Wiedza społeczna

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 22 gru 2020, 12:25

Radio Wnet. Dr Bodnar. Amantadyna dopuszczona do leczenia COVID-19 w Polsce. Ten lek daje znakomite efekty: https://youtu.be/szI2vzDe3RU. Czas około 12 minut.
Dr Brzeski: Potężny atak hakerów na 18 tys. sieci USA. Mogli wykraść wszystko. Każda opcja możliwa: https://youtu.be/aS0_YLe7Ou8. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Zuber: Nie ma innego pomysłu niż zadłużanie się rządów podczas tego kryzysu. Banki też na tym tracą: https://youtu.be/cJ_cc9QE8J0. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 22 gru 2020, 14:15

XXIII sesja Rady Gminy Poraj na żywo: https://ugporaj.sesja.pl/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 23 gru 2020, 10:37

Ziemkiewicz. Ten sondaż mówi wszystko: https://youtu.be/HXi2B2hb1Vk. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Gadowski. Komentarz Tygodnia. Łamigłówka na Święta: https://youtu.be/T2SDj0J0rYs. Czas około 47 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Świat według Michalkiewicza. Historia bożonarodzeniowa Stanisława Michalkiewicza: https://youtu.be/1izn6VPQHsQ. Czas około 27 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 23 gru 2020, 16:30

Czy jesteśmy w stanie wojny? Przygotowywany przez opozycję pucz na połowę grudnia skończył się niepowodzeniem. Czwarta rocznica ciamajdanu z 2016 r., rocznica stanu wojennego i polskie veto budżetu UE powiązanego z praworządnością miało zmobilizować szerokie rzesze ludzi do protestu. Liczono na milion protestujących 13 grudnia w Warszawie. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego wyznaczył jednak inną linę podziału i przyspieszył wybuch protestów. Podzielił społeczeństwo na zwolenników i przeciwników aborcji. Po licznych protestach kobiet i gejów zapał do protestów stopniowo osłabł i osłabło społeczne poparcie protestów. Ponowne poderwanie ludzi do dużego protestu planowanego na 13 grudnia stało się niemożliwe. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego okazał się dobrym sposobem na zdemobilizowanie przeciwników obecnej władzy. Opozycja jednak nie składa broni i tworzy nowe plany (na 8 marca). Lewicy się nie udało, więc próbuje się wcisnąć w jej szparę Konfederacja. Chcę wykorzystać obawy Polaków związane ze szczepieniami, igrając ich zdrowiem i życiem. Poseł Braun nawołuje do buntu. Ma nadzieje, że bunt przeciw szczepieniom otworzy Konfederacji drogę do władzy. Nie przeraża go ilość zgonów i powikłań po przebytych zakażeniach, liczy się tylko kasa, symbol prawdziwej wolności. Konfederacja nie jest gorsza od lewicy, jest też totalna i ma swoją rewolucję. Rewolucja Konfederacji ma wprowadzić w imię wolności: powszechny przymus ekonomiczny, likwidację dodatków socjalnych, likwidację zasiłków dla bezrobotnych, likwidację ZUS, likwidację podatku dochodowego, likwidację Kodeksu Pracy, likwidację publicznej służby zdrowia i sprowadzić państwo do roli ciecia. Role państwa przejmą korporację i gangsterzy, bo rzeczywistość nie znosi próżni. Inne rewolucyjne postulaty Konfederacji to wolny dostęp do narkotyków i uwolnienie ciała, a wolne ciało to nagie ciało. Nagie ciało ułatwi lewicy dymanie nas w popielnik, a Konfederacja przymusi nas ekonomicznie do otwarcia popielnika. Lewica buduje demokrację z przymiotnikami (np. liberalną), a Konfederacja chcę likwidacji demokracji. Ideolodzy Konfederacji dobrze przewidują, że w warunkach demokracji długo nie utrzymają władzy, bo świat pracy, biurokraci i tęczowi połączą siły i ich pogonią w demokratycznych wyborach. Rzeczywiście nie da się wprowadzić XIX wiecznych rozwiązań gospodarczych (całkowicie wolnego rynku) w warunkach powszechnej informatyzacji, daleko posuniętej społecznej demoralizacji, niechęci do pracy fizycznej, bez likwidacji demokracji. Propozycję Konfederacji to dziki kapitalizm, w którym pracownik nie ma praktycznie żadnych praw, a na którym zyskają bogaci pracodawcy i korporację. Konfederacja zamierza wprowadzić pełną wolność gospodarczą i zamordyzm polityczny.
To wolny rynek umożliwił powstanie wielkich korporacji (dumy kapitalizmu), które już zagrażają rządom i demokracji. Okazało się, że korporacje stały się potężnym wsparciem dla komunistycznej rewolucji. Finansują ją i pomagają w rozwoju ruchów LGBT. Gdy kapitał zaczyna pracować na rzecz rewolucji komunistycznej, to już tej rewolucji nic nie zatrzyma. Prawica może się pakować na Księżyc. Okazuje się, że Marks nie miał znowu do końca racji. Przewidywał, że kapitalizm sam się wykończy nadprodukcją, ale nie przewidział, że zostanie uwiedziony tęczową flagą. Kasa, narkotyki i wolny seks, to marzenia postępowego kapitalisty. Konfederacja zaczadzona dzikim kapitalizmem nie widzi tego zjawiska i dalej marzy o wolnym rynku. Wolny rynek nigdzie się nie sprawdził i został zastąpiony gospodarką rynkową, w której wprowadzono niezbędne ograniczenia. Fanatyczna wiara w wolny rynek świadczy, że Konfederaci pozbawieni są realistycznej myśli politycznej. To raczej chłopcy w krótkich spodenkach wyznający turbo liberalizm gospodarczy przeplatany jakąś mgławicową myślą narodową. To Piotrusie Panowie polskiej polityki.
Jedynym sposobem na ograniczenie władzy korporacji jest dalsze ograniczenie wolnego rynku, czyli prawne ograniczania łączenia się przedsiębiorstw ponad określoną wartość. Jednak taka regulacja uderzyłaby w rozwój gospodarczy oraz w interesy korporacji i jest niemożliwa obecnie do przeprowadzenia. Korporację już są tak silne, że nie pozwolą na takie zmiany. Mają pieniądze i są w stanie przekupić lub zaszantażować każdy rząd. To nie tylko władzę UE naciskają na Polskę, aby przyspieszyła tęczową rewolucję, robią to również korporację, wspierając ruchy LGBT. Nie wykluczone, że spróbują złamać opór rządu szantażem i przekupstwem. Jakoś orły z Konfederacji nie analizują przyczyn udzielenia silnego poparcia wielkich korporacji dla komunistycznej rewolucji. Albo wiedzą, że są zakamuflowanymi zwolennikami korporacji i skrycie wspomagają rewolucję, albo te zjawiska przerastają ich inteligencję.
Można jeszcze podejmować próby opóźnienia tęczowej rewolucji, ale przez jednoczenie wszystkich sił konserwatywnych. A co robi Konfederacja? Rozbija konserwatystów, dzieląc ich na bardziej konserwatywnych i na „rozmodlonych socjalistów”, co przyspiesza finał rewolucji w Polsce. Orły Konfederacji (Menzen, Korwin, Braun, Michalkiewicz) bredzą o podatkach, wolnym rynku, szczepionkach, Żydach, ale nie odnoszą się do głównego zagrożenia. Trenowane w Chinach postmodernistyczne rozwiązania budzą wielkie zainteresowanie korporacji i są przez nie wspierane. Te nowe rozwiązania wraz z nowymi technologiami mają zmaksymalizować zyski i ograniczyć wolności obywatelskie. Być może wywołanie pandemii miało na celu m.in. przygotowanie ludzi do tych zmian. Postmodernizm to nic innego niż unowocześniona wersja marksizmu, a tęczową rewolucją jest jego uzupełnieniem. Nie dziwi więc solidne wspieranie finansowe i organizacyjne tęczowej rewolucji przez korporację.
Korporację nie zajmują wyraźnego stanowiska w sprawie szczepień. Czekają na rozwój wypadków. Gdy wystąpi duży opór przeciw szczepieniom, korporację wykorzystają go do wprowadzenia powszechnej identyfikacji obywateli. Będzie to wstęp do ograniczenia swobód obywatelskich w innych dziedzinach na wzór trenowany już w Chinach. Konfederacja, wzywając do buntu przeciw szczepieniom, daje pretekst korporacjom do ograniczenia wolności obywatelskich.
Wszyscy mamy obawy w związku ze szczepieniami, ale sytuacja jest poważna i skuteczne rozwiązanie konieczne. Nie można siać paniki, tylko spokojnie obserwować rezultaty zmagań świata z pandemią. Czy te zmagania zakończą się sukcesem, nie ma żadnej pewności? W dalszym ciągu podejrzewa się Chiny o wywołanie pandemii. Nie wiemy, czy w tym procederze brały udział też korporację? Wszystko to wygląda na nowoczesną wojnę pandemiczną. Dawniej wróg zbombardował prywatną fabrykę i nikt nie domagał się odszkodowań mimo ogromnych szkód i likwidacji interesu. Teraz budynki stoją i nie można prowadzić interesu, ale można domagać się odszkodowań, kosztem innych podatników. Straty materialne są mniejsze niż w tradycyjnej wojnie, ale straty społeczne większe. Szuka się wroga nie w agresorze tylko w swoim otoczeniu, osłabiając poczucie wspólnoty narodowej. Dawniej wojna jednoczyła naród, obecnie nowoczesna wojna go rozbija. Jawi nam się coraz wyraźniej obraz nowoczesnej wojny wymyślonej przez niezłych strategów. Identyfikacja agresora w tej wojnie jest utrudniona, ale możliwa. Agresor zawsze ponosi mniejsze straty.
Czy wygramy tę wojnę, zależy od naszej dyscypliny, bo dyscyplina społeczna jest na wagę złota w obliczu nowo odkrytej, do końca nie wiadomo jak groźnej mutacji wirusa? Robienie antyszczepionkowej polityki na ludzkim nieszczęściu nikomu nie pomoże ani nikogo nie zaprowadzi do koryta. Żaden wybrany w demokratycznych wyborach rząd nie wyłamie się z głównego nurtu walki z pandemią, bo racjonalność podpowiada, że wspólne, połączone wysiłki wirusologów całego świata dadzą lepsze wyniki niż podpowiedzi kierujących się intuicją lekarzy. Demokratyczny rząd nie może wyłamać się z głównego nurtu walki z pandemią, ponieważ w razie niepowodzenia ryzykuje śmiercią swoich obywateli i załamaniem się służby zdrowia. Mamy przykład Szwecji, która poszła inną drogą i nie uzyskała wystarczająco dobrych wyników. Ostatecznie dołączyła do światowego trendu walki z pandemią.
Wyborcza i TVN przetestują szczepionki. Codziennie ***** burza: https://youtu.be/M1Gr8O2urFY. Czas około 14 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 24 gru 2020, 09:36

