Sensacja - rewelacja

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Sensacja - rewelacja

Post by Klara »

panjan



Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 12:32 pm Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wie pani, mieszkam krótko w Żarkach, ale tyle co o pani usłyszałem to uszy więdną! Wiadomo, że każdy jakoś swoją drogę zawodową zaczynał. U nas w Siemianowicach tez każdy jakoś zaczynał. Tez zanim do czegoś sam doszedłem to zebrałem frycowe! Ale pani miała spektakularny początek, a raczej spektakularną klapę. W myszkowskiej Papierni, która jak ludzie mówią, już nie istnieje podobno. Zamknęli ją z upadkiem komuny. Przecież to było zaledwie kilkadziesiąt lat temu, więc żyją jeszcze te osoby, które z panią pracowały. Należy panią podziwiać, że z takiego tłuka, doszła pani do czegoś w życiu. Od osoby, która ledwo umiała się podpisać, bo o księgowości nie miała zielonego pojęcia, doszła pani do tego, że „na lewo” wypełnia pani odpłatnie ludziom zeznania podatkowe i prowadzi księgowość kilku firm. Ciekawe czy wie o tym myszkowska Skarbówka i ZUS?! A świadkowie, a właściwie kobiety, które z panią pracowały potwierdzają, że o ksiegowości nie miała pani wtedy zielonego pojęcia. Ale za to o tym jak zrobić dobre wrażenie to już tak. Szczególnie na przedstawicielach płci męskiej. No i widaż niektórzy dochodzą do czegoś głową, inni, tak jak pani, … he, he, he. Ale kariera w papierni się skończyła, gdy św. pamięci jedynie słuszna partia matka narodu, zdecydowała o przeniesieniu do pracy w komitecie PZPR pewnego pana, starszego od pani o kilkanaście wiosen. Zakładowy skandal obyczajowy wybuchnął i to był koniec pani kariery w buchalterstwie tego zakładu. Więc przygarnęła panią Kolej… ale dlaczego tak szybko musiała pani uciekać na wcześnieją emeryturę? Może ktoś mi powie? Niech pani powie, bo wszyscy mamy prawo wiedzieć, żeby to co dotyczy radnych było jawne!
A może pani cos więcej powiedzieć o tym płocie na Nowej Wsi, w pani rodzinnej posiadłości? Przez panią cierpieli niewinni ludzie, nie mogli mieć drogi, nie mogli się rozbudowywać bo pani nie chciała swojego płotu przesunąć o kilkanaście centymetrów. To była pani taka życzliwa postawa względem sąsiadów?! A teraz pani życzy innym życzliwości! Śmiechu warte! Buhahaha...

Przeniosłam ten post na nowy temat , bo już tak dawno radna Polak nie pojawia się na forum z komentarzami a jest ich wiele , ten tylko jest "ku przypomnieniu" osoba publiczna powinna odpowiedzieć , ....
Czekamy pani radna Polak .....
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Klaro ..jesteś żałosna
:shock: niczego nie musi tłumaczyć :lol: :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

" Adwokat diabła " ? ? ?
A powinna !
Żałosny to ty jesteś ZDZICHU udając że te" rewelacje " nie wymagają wyjaśnienia .
I to wszystkie .
:shock:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Co nas obchodzą plotki i pomówienia na temat naszych radnych? p. Polak powinna zgłosić sprawę na policję .Wy ją niszczycie i prześladujecie. :!:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Większą sensacją rewelacją jest twoja głupota i mściwość :lol:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Szanowna Klaro...niedawno zarejestrowałaś się na tym forum....
czy tylko po to aby dopiekać Pani Radnej ?
Widać, że strasznie nie lubisz tej osoby.....jeśli masz sprawdzone informacje na jej temat to skieruj je do odpowiednich instytucji a nie do forumowiczów. bo ani to forum nie jest od tego aby ktoś miał tu rozliczać swoją przeszłość ani forumowicze od jej oceniania. Dla mnie np. ważne jest to jak obecnie działa działa dla społeczności dana osoba a nie to czy była kiepską księgową i czy przeszła na wcześniejszą emeryturą.
Inaczej są to tylko pomówienia i to publiczne...
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

