Co to się stało z postami z dnia 28.03.2016r?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Co to się stało z postami z dnia 28.03.2016r?

Post by widz »

Jak widać wszystkie posty MAXA -"mówię wszystko jak jest" zostały usunięte. Ciekaw jestem dlaczego?
Czy dlatego, że dotknęły one pewnych osób , których nie wolno tykać?
Czy Max się przestraszył i usunął? Czy Administrator usunął te wpisy?
Może Administrator poinformuje nas na Forum o przyczynach likwidacji tych postów?
Przy okazji zniknęły też wpisy Amelki, Barbary itp. dlaczego?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

widocznie MAX napisał dużo prawdy 8) nie jestem z Ż.L. i nie mam pojęcia o takich , czy też innych sprawach , byłam oburzona, bo nie lubię czytać takich ANONIMÓW :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Pan "MAX" poprosił, żeby wykasować jego temat, gdyż dostał pogróżki, że gdy nie usunie tego posty będzie sprawa sądowa. Wszystko wskazuje na to, że Pan MAX to starszy człowiek i nie ma już ochoty i siły włóczyć się po sądach, dlatego usunąłem ten cały temat.
Ci co tutaj zaglądają, przeczytali, Ci co nie zaglądają, niech żałują, był to ciekawy temat :wink:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

Może to i dobrze, prawdę powiedziawszy nie lubię anonimów :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

P. Administratorze coś mi tu nie gra. Przecież p Max mógł wykasować sam swoje posty jeżeli się czegoś obawiał bez proszenia Administratora.
Od odpowiedzialności i tak go nic nie uchroni gdyż zainteresowani czyli obgadani mogli posty wydrukować i mają dowody.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 76
Joined: 15 Mar 2005, 07:47

Post by admin »

Teraz sprawdziłem, faktycznie MAX mógł sam wykasować, nie podpowiedziałem mu tego, bo nie wiedziałem :cry: Myślałem, że tylko Administrator może usunąć wpis, no cóż, człowiek całe życie się uczy... :wink: Dzięki widzu, znów się czegoś nauczyłem :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Amelko to Max jest anonimem a Amelka już nie, mój nieistniejący post o gołębicy był w pełni zasadny.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Post by Amelka »

p. Basiu ...wiem, że pani lubi czytać takie PIERDY zwłaszcza o p. Z.P......ja nie jestem anonimowa i nie piszę anonimów.....w INTERNECIE nikt nie jest anonimowy....jeżeli już opisujemy i podajemy do publicznej wiadomości prawdziwe nazwiska, to miejmy odwagę podać również własne imię i nazwisko 8)
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Pan "MAX" poprosił, żeby wykasować jego temat, gdyż dostał pogróżki, że gdy nie usunie tego posty będzie sprawa sądowa. Wszystko wskazuje na to, że Pan MAX to starszy człowiek i nie ma już ochoty i siły włóczyć się po sądach, dlatego usunąłem ten cały temat.
Ci co tutaj zaglądają, przeczytali, Ci co nie zaglądają, niech żałują, był to ciekawy temat ....

Temat istotnie jest ciekawy, i chociaż informacje nie najświeższej daty, mogły zainspirować ciekawą dyskusję o etyce osób publicznych. Układy i wykorzystywanie władzy jest w Polsce normą od zawsze i zazwyczaj okazuje się, że fakty podawane do publicznej wiadomości nie mijają się z prawdą, a straszenie sądem, na słowach się kończy. Veritas in veritatum.

Koniec sprawy .... koniec dyskusji ? Emocje minęły ?
Post Reply