Życzę zdrowych, ciepłych i udanych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności
i radości w życiu zawodowym
i prywatnym.

https://youtu.be/ubGxOswo9e0.
https://youtu.be/K-95nemAsvE.
https://youtu.be/8uXe4-O5ivc.
Cicha noc, święta noc: https://youtu.be/He4my9kjuEc.
Pójdźmy wszyscy do stajenki: https://youtu.be/NsJZ2D1Q5p4.
Oj, maluśki, maluśki: https://youtu.be/14uuKlDeGHs.
Dzisiaj w Betlejem: https://youtu.be/uIgyu9fARGo.
Lulajże Jezuniu: https://youtu.be/4urEpOPlhhY.
Przybieżeli do Betlejem pasterze: https://youtu.be/RqU00XhhRfk.
Santa Maryja: https://youtu.be/iWuIshSzNYY.


letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 25 gru 2020, 15:54

Święta w kabarecie: https://youtu.be/JufezAmtDeI. Czas około 18 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 26 gru 2020, 10:44

Kochajmy się:
https://youtu.be/hPycTjQrPp8.
https://youtu.be/pwT7vbZ1AhM.
https://youtu.be/UnGySgop05c.
https://youtu.be/78IHZhc6oow.
https://youtu.be/IIM3e2rFcGg.
Zapraszam na wycieczkę do Kanady: https://youtu.be/r7sNrSxHAzs. Czas około 8 minut (można włączyć polskie napisy).
Banff i Lake Louise. Banff to miasteczko położone w sercu kanadyjskich Gór Skalistych: https://youtu.be/_3sHUqBsiZ8. Czas około 11 minut (można włączyć polskie napisy).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 26 gru 2020, 15:06

Kabaret na święta: https://youtu.be/orYcVvuQ4PU. Czas około 26 minut.
Mam Talent. USA: https://youtu.be/EChjIHaBjf8. (50 minut).
Mam niebezpieczny talent. USA: https://youtu.be/SICfCi2-LQY. (24 minuty).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 27 gru 2020, 13:29