KLARA osądziła Radną Polak jak PIŁAT Pana Jezusa.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Nie rozumiem o co ten raban?
Ja nikogo nie osądziłam , tylko przeniosłam post :shock: a że mnie zaciekawił to chciałam odpowiedzi radnej , nie znam p. Polak i to nie moja opinia o niej , może nie czytacie wszystkich postów ? stąd wasze pretensje do mnie .
Jak zauważył zg od niedawna jestem tu na forum i nie znam ludzi ani nicków więc "psy " wieszajcie na autorze tego posta a nie na mnie . ZDZICHU , nie obrażaj mnie , bo ja twojego pijaństwa się nie czepiam.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

a piszesz o nim sporo !
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Klaro ..przytocz mój cytat, w którym mówię o pijańsrwie ...bo ja nie kojarzę tego postu :?:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Również, nie znam dziewczyny o imieniu Klara.owszem bardzo mi się nie podoba twój nowy temat pt. Sensacja rewelacja...oraz to że zrobiłaś to celowo i w dodatku udajesz GŁUPA :lol: :lol: :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Klaro jeżeli jesteś taka żądna sensacji to TV 4 ma w środę kanał filmów sensacyjnych, chociaż ne zawsze rewelacyjnych, warto się przestawić bo co tydzień są nowe.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Czepiacie się mnie , jak gdybym to ja napisała ten post ! To wy (BARBARA I ZDZICHU ) rżniecie głupa i udajecie że ten post nie istnieje . Szkoda że "pomówiona" osoba nie zabrała głosu , tylko wy ujadacie jak żareckie pieski.
Kończę dyskusje z wami bo "kowal zawinił a cygana powiesili "
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Klaro, jeżeli to nie był twój post, to po jaką nagła, a niespodziewaną, tworzyłąś nowy wątek i przenosiłaś ten post gdzie indziej. Gwarantuje Ci,że radna Polak czyta te wszystkie posty, a nie odpowiada, bo nie musi. Są ostrzejsze posty na pana sołtysa i pan sołtys też nie reaguje. To je też przeniesiesz do nowego wątku? Po co? To co robisz jest żałosne
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Klaro ...wczoraj przeczytałem wszystkie twoje i moje posty. Chyba troszeczkę nakłamałaś, prawie w każdym czepiasz się p. Zdzisławy.więc nie mieszaj do swojej intrygi osób trzecich. Powinnaś przeprosić p. Polak, bo twoje ataki w jej kierunku to jakaś obsesja. :shock:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Ano właśnie.....ZDZICHU ma 100% racji i nie potrzebnie teraz jemu dopinasz łatkę pijaństwa....
łatwo oczerniać innych anonimowo zza ekranu swojego komputera.....
a zwykle jest tak: (cytat z sieci)

-"widzieli go jak pił piwo.... ( gdziekolwiek) to pewnie pijak i alkoholik! ..i złodziej! ...bo...każdy pijak to złodziej...i pewnie łajdak, zdradza żonę i bije dzieci...bo to pijak przecież.. a każdy pijak to......."
-"nie napił się z kolegami w pracy....to na pewno "ucho" i kapuś.....pewnie były komuch albo S-bek..... lepiej go omijać z daleka..."
-"patrzcie... nie pije na imprezie ...niby leki bierze...guzik! to na pewno AA albo chlał dawniej do upadłego i teraz wstydzi się kompromitacji"....

tak....człowieka można zniszczyć jak psa, którego gdy chce się uderzyć to zawsze kij się znajdzie....

daj spokój Klaro Pani Polak,myślę, że gdy będzie chciała to się ustosunkuje do zarzutów zawartych w pierwotnym poście....
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

