Sprawy sołectwa Żarki Letnisko

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Andrzej Kamiński
Posts: 2
Joined: 26 Mar 2015, 09:16

Sprawy sołectwa Żarki Letnisko

Post by Andrzej Kamiński »

W dniu 27.03.2014 na sesji Rady Gminy sołtys złożył do rozpatrzenia przez Radę i zatwierdzenia przez Wójta wniosek o rewitalizację ulicy Wiejskiej. Czekamy na odpowiedź.
[/b]
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

czyzby pan sołtys chciał sobie wyremontować drogę dojazdową do ul. Spokojnej, przy której mieszka?. Nie ma innych terenów do rewitalizacji np. centrum ŻL , o który tak pięknie na zebraniu wiejskim mówił pan wójt. Toż to jest wizytóka naszej miejscowosci, a ul. Spokojna dochodzi do ul. Wiejskiej, a ul Wiejską jest wyjazd na Prostą i już chyc do Poraja. A może się myle panie sołtysie?
Byly
VIP
Posts: 734
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

No to się zaczęło Panie sołtysie :lol: :lol: :lol:
Budujesz sobie drogę
Nie jesteś na emeryturze
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

P.Sołtys ...niezależny... na drogę nie dostanie ani grosza :cry:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

No cóż NA UKŁADY nie ms radye :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

P.Sołtysie proszę się nie przejmować i działać .Będziemy pana wspierać :wink:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

No i sołtys kłamczuszek rzeczywiście będzie miał dużo czasu na sprawy sołectwa Niepoważny i zaczyna jak pani radna, byle koło siebie. :lol:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

jeszcze chłop nie zaczął dzialać , a wy już atakujecie :oops:
madzia
Ekspert
Posts: 129
Joined: 27 Aug 2013, 17:57

Post by madzia »

a cóz takiego trzeba w tych Ż.L. robić , czy wy nie przesadzacie z tą zazdrością :oops: Klaro , jesli tak bardzo chciałaś działać , to mogłaś startowac w wyborach :cry: najprościej jest atakować i krytykować pod ukrytym nickiem. a nie uczciwiej porozmawiać z sołtysem o problemie :?:
p. Andrzej to pracowity i uczciwy człowiek :wink:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

Czy wyście wszyscy poszaleli ??
Zawsze znajdzie się jakiś związek, to ta ulica łączy się z tamtą, a to przy tamtej mieszka kolega, albo ktoś z rodziny, to mała miejscowość, powiązań nie trudno się doszukać.
Lepiej żeby człowiek nic nie robił jak poprzednik tylko rozdał podatki w remizie i najlepiej żeby go nie niepokoić.
Dajmy człowiekowi szansę, niech się wykaże, na krytykę będzie czas ale na pewno nie teraz.
Panie Andrzeju najlepiej żeby Pan się nie przejmował takimi komentarzami, trzeba konsekwentnie realizować plan jaki sobie Pan założył.
Posłużę się cytatem z popularnego ostatnio filmu :
"Polak Polakowi nawet klęski zazdrości" a co dopiero jakiegokolwiek sukcesu.
Andrzej Kamiński
Posts: 2
Joined: 26 Mar 2015, 09:16

Post by Andrzej Kamiński »

Do autora "slimak".
Ma Pan rację - od czegoś trzeba zacząc. Na następnych sesjach Rady Gminy będą składane kolejne wnioski o rewitalizację kolejnych naszych dróg a przede wszystkim placu przed sklepami w centrum. Jeżeli ktoś ma plany co do innych dróg proszę mi podpowiedziec które z nich są najważniejsze.
Sołtys
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Andrzej Kamiński wrote:Do autora "slimak".
Ma Pan rację - od czegoś trzeba zacząc. Na następnych sesjach Rady Gminy będą składane kolejne wnioski o rewitalizację kolejnych naszych dróg a przede wszystkim placu przed sklepami w centrum. Jeżeli ktoś ma plany co do innych dróg proszę mi podpowiedziec które z nich są najważniejsze.
Sołtys
ale dlaczego zaczął pan od Wiejskiej, a nie od centrum, chyba są jakieś priorytety
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

bo taki miał kaprys :lol: :lol: :lol: :lol:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Zwaliło mnie z nóg twoje poczucie humoru Zdzichu
Lee
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 06 Mar 2012, 19:39

Post by Lee »

A dlaczego od centrum trzeba zaczynać? Też można tak zapytać. Ja mam do wiejskiej akurat daleko i mnie to mało obchodzi, ale może czas zaglądnąc też na obrzeża naszej wioski.