Wracamy do rzeczywistości i naszych problemów. Czas na najnowszą wiedzę naukową dotyczącą CVID-19 i szczepionek:
COVID-19 Animacja: Co się stanie, jeśli dostaniesz koronawirusa? https://youtu.be/5DGwOJXSxqg. Czas około 8 minut. Koniecznie trzeba włączyć polskie napisy (Ustawienia, Napisy, z listy wybieramy język Polski).
COVID może uszkodzić mózg, płuca i serce: https://youtu.be/1267Z_fq6So. Czas około 10 minut.
Pulsoksymetry domowe mają pomóc chorym na COVID-19. Sprzedają się jak świeże bułeczki, ale... https://youtu.be/W9gHESujzHU. Czas około 16 minut.
Porównałem COVID i grypę: https://youtu.be/dzs0NfM1jBs. Czas około 10 minut.
Szczepionka na COVID-19 już gotowa. Taka szybka, taka bezpieczna, taka skuteczna?... https://youtu.be/NWMkyvk1VBQ. Czas około 24 minut.
Szczepionka na COVID-19. Analiza ulotki pod względem działań niepożądanych. Wyjaśniam wątpliwości! https://youtu.be/ucLqFmYzCt0. Czas około 22 minut.
Szczepionka na COVID-19, cz. 2. Wersja z humorem... https://youtu.be/g5BT1ER4kes. Czas około 26 minut.
Czy przed szczepieniem na COVID-19 powinno się wykonać test na koronawirusa? A co z ozdrowieńcami? https://youtu.be/X5cnwRMH-ao. Czas około 12 minut.
Nowy koronawirus z Wielkiej Brytanii VUI 202012/01. Czy jest powód do paniki i co ze szczepionką? https://youtu.be/_jtebPyZhVE. Czas około 14 minut.
Szczepionka - czy jest bezpieczna? https://youtu.be/BE0sADYOSZc. Czas około 11 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 27 gru 2020, 14:28

Kabaret. Szczepiny: https://youtu.be/F_Zip_z8NYw. Czas około 20 minut.
Mam niebezpieczny Talent. Wielka Brytania: https://youtu.be/ssM84-B6gKg. (15 minut, koniecznie trzeba włączyć polskie napisy).
Mam szokujący Talent: https://youtu.be/YE2aq2xz6PQ. (25 minut, koniecznie trzeba włączyć polskie napisy).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 28 gru 2020, 09:50