No i teraz "huzia na Józia" jak zwykle bywa nie na ORGINAŁ tylko na KOPIE.
Ale wszystkim zbulwersowanym " tą " kopią poradzę :
W tym waszym tzw. parku , postawcie dla mnie pręgierz a pani radnej pomnik , oczywiście z napisem :" KU CZCI PANI POLAK KTÓRĄ NA FORUM OBRAZIŁA KLARA " oczywiście dorzucę się do zbiórki pieniędzy na tę inwestycje . Kierownikiem tego przedsięwzięcia może zostać jedyny tu "kryształowy" forumowicz ,
Przemyślcie to , będzie nowa impreza w Ż-L w dniu odsłonięcia pomnika i publicznej chłosty .
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Pomników w Żarkach Letnisku nie chcemy!
A Ciebie Klara to ja bym cię z chęcią wychłostał :lol: :lol: :lol:
Zobacz jaki tutaj jest wybór pejczy skórzanych http://www.nokaut.pl/pejcze-erotyczne/#
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Ależ droga Klaro..nie demonizuj, nie ma żadnego "huzia na Józia". Po prostu 2 osoby na forum przedstawiły swój punkt widzenia pewnych spraw. Wszak jest to forum do omawiania spraw miejscowości, jej mieszkańców itd. a nie rozliczania radnych, sołtysów itp. z ich życiowej przeszłości. Nikt nie jest kryształowy jak napisałaś....każdy ma zapewne coś za kołnierzem . Twój sarkazm nie jest potrzebny. Przedstawmy konkretny problem, postulat czy cokolwiek nowym władzom samorządowym i z tego działania ich rozliczajmy.
Ktoś w końcu wybrał tych ludzi na te urzędy i czymś się kierował.
Jeśli się nie sprawdzą w działaniu wtedy możesz dać wyraz swego niezadowolenia.
Spójrz tez na dobrą stronę :robisz się popularna! Już są chętni do masowania twoich pleców...:)
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Coż zrobić ZG- nie wszyscy jednak zgodzili się z wyborami.
Z zawiści, że nie zostali wybrani wymyślają przeróżne kłamliwe historie
i brednie na wybranych. Taka ich "słodka zemsta".
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

widzu ..... czyżbyś miał obsesje na temat wyborów ?
Dawno po wyborach , nikt i nic nie ma wpływu na to kogo wybrano a ty dalej "widzisz" teorie spiskowe .
Może czas zmienić tok rozumowania ?
" piszemy o chlebie a ty o niebie "
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Jak widać "Uderz w stół a nożyce się odezwą". I odezwała się.
A wybory na sołtysa były bardzo niedawno.
Kogo wybrano zadecydowali wyborcy bo to wyborcy mają wpływ na wyniki
wyborów.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Z twoich postów "widzę " że potrafisz pisać na jeden temat !
Mnie nie interesują wybory , tylko ludzie , którzy pędzą do "koryta "
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Klaro,ale tych ludzi "pędzących do koryta" też ktoś wybrał! Więc. I jeszcze jedno dla jasności- nie jestem fanką ani p Polak,ani p sołtysa. Jednak pisząc,a później kopiując takie posty trzeba mieć dowody. I to tyle w temacie
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Elutka , kopiując nie mam żadnych dowodów , bo gdybym miała to nie kopiowałabym , a o p. sołtysie nie wspomniałam ni słowem , to ty sie jego czepiasz ! :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Ach te upierdliwe babsztyle :lol: :lol: :lol:
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Temat postu:

Post by Antoni »

