ciśnienie tej wody. Jeżeli się z tego nie wywiązuje to należy wyciągnąć konsekwencje za nie wykonanie umowy.
Pozdrawiam
ZP
Post Reply