Amantadyna, co to za lek? Ponieważ ten lek dopuszczono ponownie do sprzedaży i jest stosowany w leczeniu COVIT-19, przedstawiam główne działanie tego leku. Występuje m.in. pod nazwami handlowymi Viregyt K 100 mg i Amantix 100 mg.
1. Lek o nazwie handlowej Viregyt K (amantadyna (chlorowodorek amantadyny)) – kapsułki. https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/4685 ... K-kapsulki.
Lek o działaniu:
• dopaminergicznym, stosowany w chorobie Parkinsona
• przeciwwirusowym, stosowany w leczeniu zakażeń wirusem grypy A.
Nie stosować:
• u osób, u których występują drgawki
• w przypadku choroby wrzodowej żołądka (aktualnie lub w przeszłości)
• ciężkiej choroby nerek.
Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu u kobiet w ciąży, u kobiet planujących ciążę oraz u kobiet karmiących piersią.
Należy zachować ostrożność i przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem, jeżeli występują:
• stany splątania i (lub) omamy
• choroby psychiczne
• zaburzenia czynności wątroby
• zaburzenia czynności nerek
• choroby układu sercowo-naczyniowego (aktualne lub przebyte)
• jaskra
• oraz jeżeli przyjmowane są leki mogące wpływać na ośrodkowy układ nerwowy.
Stosowanie preparatu może być związane z wystąpieniem zaburzeń kontroli impulsów (popędów), które może prowadzić do zmian zachowania i objawiać się np.:
• uzależnieniem od hazardu
• zwiększeniem libido
• hiperseksualnością (nadmiernym popędem seksualnym)
• kompulsywnym wydawaniem pieniędzy
• przymusem zakupów
• kompulsywnym lub napadowym objadaniem się.
Działanie niepożądane:
Bardzo często: obrzęk kostek, siność siatkowata (zwykle po stosowaniu dużych dawek lub po stosowaniu długotrwałym). Często: lęk, letarg, omamy, stany splątania, koszmary senne, nerwowość, depresja, bezsenność, poprawa nastroju, uczucie pustki w głowie, ból głowy, ataksja, niewyraźna mowa, niemożność koncentracji uwagi, zaburzenia widzenia, uczucie kołatania serca, niedociśnienie ortostatyczne, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, zaparcia), jadłowstręt, suchość w ustach, obfite pocenie się, bóle mięśni. Niezbyt często: dezorientacja, psychoza, drżenie, dyskinezy (ruchy mimowolne), drgawki, objawy podobne do złośliwego zespołu neuroleptycznego, niewyraźne widzenie.
Rzadko: uszkodzenie rogówki (np. punkcikowate zmętnienia rogówki, punkcikowate zapalenie rogówki, obrzęk nabłonka rogówki i znacznie zmniejszona ostrość widzenia), biegunka, zatrzymanie moczu, nietrzymanie moczu, rumień. Bardzo rzadko: leukopenia, niewydolność serca, nadwrażliwość na światło, odwracalne zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych.
Ponadto możliwe działania niepożądane, dla których nie określono częstości ich występowania: zaburzenia psychotyczne (urojenia, majaczenia, mania, stan hipomaniakalny), zaburzenia kontroli popędów (uzależnienie od hazardu, zwiększenie libido, hiperseksualność, kompulsywne zakupy i wydawanie pieniędzy, napadowe objadanie się), hipotermia, zwłaszcza u dzieci do ukończenia 5. roku życia.
2. Lek o nazwie handlowej Amantix (amantadyna (siarczan amantadyny)) – tabletki.
https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/2658 ... -powlekane.
Preparat jest wskazany:
• w leczeniu objawów w chorobie Parkinsona oraz w zespołach parkinsonowskich, takich jak: sztywność, drżenie, hipokinezja, akinezja
• w przypadku pozapiramidowych działań niepożądanych neuroleptyków i innych leków o podobnym mechanizmie działania, takich jak wczesne dyskinezy, akatyzja czy parkinsonizm.
Nie stosować w przypadku:
• ciężkiej zastoinowej niewydolności serca (IV stopień wg NYHA)
• kardiomiopatii lub zapalenia mięśnia sercowego
• bloku przedsionkowo-komorowego II lub III
• bradykardii (mniej niż 55 uderzeń na minutę)
• wydłużonego odstępu QT w zapisie EKG lub dostrzegalnych fal U (dotyczy także chorych z wrodzonym zespołem wydłużonego odstępu QT w wywiadzie rodzinnym)
• ciężkich komorowych zaburzeń rytmu serca, w tym zaburzeń rytmu typu torsade de pointes (aktualnie lub w przeszłości)
• przyjmowania leków, które wydłużają odstęp QT
• zmniejszonego stężenia potasu lub magnezu we krwi.
Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu u kobiet w ciąży oraz u kobiet karmiących piersią.
Należy zachować szczególną ostrożność u osób, u których występują:
• jaskra z zamykającym się kątem przesączania
• rozrost gruczołu krokowego
• niewydolność nerek (ryzyko kumulacji leku skutkiem pogorszenia filtracji nerkowej)
• stany splątania lub pobudzenia
• majaczenia, lub psychozy (aktualnie lub w przeszłości)
oraz
• u osób przyjmujących memantynę.
Stosowanie preparatu może być związane z wystąpieniem zaburzeń kontroli impulsów (popędów), które może prowadzić do zmian zachowania i objawiać się np.:
• uzależnieniem od hazardu
• zwiększeniem libido
• hiperseksualnością (nadmiernym popędem seksualnym)
• kompulsywnym wydawaniem pieniędzy
• przymusem zakupów
• kompulsywnym lub napadowym objadaniem się.
Działanie niepożądane:
Często: zawroty głowy, zaburzenia snu, pobudzenie ruchowe i psychiczne, psychozy paranoidalne z omamami wzrokowymi (szczególnie u osób predysponowanych w podeszłym wieku oraz w przypadku, gdy stosowane są inne leki, takie jak np. lewodopa, bromokryptyna lub memantyna), zatrzymanie moczu u chorych z rozrostem gruczołu krokowego, siność siatkowata, niekiedy z towarzyszącymi obrzękami podudzi i kostek, nudności, suchość w jamie ustnej, niedociśnienie ortostatyczne.
Niezbyt często: niewyraźne widzenie.
Rzadko: uszkodzenie rogówki (np. punkcikowate zmętnienia rogówki, punkcikowate zapalenie rogówki, obrzęk nabłonka rogówki i znacznie zmniejszona ostrość widzenia).
Bardzo rzadko: napady padaczkowe (zwykle po zastosowaniu dawek większych, niż zalecane), mioklonie, objawy neuropatii obwodowej, komorowe zaburzenia rytmu serca, w tym zagrażające życiu zaburzenia rytmu typu torsade de pointes (zwykle po zastosowaniu dawek większych, niż zalecane lub gdy równolegle stosowane są inne leki o działaniu pro arytmicznym, lub występują inne czynniki ryzyka), wydłużenie odstępu QT w zapisie EKG, tymczasowa utrata wzroku, zwiększona wrażliwość na światło, leukopenia, małopłytkowość.
Ponadto możliwe działania niepożądane, dla których nie określono częstości ich występowania: zaburzenia kontroli popędów (uzależnienie od hazardu, zwiększenie libido, hiperseksualność, kompulsywne zakupy i wydawanie pieniędzy, napadowe objadanie się), obrzęk rogówki (ustępujący po zaprzestaniu leczenia).
Można zadać pytanie, czy gdyby szczepionka miałaby tyle działań ubocznych, mogłaby być dopuszczona do powszechnego stosowania? Powszechne używanie amantadyny doprowadziłoby do szybkiego rozwoju hazardu, prostytucji, zaniku oszczędności, szaleństwa zakupowego i powszechnej żarłoczności. Miód na serce lewicy, Konfederacji i korporacji. Właśnie Konfederacja najbardziej się domagała zastosowania Amantadyny w leczeniu COVID-19.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 28 gru 2020, 15:20

Świat według Michalkiewicza. Pan Bóg spełni wszystkie pragnienia lewaków i dojdzie do katastrofy: https://youtu.be/xgDE30yhuGM. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Bardziej niż życie cenię inne wartości. Co myślę o eutanazji i przereklamowany Czesław Miłosz: https://youtu.be/iVM2NaBC_Fc. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/xr06KZnnG2w. Czas około 34 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Marzenia Ziemkiewicza. Nowa Wspaniała Polska: https://youtu.be/eqosXp5I9eE. Czas około 30 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny odc. 1/3. Sytuacja epidemiologiczna minionego tygodnia i roku: https://youtu.be/CGFQGknpOxg. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Odc. 2/3. Nowa Unia?, wspólny kredyt i wątek energetyczny: https://youtu.be/YDBFTQyzR4E. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Odc. 3/3. 2020 – rok protestów: https://youtu.be/A4TuEKS8xAY. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Ziemkiewicz. Jarosławokracja wyczerpuje swe możliwości. Jak i czym ją zastąpić? https://youtu.be/WGbHCAvCSNM. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Dlaczego ci prawicowi publicyści są tacy naiwni? Za 10 lat w Polsce będzie rządzić tęczowa lewica, dla której socjalizm stanie się pustym hasłem. Zadbają o to wielkie korporacje, które upatrują w postmodernistycznej i tęczowej rewolucji swoją szansę. Jedyna nadzieja jest w kontrrewolucji zwyczajnych ludzi, ale na to się nie zanosi. Karty już rozdane i zwycięzca jest tylko jeden. Gdyby Kaczyński żył jeszcze 50 lat, to nie jest w stanie zatrzymać tego trendu. Nikt nie zatrzyma tego trendu, bo społeczeństwo nie rozumie, o co chodzi w tej rewolucji, a nastolatki świadomie lub intuicyjnie odnajdują w niej prawdziwą wolność. Nowe pokolenia wchodzące corocznie w dorosłość, zadecydują o tęczowym zwycięstwie. Nadzieje na powrót do normalności pozostanie w umysłach ludzi starych i schorowanych. Oni będą odchodzić, a starzejący się tęczowi będą wspierać młodych tęczowych w zamian za jakiś erotyczny masażyk. Dla ludzi o poglądach skrajnie prawicowych taki scenariusz nie mieści się w głowie i dzięki temu lewica może osiągać sukcesy. Wydaje im się, że przy powszechnej demoralizacji nastąpi załamanie gospodarcze i odwrót od tęczowej rewolucji (na wzór Stalina) pod przewodnictwem Konfederacji. Jednak w państwach azjatyckich (Korea Południowa, Japonia, Wietnam, Filipiny, Chiny, Tajwan, Tajlandia) demoralizacja jest w pełnym toku i te państwa nie przeżywają załamania gospodarczego. Nie ma tam również sił politycznych dążących do odwrócenia tego trendu. Więcej problemów ma Europa, ale nie z powodu demoralizacji, a z powodu błędów integracyjnych i emigracyjnych. Sprawa jest oczywista albo zatrzymamy tęczową rewolucję teraz, albo nigdy.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 29 gru 2020, 11:12