Jest to bardzo dobry tytuł i temat postu " Sensacja - Rewelacja " a świadczą o tym wyniki zainteresowanych formułowiczów , ponieważ od 10.04.15 r do 15.04.15 r prześledziło to ponad 765 osób - jest to wynik rewelacyjny.
Nieuczciwą działalnością osoby publicznej r.Polak z przeszłości i teraz zainteresowani są mieszkańcy z Żarek Letniska ponieważ hamuje to rozwój naszej miejscowości .Jest to tylko część informacji o tej Pani a wiele więcej jest jeszcze ukryte a czas swoje pokaże. Może sama r.Polak trochę swoich grzechów ujawni jak to się tai i załatwia swoje sprawy.
Jeśli jest to wszystko nieprawda to powinna zgłosić na policje i wszystko wyjaśnić a ma w tym kierunku jak sądzę zdolności.
Nie rozumie tego ,że parę osób anonimowych przyczepiło się do Klary a to przecież anonimowo napisał nijaki panjan.
Adwokaci r.Polak za napisaną prawdę powinni rozliczyć panjana a nie Klarę że użyła takiego tytułu postu.Proponuję aby pisać jeszcze więcej na forum ale podawać swoje prawdziwe imię jak niektórzy ponieważ najłatwiej się pisze anonimowo.Za anonimowe nieprawdziwe wpisy też można odpowiadać
Skoro r.Polak nie odpisuje na te wszystkie zarzuty to wygląda na to że potwierdza to wszystko.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Antoni. ......leć na policję :lol: :lol: :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Antoni, Panjanie,Klaro
Czas spowiedzi wielkanocnej już minął? I nie nakazujcie nikomu spowiedzi.
Jeśli macie takie życzenie to spowiadajcie się sami nawet publicznie.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

widzu , już rac napisałam "my o chlebie ty o niebie "
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Post by Antoni »

Zdzichu i widzu.

Zdzichu,na policję to ty powinieneś lecieć aby wytłumaczyć te problemy r.Polak aby się wreszcie oczyściła z tych zarzutów.
Wytłumaczenie prawdziwych zarzutów to nie jest spowiedż publiczna widzu,tylko przekonanie mieszkańców faktami,że to jest nie prawda co ktoś napisał a jak widać r.Polak na to nie ma obrony czyli potwierdza te informacje a fakty te jej wiszą w życiorysie z przeszłości.
Ponadto jesteście bardzo słabymi mecenasami r.Polak i nie potraficie jej pomóc wyjść z tego problemu i ją oczyścić. Mogę Was zrozumieć tylko dlatego ,że tej historii z przeszłości r.Polak już się nie da naprawić .
Może jednak r.Polak osoba publiczna jeszcze się obudzi i sama wyjaśni tą SENSACJE REWELACJE a jak zdolna do rzeczy nie obliczalnych to dla niej to jest chyba mały pryszcz aby wyjaśnić ten problem.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Antoni ...mozesz r. Polak za przeproszeniem CMOKNĄĆ W !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Igor
VIP
Posts: 377
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Post by Igor »

Jak szydło wylazło z worka, zostały inwektywy, masz rację Zdzicho, to jest faktyczny stosunek pani P do mieszkańców, nie ten deklaratywny w publicznych wystąpieniach.
memento
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

To wpisz się na stałą listę 8)
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Nie jestem "fanem" P. Polak, raczej jestem krytykiem jej działalności jako radnej. Nie podobają mi się jej zachowania na sesjach, niektóre wypowiedzi na tym forum. Lecz po tym ataku na jej osobę, to mi jej żal :cry: Ona nie ma możliwości się wytłumaczyć, jak powie, że to wszystko nieprawda, atakujący powiedzą, że kłamie, jak powie, że tak było, to atakujący powiedzą, że "jaja" sobie z nich robi 8)
Pamiętacie podobny atak na księdza Proboszcza? Proboszcz to "olał" ale do dzisiaj w pamięci to pozostało.
Podobna sprawa z Sołtysem, jakieś telewizory, to pierdoły, lecz jak ktoś zarzuca że to były TW Klaudiusz, to poważny zarzut. Jeżeli jest to nieprawda, to bardzo łatwo można się z tego wytłumaczyć.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Dlaczego w tym linku jeszcze nie było wypowiedzi tak aktywnej na innych polach i kulturalnej majeczki. Czyżby rewelacje o jej ideowej przywódczyni i jej protegowanym zupełnie ją zamurowało. Do roboty majeczka. :D
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

