NOWY STARY RADNY

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

NOWY STARY RADNY

Post by majeczka »

słyszałam ,że Krzysiu będzie radnym w powiecie .... :wink:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Tak dobrze słyszałaś. Mi to się nie podoba. Głosowałem na Musialika a teraz będzie Klimek :evil:
Znów sfałszowali wybory :lol: :lol: :lol:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

a ja tam chętnie mu pogratuluję , bo nawet Krzysia lubię .
No i wreszcie Żarki mają swojego radnego w POWIECIE :lol: :lol: :lol: :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

I uważacie, że Żarki odniosą z tego faktu jakąś korzyść?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

NA UKŁADY NIE MA RADY :roll:
A O KORZYŚCIACH BĘDĄ WIĘCEJ WIEDZIELI POSKUTECZNI :wink:
JA TEZ MAM POBOŻNE ŻYCZENIE NP. POCZEKALNIA PKP , A JUŻ O PENDOLINO NIE WSPOMNE NO I TEN DARMOWY SRACZ
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

p.Krzysiu..zacznij grać mocniejszą kartą , bo cię zaś skutecznie puszczą w maliny ....a tak na marginesie wrócił pan do gry, no to nie zapomnij pan o Toy Toyu i poczekalni :!:
zg
VIP
Posts: 537
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

dobrze, ze kolejne osoby dostrzegają potrzebę uruchomienia dawnej poczekalni, im nas będzie więcej tym siła przebicia wieksza...
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

A CO NA TO BARBARA :?:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ZDZICHU ..... widze ze BARBARA to dla Ciebie wyrocznia .....he he
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

spajdermenku..jest kumata i doskonale zorientowana w temacie.......milczy , czyli zaś cos kombinuje :wink:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ZDZICHULENKU ...... podoba ci sie teraz nick .....?
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:lol: :lol: jasne...zajebisty ....
nie złość się, bo złość piękności szkodzi :wink:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Wystarczy ze jestem przystojny..... piekny byc nie musze .... he he
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

ALE WALNĄŁEŚ ..JAK ŁYSY GRZYWKĄ O PARAPET :lol: :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

zas się do mnie przyczepiłeś :lol: :lol:
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Temat na czasie. Tak pan Krzysztof Klimek został radnym powiatu. Podobno pan Musialik dostał etat w Zawierciu. Jak dla mnie to może i lepiej gdyż w gminie ciężko było się z nim skontaktować , ciągle nieobecny lub w terenie. Po co go trzymał wójt? W mojej ocenie skuteczność 25% gdyż na 4 moje interwencje , jedną załatwił pozytywnie. To tak w kwestii formalnej. Dalsza część dyskusji to jakaś żenada nie trzymająca się tematu. Mam prośbę-jeżeli chcemy dyskutować, to na temat. A jeżeli chcemy pożartować, dołożyć komuś na forum to załóżmy nowy temat np. "To i owo", " Ja ci pokażę".
Pozdrawiam serdecznie w świątecznym nastroju, dzieląc się opłatkiem z Państwem . Bez dalszych komentarzy, chyba ,że na temat.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Co Ty Kmicic wypisujesz? Poznaj fakty i dopiero napisz.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

2014.12.16
powiatmyszkowski.pl




Nowy Dyrektor PZD
Mariusz Musialik, radny Rady Powiatu w Myszkowie, został Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Myszkowie.

Nowy Dyrektor objął stanowisko w ubiegłym tygodniu. Mariusz Musialik to osoba bardzo doświadczona w pracy związanej z drogownictwem. Jest fachowcem, który znakomicie orientuje się w specyfice inwestycji drogowych, zarówno pod kątem legislacyjnym, jak i technicznym. Decyzja Zarządu Powiatu Myszkowskiego o powierzeniu Mariuszowi Musialikowi jednej z najbardziej odpowiedzialnych funkcji w strukturach Powiatu Myszkowskiego to racjonalny i przemyślany wybór.

Nowy Dyrektor posiada wykształcenie wyższe inżynierskie (Politechnika Częstochowska). W swojej karierze zawodowej łączy od wielu lat działalność samorządową. W latach 1998-2002 był Wójtem Gminy Poraj, następnie w latach 2003-2005 pracował w Wojewódzkim Zarządzie Dróg, gdzie zajmował się merytoryczną współpracą z samorządami lokalnymi. W okresie dwóch lat (2005-2007) pełnił funkcję zarządcy komisarycznego Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Kłobucku, w którym objął prezesurę na okres 2007-2010. Od roku 2011 był kierownikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej i Inwestycji w Poraju.
W latach 2010-2014 – radny Rady Powiatu w Myszkowie.