Szczepionka na COVID-19 nie zawiera całego nieaktywnego wirusa, jak to bywa w innych szczepionkach, ale tylko fragment jego kodu genetycznego odpowiedzialnego za produkcję białka wirusa. Jest to bezpieczniejsza metoda, która nie powoduje ryzyka zakażenia się chorobą w trakcie szczepienia.
Producenci szczepionki na koronawirusa informują, że większość skutków ubocznych jest łagodna i ustępuje w przeciągu kilku dni od wystąpienia.
Szczepionka mRNA Covid-19 BNT162b2 jest wytwarzana przez bezkomórkową transkrypcję in vitro z odpowiednich matryc DNA, kodujących białko wirusa SARS-CoV-2.
Szczepionkę tę podaje się domięśniowo po rozcieńczeniu w serii dwie dawki (po 0,3 ml) w odstępie 21 dni. Może ona zapewnić ochronę dopiero po co najmniej 7 dniach od podania drugiej dawki szczepionki.
Nie zostało jeszcze ustalone bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki Covid-19 mRNA BNT162b2 u dzieci poniżej 16 roku życia, stąd informacja, że nie można jej podawać młodszemu pokoleniu.
Nie wolno szczepionki tej podawać osobom, które cierpią na ostrą, ciężką chorobę przebiegającą z gorączką i mają obniżoną odporność, w tym osobom, które przyjmują leki immunosupresyjne, ponieważ mogą mieć osłabioną odpowiedź immunologiczną na szczepionkę.
Nie badano interakcji szczepionki z innymi lekami i z innymi szczepionkami, dlatego osoby przyjmujące inne leki lub które w ostatnim czasie skorzystały z innego szczepienia, bez konsultacji z lekarzem nie powinny się szczepić.
Nie badano wpływu szczepionki na ciążę i płodność. W przypadku kobiet w wieku rozrodczym przed szczepieniem należy wykluczyć ciążę. Ponadto kobietom w wieku rozrodczym, należy zalecić unikanie ciąży przez co najmniej 2 miesiące po podaniu drugiej dawki szczepionki.
Nie badano wpływu szczepionki podanej matce na zdrowie dziecka karmionego piersią.
Działanie niepożądane:
- bardzo częste (występujące częściej niż w przypadku 1 osoby na 10) - ból w miejscu wstrzyknięcia, zmęczenie, ból głowy, ból mięśni, dreszcze, ból stawów, gorączka.
- częste (występujących poniżej 1 przypadku na 10) zaliczono nabrzmienie bądź zaczerwienienie w miejscu zastrzyku oraz nudności,
- rzadkie (poniżej 1 przypadku na 100) - powiększone węzły chłonne i złe samopoczucie.
Zdarzyły się także kilkukrotne reakcje alergiczne u szczepionych pracowników ochrony zdrowia z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Według MHRA (The Medicines and Healthcare products Regulatory Agency), brytyjskiego urzędu regulacji medycznych, każda osoba z historią wstrząsów anafilaktycznych lub ciężkich reakcji alergicznych na leki, lub żywność, nie powinna szczepić się na COVID-19 szczepionką Pfizer/BioNTech.
Amerykańska FDA (Food and Drug Administration) uważa jednak, że szczepionka powinna być bezpieczna dla większości osób z alergiami - oprócz tych, które kiedykolwiek przeszły bardzo poważne reakcje alergiczne na leki, inne szczepionki lub składniki tej konkretnej szczepionki. Tym osobom odradza się szczepienie.
Przeciwskazania do szczepienia.
Producent zastrzegł jednak, że nie przeprowadził badań na temat interakcji szczepionki na COVID-19 z innymi lekami czy szczepionkami. Nieznany jest też wpływ szczepionki na kobiety w ciąży, dlatego firmy farmaceutyczne odpowiedzialne za lek zalecają, aby unikać zajścia w ciążę w ciągu dwóch miesięcy po szczepieniu. Jeśli planujesz przyjąć szczepionkę, a przyjmujesz na stałe jakiekolwiek leki - skonsultuj możliwość szczepienia ze swoim zaufanym lekarzem.
Należy także pamiętać, że nie powinno się poddawać szczepieniu, będąc w stanie chorobowym, np. podczas aktywnej infekcji, w stanie gorączkowym lub przy innych dolegliwościach, które mogą powodować obniżenie odporności. Pfizer informuje także, że jasnym przeciwskazaniem jest przyjmowanie leków hamujących krzepliwość krwi. Ostateczną decyzję o podaniu szczepionki podejmuje lekarz prowadzący.
Źródło: tvn24.pl, WP, PC World, https://www.odkrywamyzakryte.com/ulotka ... -covid-19/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 30 gru 2020, 14:12

Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/w31qUl1OgbM. Czas około 37 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Źródła wpływu politycznego Jarosława Kaczyńskiego. Dekoracyjny prezydent i legalne narkotyki: https://youtu.be/ZEDhAxuQd3c. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Wigilia: Żydzi - to bardzo inteligentny naród i... : https://youtu.be/2vPtHhIWI2U. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. To nie jest dobry czas dla nauki: https://youtu.be/ePvi5QcMYHM. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Kobieca Logika z piorunem: https://youtu.be/Wy2D0PcGOpI. Czas około 7 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Codziennie ***** burza. Niemcy chcieli ukraść Turniej Czterech Skoczni! https://youtu.be/bUdykVLYUNQ. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 31 gru 2020, 13:48

Z okazji Nowego Roku 2021 życzę zdrowia, szczęścia, uśmiechu, optymizmu: https://youtu.be/_rW1Mqr0IWI.
Wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń: https://youtu.be/xSyIpSVbdl0.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 31 gru 2020, 16:29