P. Basieńko ...bardzo pania szanuję za pomysły i pracowitość :wink:
natomiast nie znoszę pani za złośliwość i upierdliwość :?:
no cóż sama sobie pani na to ciężko zapracowała :lol:
nie lubię plotek i pomówień , dlatego nie piszę , bo mnie to nie interesuje,
pozdraqwiam panią i miłego dnia życzę :lol:
z poważaniem pani ULUBIONA majeczka
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Nie napracowałaś się zbytnio ty "moja ulubiona" klikając emotikony, a ten link akurat nie mnie jest poświęcony.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

p.Basieńko ..czy Umie pani przegrywać z klasą :?:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Czy musi pani wszystkim narobić SMRODU :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Basieńka jest wkurzona bo wczoraj TPŻL wylało ją z Zarządu.
Mamy jej już dość wszyscy.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

p. Basieńka sama zrezygnowała :cry:
TPŻL bez BARBARY , to jak żołnierz bez karabinu
:cry:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Zwykły czy maszynowy :shock: no teraz to mamy prawdziwą sensację ....rewelację :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Wreszcie kobitka sobie odpocznie 8)
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

ZP widz jak zawsze "prawdomówny" "wylać" z zarządu może tylko walne zebranie, a tego jeszcze nie było, a informacje masz niedokładne bo zrezygnowałam 17 kwietnia, a 22-go przekazałam tylko dokumenty.
Zdzichu nie odpocznę sobie, bo zakładamy stowarzyszenie kobiet aktywnych, zapraszam.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Nie lubię pracować. Już wkrótce zaczyna się mój sezon ogórkowy :lol: :lol: :lol: 8)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Z wrażenia zapomniałem pogratulować :wink: no to teraz będzie się e Ż.L. działo :shock:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

"ale jaja, ale jaja", że zacytuję listonasza Edzia z Kiepskich
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Zdzichu gratulujesz mi rezygnacji czy nowego pomysłu, bo z tobą to nic nie wiadomo?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Gratuluję pomysłu, a z drugiej strony to Twoja rezygnacja przed zebraniem walnym , to bardzo sprytne posunięcie :roll: wreszcie zapanuje w siedzibie święty spokój 8)
Antoni
Gość
Posts: 12
Joined: 02 Jul 2014, 22:25

Post by Antoni »

Sensacja rewelacja bardo ucichła bo r.Polak zamilczała nie wyjaśniając swojego życiorysu z przeszłości i przekrętów oraz nieprawnych rozliczeń podatkowych na bieżąco. Jak nam wiadomo chodzi ze swoją rodziną po kolędzie po Z.L . i Dzierżnie i przekazuje mieszkańcom nieprawdziwe informacje. Jaki jest cel tego to niech sama r.Polak wytłumaczy swoim wyborcą co ją popierali. Zainteresowanie jest bardzo duże bo przeczytane to już było ponad 2270 razy. Po zakończeniu tej kolędy na pewno r.Polak znajdzie czas i wyjaśni te wszystkie swoje problemy. Jak widać osoba publiczna powinna dać przykład solidnej pracy i informacji a tu jest akurat odwrotnie . Zobaczymy co dalej wymyśli.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Antoni...ludzie czytają , bo nie wierzą ,że BARBARA odeszła z TPŻL 8)
a życiorys radnej , czy radnego to wszyscy mają gdzieś , a poza tym to co nas obchodzi ta kolęda p. Z.P. ..mówić i chodzić po domach przecież jej wolno :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

BARBARO...i co z twoim stowarzyszeniem kobitek aktywnych :lol: w Ż. L. taka cisza jak przed i po wyborach 8) czyli NIC ......no i kto teraz będzie robił letnie zabawy w amfiteatrze :roll:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

No i wreszcie będzie święty spokój.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Tosiek napisał, że nasza radna chodzi "po kolędzie" czyli od domu do domu? Podobnie napisał Dionizy, skąd on wie jak jest w Kanadzie :roll:
U mnie Polakowa nie była, może ktoś mnie uświadomi po co ona tak odwiedza tych mieszkańców???
Jedno co przychodzi mi sensownego do głowy, to może chodzi i namawia do głosowania na Dudę? Nie jest Świadkiem Jehowy, to ta opcja odpada?
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

:lol: :lol: :lol:
Post Reply