Mariusz Musialik, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

no to drogi powiwtowe będą OK :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no to swiętujemy...moze wreszcie gminne ktoś będzie robił lepiej :wink:
Kmicic
Stały bywalec
Posts: 79
Joined: 21 Jun 2009, 19:06

Post by Kmicic »

Dziękuję za sprostowanie. Choć raz na temat.
mieszkaniec33
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

I tak wybory, wyborami a i tak radnym powiatowym został ten, kto z góry był zaplanowany tzw "jedynie słuszny" . Śmiechu warte.
Franio
Ekspert
Posts: 121
Joined: 25 Jul 2013, 14:30

Post by Franio »

to ci heca ...koń by się usmiał do łez
:Nowy Dyrektor objął stanowisko w ubiegłym tygodniu. Mariusz Musialik to osoba bardzo doświadczona w pracy związanej z drogownictwem. Jest fachowcem, który znakomicie orientuje się w specyfice inwestycji drogowych, zarówno pod kątem legislacyjnym, jak i technicznym. Decyzja Zarządu Powiatu Myszkowskiego o powierzeniu Mariuszowi Musialikowi jednej z najbardziej odpowiedzialnych funkcji w strukturach Powiatu Myszkowskiego to racjonalny i przemyślany wybór. "
:wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Cz to nie jest tak ,że został dyrektorem PZD , po to tylko, żeby nie mógł być radnym powiatowym? i żeby zrobić miejsce dla innej osoby?.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

WSZYSCY WIEDZĄ JAKA BYŁA WOJNA W UG :lol: :lol:
JESZCZE RAZ POWIEM , NA UKŁADY NIE MA RADY :wink:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Czy to tak powinno być? Dlaczego rządzą nami układy? Kiedy ta SITWA
wreszcie odpuści?
Last edited by widz on 21 Dec 2014, 20:28, edited 1 time in total.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

SITWA NIE ODPUŚCI , TRZEBA BĘDZIE LEPIEJ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KOLEJNYCH WYBORÓW NP. ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWAĆ MĘŻÓW ZAUFANIA DO KAŻDEGO LOKALU WYBORCZEGO :wink:
SŁYSZAŁEM ,ŻE BĘDZIE NIEZALEŻNE FORUM ...PONOĆ BĘDĄ ZAKŁADKI DLA KAZDEGO SOŁECTWA ....W DZISIEJSZYCH CZASACH NALEŻY DOTRZEĆ DO WYBORCÓW DROGĄ INTERNETOWĄ ...JUZ WKRÓTCE NIE BĘDZIE E-WYKLUCZONYCH ..WSZYSCY BĘDA MIELI DOSTĘP DO INTERNETU...WYKORZYSTAC PORTALE SPOŁECZNOSCIOWE NP. FACEBOOK..
WTEDY MŁODZIEŻ BĘDZIE MIAŁA PRAWDZIWY OBRAZ NASZYCH POLITYKÓW ....pomysłów mamy wiele , już wkrótce zaczniemy działać. :roll:
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

ZDZICHULENKU ..... jak bedziesz w Katowicach to sie ty czep tramwaja , a mnie sie nie czepiaj ..........he he
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

SPAJDERMEN.....CO TY TAK SIĘ DZIWNIE ZACHOWUJESZ, TAKI POWAŻNY JESTEŚ ....WOGÓLE NIE ZNASZ SIĘ NA ZARTACH......A TAK WRÓCIWSZY DO TWOJEJ ZŁOSLIWOŚCI , TO PO CO MI TRAWAJ WOLĘ ELFA, A JEŻELI JUŻ CZĘSTOCHOWA BLIŻEJ... :lol:
JA SIĘ CIEBIE NIE CZEPIAM , TYLKO ZACZĄŁEM PISAĆ NA POWYŻSZY TEMAT :lol:
Asia
Gość
Posts: 13
Joined: 14 Dec 2014, 14:57

Post by Asia »

Ja również mocno i szczerze gratuluję Panu Krzysiowi radnego powiatowego.
Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo dawno nasza miejscowość nie miała reprezentanta w powiecie. Brawo Panie Krzysiu.
BYŁY co do ciebie się bardzo pomyliłam, czytałam nieraz jak fajnie opisywałeś różne zdarzenia i osoby, ale tego ci nie wybaczę, że przy wyborach zachowałeś się jak zdrajca naszej miejscowości, bo kto racjonalnie myślący głosuje na radnego z innej miejscowości A-FE!!! BYŁY - dla ciebie ode mnie piosenka "mniej niż zero"
Asia
Gość
Posts: 13
Joined: 14 Dec 2014, 14:57

Post by Asia »

Temat naszego zamkniętego dworca i jego otoczenie, brak zapowiedzi i ubikacji również mnie boli. Zatem zwracam się do Pana Krzysia radnego powiatowego oraz naszych radnych Gminnych Pani Zdzisławy, Panów Mariusza i Tomasza o zajęcie się tematem.
Nie jestem zorientowana czym się zajmują i w czym mogą pomóc Pan Mariusz i Pan Tomasz, ale są radnymi naszej miejscowości. Jeżeli ktoś mógłby mi przybliżyć z jakim problemem mogłabym się do nich zwrócić to bardzo proszę o pomoc i podpowiedź.
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Dla Asi i wszystkich czytających życzę, ZDROWYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
spajdermen
VIP
Posts: 316
Joined: 08 May 2014, 08:41

Post by spajdermen »

Byly .......... z wzajemnoscia zycze Ci tego samego :) :) :)
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Asia...pan Mariusz działa w Straży Pożarnej :?:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

i jest szwagrem p. radnego powiatu...razem mogą WIĘCEJ dla Żarek L.
CO DWÓCH , TO NIE JEDEN ...oprócz układu skutecznego jeszcze jest rodzinny :roll:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Zdzichu, dodać należy , że w Starostwie pracuje jeszcze jedna, bardzo bliska osoba radnego powiatowego. Teraz to dopiero będzie siła.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

klany rodzinne w modzie :wink:
ola
Guru
Posts: 293
Joined: 16 Feb 2014, 08:41

Post by ola »

juz nie obmawiamy
życzymy wszystkim wesołych świąt :wink:
Post Reply