Zapraszam na noc sylwestrową 2020/2021.
Polskie rytmy:
https://youtu.be/dIDs1xGF0H4.
https://youtu.be/GxydIkTxn_E.
https://youtu.be/us-YlCebR-Q.
https://youtu.be/D-eQrCIsopc.
https://youtu.be/53Lc0YZHD4s.
https://youtu.be/CUArFEvXWaU.
https://youtu.be/2C12RebxDK4.
https://youtu.be/GQE1LhsImsg.
https://youtu.be/XQZROsFMTGM.
https://youtu.be/K8dlBZGHa2w.
https://youtu.be/7gqM4q7YvkQ.
https://youtu.be/99GRpQeHEe4.
https://youtu.be/mQLciAi38MI.
https://youtu.be/dXS-AD-gduw.
https://youtu.be/Oz99lsZHhno.
https://youtu.be/_x4trmWmzCg.
https://youtu.be/XXQKOotfqME.
https://youtu.be/y5lzFERpsd8.
https://youtu.be/eHPHAN9qxzo.
Składanka sylwestrowa Disco Polo. Największe hity 2020 r.: https://youtu.be/CvPr9Nz7O_A. (107 minut).
Najlepsza muzyka klubowa (ekstra dla tęczowych). Składanka na Sylwestra 2020/2021. DJ Wójo.
Cz. 1/2: https://youtu.be/q6JRhe3ZzZA (152 minuty).
Cz. 2/2: https://youtu.be/U2nVOesQfX4 (151 minut).
Składanka na Sylwestra: https://youtu.be/bAEeDXInXyo. (62 minuty).
Zagraniczne rytmy stare i nowe, do wyboru do koloru:
OMD : Maid Of Orleans: https://youtu.be/UtOXmAGzCiw.
Amanda Lear - Follow Me: https://youtu.be/ae4XC_KgiWw.
OMD : Sailing On The Seven Seas: https://youtu.be/Y98RgdW6-qM.
The Kelly Family - Santa Maria: https://youtu.be/jiPngW3FLt8.
OMD - History of Modern: https://youtu.be/VyIeiLccSFw.
Kiss - I Was Made For Lovin' You: https://youtu.be/ZhIsAZO5gl0.
Gary Glitter – Rock And Roll: https://youtu.be/hsmp8PBpYIU.
Kiss - Lick It Up: https://youtu.be/Gcj34XixuYg.
Queen - I Want To Break Free: https://youtu.be/Z3w5gVM_4y8.
AC/DC – Thunderstruck: https://youtu.be/n_GFN3a0yj0. .
Rammstein - Du hast. Moskwa 2016 r.: https://youtu.be/lV6x2Ctk6CI.
Kim Wilde – Cambodia: https://youtu.be/TNoV2STXrkE.
Status Quo "Whatever You Want": https://youtu.be/PNeGc2eZzmw.
SABATON - PRIMO VICTORIA LIVE: https://youtu.be/D-HSmJ0e9xQ.
Megadeth - Symphony of Destruction: https://youtu.be/Sy4dhcELoqc.
Vitaly Tornado & Paolo Monti - Nah Neh Nah: https://youtu.be/T5GYCK9C8_E.
RAMMSTEIN - DAS MODELL (THE MODEL) LYRICS: https://youtu.be/RDvUzqn5FaI.
Laura Branigan - Self Control: https://youtu.be/RP0_8J7uxhs .
SEX PISTOLS - ANARCHY IN THE UK: https://youtu.be/cem38_KjipU.
Sex Pistols - Holidays In The Sun: https://youtu.be/2Ah1JM9mf60.
Joan Jett & The Blackhearts - I Hate Myself for Loving You: https://youtu.be/bpNw7jYkbVc.
Joan Jett - Dirty Deeds Done Dirt Cheap: https://youtu.be/2sky1tt8vLA.
Mo-Do - Gema Tanzen: https://youtu.be/-oVVLt8970M
2 Unlimited - No Limit: https://youtu.be/VMbIz8QfFP4.
The Offspring - The Kids Aren't Alright: https://youtu.be/7iNbnineUCI.
Mo-Do - Eins Zwei Polizei: https://youtu.be/dSy2DcATYUo.
Russia Hardbass Crazy Dance: https://youtu.be/y90yaLFoYoA
DJ BLYATMAN – GOPNIK: https://youtu.be/eOlUU8l8j5M.
DJ Blyatman & длб – Kamaz: https://youtu.be/dzTAPY4uEYE.
DJ Blyatman & Russian Village Boys - CYKA BLYAT: https://youtu.be/NqM032dnPtk.
RUN DMC, Jason Nevins - It's Like That: https://youtu.be/TLGWQfK-6DY.
MANOWAR - Warriors Of The World United: https://youtu.be/G1G9D8A4Fiw.
Turbo polka - ATOMIK HARMONIK: https://youtu.be/BI7wnIfBwxk.
Electric Light Orchestra - Rock n' Roll Is King: https://youtu.be/21VeAmPOBzI.
Mo-Do - Super Gut: https://youtu.be/8py5qLL7g08 .
Maxx - Get-A-Way: https://youtu.be/ORIQYN0KHxI.
Scooter - The Logical Song: https://youtu.be/4YxTa1AUqps.
Lordi - Hard Rock Hallelujah: https://youtu.be/-6Xl9tBWt54.
Hally & Kongo Band - Afrikan Man: https://youtu.be/vTfwsRiSTlU.
Johnny Wakelin - In Zaire: https://youtu.be/GUpGRXT18R8.
Tha Suspect Vs. Culture Beat – Jalahmiyaa: https://youtu.be/osfDt5ZGcgA.
Baya - Don'T Stop The Music: https://youtu.be/xEJu0Y6ju00.
DJ VAL - Hands up: https://youtu.be/A6ohrxHRB6M.
Industrial Dance - Chaotic Rave System: https://youtu.be/uyh-HBKk6QM.
Uriah Heep - Lady In Black: https://youtu.be/N0H48bpJziQ.
Antares - Ride On A Meteorite: https://youtu.be/IEp4l-xwoBk.
Shuffle Dance. 2Unlimited - Jump For Joy: https://youtu.be/Da0Q8h0LBk4.
Patsy - Money 4 Me: https://youtu.be/eYnBNsOpsSw.
Patsy - Money 4 Me: https://youtu.be/N21TvAXDQ4U.
Beastie Boys - No Sleep Till Brooklyn: https://youtu.be/07Y0cy-nvAg.
AMANDA LEAR – Enigma: https://youtu.be/CH8p-kVRGFw.
F4Z3R - Are You Ready: https://youtu.be/pwxRU423Joo.
Remember The 90's - Eurodance VideoMix: https://youtu.be/nz1NpZKE6v4.
Nazareth - This Flight Tonight: https://youtu.be/P9uvpr_gm64.
SPIRIT IN THE SKY- NORMAN GREENBAUM: https://youtu.be/3W1Jm2jF8MI.
DJ Blyatman & Russian Village Boys – OKTOBERFEST: https://youtu.be/tg_-uIzzSRs.
DJ Blyatman & Russian Village Boys - MADE IN RUSSIA: https://youtu.be/mtsv9ezc_pQ.
DJ Blyatman & XS Project - Eins Zwei Dawai: https://youtu.be/7xu3vWD6IlQ.
Indra - We Belong Together: https://youtu.be/q79YzGyr56g.
JACK & JOY - Flying Away: https://youtu.be/ehv0lM5B_JM.
Beethoven Vs Chemical Brothers - Symphony No. 5 Vs Galvanize: https://youtu.be/6aZzVnOmGtY.
Vitalic - My Friend Dario: https://youtu.be/NOtmWxqN1fY.
Iggy Pop - Real Wild Child: https://youtu.be/def3ob2h-1s.
Smokie - I'll Meet You At Midnight: https://youtu.be/Ou4ke5cpp8c.
Fountains of Wayne - Stacy's Mom: https://youtu.be/dZLfasMPOU4.
Five Finger Death Punch - Wash It All Away: https://youtu.be/l9VFg44H2z8.
DJ Blyatman & DJ Pelix - OUR SOUND: https://youtu.be/oMGvuiZfS_o.
DJ Blyatman & DJ Pelix - SLAVIC NAMES: https://youtu.be/OZa2pFjvyAc.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 01 sty 2021, 13:20

Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/bf_lrn_Mu50. Czas około 25 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Nowy Rok, a my ciągle tacy sami. Ociężali umysłowo. https://youtu.be/xWU6Glepty4. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

W karnawałowych rytmach:
https://youtu.be/63ILb6X-ReU.
https://youtu.be/msSc7Mv0QHY.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 01 sty 2021, 17:33

Kabaret na Nowy Rok.
Spowiedź: https://youtu.be/2MDmgan4l-8. Czas około 12 minut.
Dzieci: https://youtu.be/v2dYvB4ytRw. Czas około 20 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 02 sty 2021, 09:35

UBywatele na sylwestrowej bitwie, którą podobno wygrali. Dostają jednak spazmów, bo straszny reżim nie chcę ich wsadzić do więzienia. Rozżalony pejsaty obywatel przemawia do „tłumów” warszawiaków: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 452939292/. Czas około 20 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 02 sty 2021, 12:30

Ziemkiewicz. Nowa Wspaniała Polska: https://youtu.be/eqosXp5I9eE. Czas około 30 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Alan Aztec – Polska: https://youtu.be/VJr6jP4e14M.
DJ BLYATMAN – TERMINATOR: https://youtu.be/8rPGfJfneHw.
Babuszka, suka od Stalina dzwoni do Putina. DJ Blyatman & Hard Bass School - VICE CITY: https://youtu.be/XqkQkxQUzII.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 02 sty 2021, 21:54

Rozpoczynamy karnawał: https://youtu.be/bu_heIjpZA0. Czas około 6 minut.
Mam talent. Szokujące momenty: https://youtu.be/mI2a3EDxk54 (10 minut, brak napisów).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 03 sty 2021, 13:31

Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/BAD5x-wUgYw. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Członkowsko Polski w Unii Europejskiej. https://youtu.be/cbCdeELjnOQ. Czas około 29 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Dlaczego nie chcemy się szczepić? https://youtu.be/9V-Ch0EkxVI. Czas około 36 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 03 sty 2021, 14:02

Kabaret. To mnie obraża: https://youtu.be/44bvFlH2rU8. Czas około 13 minut.
Mam Talent i złote przyciski: https://youtu.be/DnN6YdsqCRU. (30 minut, koniecznie trzeba włączyć polskie napisy).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 04 sty 2021, 09:52