Ja mieszkam po zachodniej stronie torów i chetnie bym zobaczył jakieś założenia czy plan odnosnie utrzymania stanu tych dróg - co jedna to gorsza. Nie chce zadnego tłucznia czy zwiru, bo to nic nie daje i po paru miesiacach jest jak było tylko kurzy sie bardziej, ale jakby ten spychaczo-walec (nie wiem jak sie to urządzenia nazywa :-) sie przejachał po tych 6 ulicach raz w roku to by wystarczyło.
MIŚ
Gość
Posts: 10
Joined: 25 Feb 2011, 12:19

Post by MIŚ »

Czytam odpowiedzi na forum i nie mogę uwierzyć jaka banda
tam pisze!!!Jak sołtys nic nie robi to wszyscy narzekają i psioczą,jak chce coś zrobić to zaraz insynuacje:kolesiostwo,sobie robi drogę,dlaczego tam,a nie tu....LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ I DAJCIE CHŁOPU COŚ ZROBIĆ A NIE TYLKO NARZEKACIE!!!JEST POTRZEBA ZROBIENIA ULICY WIEJSKIEJ TO JĄ TRZEBA ZROBIĆ A NIE TYLKO NARZEKAĆ!POZDRAWIAM NARZEKACZY I MARUDY
Last edited by MIŚ on 11 Apr 2015, 14:13, edited 1 time in total.
zg
VIP
Posts: 538
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Misiu, ja też czytam wypowiedzi na forum ale nikomu nie ubliżam....i dziwię się, że Ci jeszcze nikt nie odpisał na Twój post tak żeby Ci w pięty poszło.....
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Nic tak nie po­kona cham­stwa jak ignorancja... Cham­stwo nie zna żad­nych gra­nic i barier...`
Cza­sem mam ochotę wyjść i strze­lać do ludzi, bo in­nym spo­sobem cham­stwa się nie wyleczy.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Masz rację, od dzisiaj będę chodził z dubeltówką po żareckim 100 letnim lesie i może COŚ upoluję 8)
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

a może tak zrobicie WIELKIE wiosenne porzadki? Mieszkańcy się przyzwyczaili do porządków robionych przez p. Wiolę i chętnie pomogą :wink:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

A dlaczego ZROBICIE a nie ZROBIMY, tak znana z pomysłów inicjatywy i aktywności (na innym polu) majeczko może zostaniesz organizatorką wielkiego sprzątania. Coś byś wreszcie zrobiła nie tylko "buzią", twoje zdolności organizacyjne są przecież znane.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Ja nie mieszkam w Ż.L. :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Bardzo chętnie pomogę :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

BARBARA...kiedy robisz pierwszą zabawę.... były świetne.Tylko wyrzuć te metalowe pręty :wink:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

i po co ten BABSZTYL pyszczy, już nie jest w RS , a rządzi " jak gęś po piekle" :shock:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

I to właśnie jest POZIOM niejakiej majeczki.
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

majeczka, takiego powiedzenia, jak zyję tyle już lat, to nie słyszałam. Nie ma go też w słowniku frazeologicznym. Cóz to za nowe porównanie- jak gęś po piekle? dziwne. o św. Marku w piekle to słyszałam, ale o gęsi...
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

bo to jest moje porównanie .....a tak na marginesie , to odczep się ode mnie :!:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Piszecie na tym forum ...... co wam ślina na język przyniesie a gogadujecie się jak "gęś z wodą "
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

klaro ..jak Ci nie pasi , to nie czytaj :lol: :lol: :lol:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

majeczko, czyżby zadzaiłało tu " prawo kalego", ty mozesz się czepiać wszystkich, a ja nie mogę się odnieść do twojego postu. Dziwne, ale to już tak jest "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle"?
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no i wyszło szydło z worka :lol: Elutka i Klara , to ta sama OSOBA :lol: :lol: :lol: :lol:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

trafiłas, jak kulą w płot.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

strzelasz ..... majeczka ślepymi nabojami !
:lol: ....niby jesteś" oblatana" a w gruncie rzeczy PUDŁO !!!!
Post Reply