Opinia RIO - Wykonania Budzetu Gminy Poraj I półrocze 2015

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Opinia RIO - Wykonania Budzetu Gminy Poraj I półrocze 2015

Post by widz »

Oto link zawierający Opinię RIO Katowice na temat Wykonania Budzetu Gminy Poraj za I półrocze 2015 r.
Jest to wprawdzie opinia pozytywna ale z poważnymi UWAGAMI
http://poraj.bip.net.pl/?p=document&act ... ar_id=3278
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Post by zielony »

Starzeje się i to chyba w zastraszającym tempie :x Nie chce mi się czytać jakiś opinii, wystarczyło mi to jedno zdanie "Jest to wprawdzie opinia pozytywna ale z poważnymi UWAGAMI"
NA WYBORY NIE PÓJDĘ, JESZCZE NIGDY NIE SŁYSZAŁEM TYLE KŁAMSTW ZE STRONY POLITYKÓW. NIGDY WCZEŚNIEJ TAK MNIE NIE DENERWOWALI JAK W TYM ROKU :twisted: :twisted: :twisted:
Wybory za miesiąc to prawie wszyscy weszliby mi do d***y by tylko na niego , czy na nią zagłosować.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Zielony
Nie należy się zniechęcać. Trzeba się interesować działałaniami polityków,
wyrobić sobie zdanie i potem odpowiednio głosować. Na wybory należy chodzić i wybierać konkretne osoby i programy oraz sprawdzać, czy obietnice realizują. Przy każdych wyborach jest możliwość weryfikacji
polityka czy samorządowca.
Pozdrawiam
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

A ja popieram .... zielony .... masz rację , szkoda naszych głosów i nerwów , i tak nie zmieni się niccccc !!!
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1690
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Post by Zdzisława Polak »

Zielony
Piszesz,że nie będziesz szukał informacji, więc ja poszukałam dla Ciebie
W rankingu "Wsólnota" znalazłam informacje ,że:

Na 1567 gmin wiejskich w Polsce gmina Poraj widnieje w czołówce poz 17 najbardziej zadłużonych gmin . Zadłużenie w stosunku do dochodów na koniec 2014 r.wynosi 70,71% .
Na 264 gmin powyżej 10.000 mieszkańców w rankingu Najminejszych wydatków na administrację przypadającą na na 1 mieszkańca,
gmina Poraj znajduje się dopiero na 204 miejscu( czyli wydajemy b.dużo na administracje- 351,46 zł/1 mieszkańca)
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Co my na to? :D
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

A co Wy na to? :shock:
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Post Reply