Wracamy do analizy przyczyn kryzysu płci. Przypominam, że analiza ta siłą rzeczy dotyczy najbardziej typowych przypadków. Ponieważ dojrzewająca młodzież podlega bardzo różnym bodźcom zewnętrznym, to muszą występować różne wyjątki odstające od opisanych przypadków.
Zaburzenia płci wywołane błędami wychowawczymi. Dużym zagrożeniem dla prawidłowego rozwoju męskości chłopca są feministyczne lub nadopiekuńcze matki. Próbują wychować chłopców na mężczyznę swoich marzeń, czyli wiernych, delikatnych, podporządkowanych kobiecie i wykonujący kobiece prace. Tłumią w synach upór, zdecydowanie, odwagę i agresję. Nie mają pojęcia, że takie miękkie wychowanie źle wpłynie na przyszłą sprawność seksualną syna. Tak wychowany dorastający syn będzie miał duże trudności odnaleźć się w roli męskiej w sytuacjach intymnych z kobietą. Przyzwyczajony do dominującej matki, będzie oczekiwał na inicjatywę kobiety. Gdy wpadnie w ręce dominującej kobiety-modliszki, to przedłuży sobie dzieciństwo i dalej będzie synkiem. Zamiast mężczyzny będziemy mieli dużego chłopca. Molestująca syna matka zrobi mu jeszcze większe szkody. Może mu zaprogramować niechęć do kobiet, a w drastycznym przypadku może wywołać uraz psychiczny do płci przeciwnej. Młody mężczyzna po nieudanych próbach znalezienia sobie dziewczyny, sam zorientuje się, że coś mu brakuje i spróbuje odbudować swą męskość na siłowni lub na kursach walk. Jednak zbuduje tylko opakowanie, bo w środku dalej pozostanie maminsynkiem i konieczny będzie kurs z męskości w ramionach doświadczonej kobiety (lub w przypadkach trudniejszych w ramionach homoseksualisty). Doświadczonej, więc zazwyczaj starszej, która będzie mu dalej matkować, traktować jak dziecko i przedłużać mu dzieciństwo. Taki młody mężczyzna dalej będzie wychowywany według wymyślonego przez kobietę wzoru mężczyzny i nigdy prawdziwym mężczyzną nie zostanie. Nie zostanie, bo kobieta o męskości nie ma zielonego pojęcia. Nawet psycholożki mają problem z rozumieniem męskiej roli. Kobiety ciągle szukają mężczyzn swoich marzeń, czyli w domu delikatnych jak kobieta, a w łóżku aktywnych jak tygrys. Takich mężczyzn nie ma na świecie i nawet dojrzałe kobiety nie są w stanie tego zrozumieć. Dlatego kurs małolata u starszej kobiety doprowadzi go wcześniej lub później do kryzysu i napędzi mu niepotrzebnych problemów. Gdy „małolat” się zestarzeje, to kobieta wymieni go na młodszy model i dojrzała maskotka zostanie sama. Wtedy może już nie udać się znalezienie nowej „mamusi” i pozostanie tylko bujanie się w gejowskich klubach. Tam można znaleźć starszego i zamożnego geja, który zaopiekuje się maminsynkiem i będzie mu dalej matkować oraz przewijać pieluchy.
Pierwsze kontakty chłopca ze starszą kobietą mogą być sposobem na wczesne zdobycie doświadczenia i sprawności seksualnej, ale taki kurs jest kontrolowany przez kobietę i jest sztucznie przez nią wymuszany. Nie rozwija to męskości u chłopca, bo znacznie ogranicza jego naturalną aktywność. To mężczyzna powinien zaskakiwać kobietę nowymi pomysłami i technikami seksualnymi, a nie kobieta. Prezenty i pieniądze proponowane za seks mogą być powodem oziębłości emocjonalnej chłopca. Jeżeli chłopiec utrzymuje takie kontakty tylko ze względu na korzyści materialne, to po pewnym czasie zacznie uprawiać mechaniczny seks, nawet rezygnując z wytrysku, a to już może wywoływać u niego niechęć do kobiet. Trudną do przezwyciężenia niechęć do kobiet może wywołać u niedojrzałego chłopca zbyt nachalna i oczekująca zbyt wiele kobieta. Może to z kolei skłonić takiego chłopca (mającego poczucie niedoskonałości) do kontaktu z homoseksualistami. Pełniąc funkcję męską w takich kontaktach, ma szansę uratować swą męskość, jednak gdy się zgodzi na odgrywanie roli żeńskiej, musi się pożegnać ze swą męskością (chociaż są wyjątki).
Chłopcy, którzy zaczynali z dużo starszymi od siebie kobietami i sprawdzili się w męskiej roli, mają z kolei problemy z młodszymi dziewczynami. Przyzwyczajeni do wyzbytych wszelkiego wstydu starszych kobiet, czują się zażenowani skromnością młodych dziewczyn. Odbierają ich zachowanie, jako brak akceptacji i odrzucenie. Taki chłopak po kontakcie z młodą dziewczyną odczuwa dyskomfort i ponownie wraca z radością do starszej kobiety. Chłopcy z takimi doświadczeniami i wynagradzani przez starsze kobiety prezentami lub pieniędzmi zaczynają traktować swe usługi jak biznes. Stają się żigolakami zarabiającymi na zaspakajaniu „mamusiek” zaniedbywanych przez zapracowanych mężów.
Sam spotkałem się z tym zjawiskiem już na początku lat 70. w Dusznikach-Zdroju. 18-letni chłopak zarabiał niezłe pieniądze, zaspakajając leczące się w sanatoriach starsze panie. Należy tu zaznaczyć, że do sanatoriów w pierwszej kolejności kierowano działaczki związkowe i partyjne, czyli osoby zamożne i głodne miłosnych przeżyć. Ponieważ miałem nasilone dolegliwości związane z nieznaną wtedy boreliozą, udało mi się uzyskać skierowanie do sanatorium w Dusznikach-Zdroju (72 r.). Tam zadbana pani w wieku około 50 lat uparła się i koniecznie chciała się ze mną przespać. Ciągle się przymilała i proponowała mi pieniądze za seks. C.d.n.
Męska prostytucja: https://youtu.be/pLq1JOwJ7d4.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 04 sty 2021, 14:09

Nagranie XXIII Sesji Rady Gminy Poraj z dnia 22 grudnia 2020 roku:
https://ugporaj.sesja.pl/2020/12/29/xxi ... 2020-roku/. Czas około 127 minut. Radni klubu Gmina dla Wszystkich ponownie dali ciała.

Salonik Polityczny odc. 1/3. Podsumowanie minionego roku: https://youtu.be/k0EtTbZJa_k. Czas około 14 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Salonik Polityczny odc. 2/3. Scenariusz na Nowy Rok: https://youtu.be/GFzgwaxwXnA. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Salonik Polityczny odc. 3/3. O przyszłości Mateusza Morawieckiego: https://youtu.be/LP2msR2G0nw. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 05 sty 2021, 11:09

Ziemkiewicz. Celebryci – przewodnia siła narodu: https://youtu.be/omkVPU1FA20. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi. Rząd swobodnie lawiruje między krytykami: https://youtu.be/85iAA-J7a-M. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Piłsudski i Dmowski, fakty i legendy: https://youtu.be/9Bgq80lYG2E. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 05 sty 2021, 11:11

Szczepienie przeciwko COVID-19
Podmioty w powiecie myszkowskim, które zgłosiły się jako punkty szczepień:
1. NZOZ "MEDICOR" Kowalski, Pilarski, Janas Spółka Jawna, Myszków, ul. Skłodowskiej.
2. SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, Sokolniki,
3. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie, Myszków, ul. Strażacka.
4. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie, Myszków, ul. Partyzantów.
5. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie, Koziegłowy, ul. 3 Maja.
6. NZOZ PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ ANNA SŁOTA w spadku, Myszków, ul. Sikorskiego.
7. CENTRUM MEDYCZNE "ALMED" S.C., Myszków, ul. Kościuszki.
8. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MIJACZÓW" SPÓŁKA JAWNA B. JAKUBIEC-BARTNIK, Myszków, ul. Piłsudskiego.
9. Zofia Jastrzębska, Myszków, ul. Traygutta.
10. SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, Żarki, ul. Kościuszki.
11. Andrzej Wolański, Koziegłowy, ul. Częstochowska.
12. SZPAKMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Ruda Śląska – mobilny punkt szczepień.
Źródło: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/slaskie.
Z tego zestawienia wynika, że Gmina Poraj do dziś nie zgłosiła żadnego punktu szczepień.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 05 sty 2021, 18:17

Kabaret. Granica Półpolski: https://youtu.be/sDsaFlTKMvQ. Czas około 5 minut.
Mam ześwirowany Talent: https://youtu.be/5o0IYStGfOM. (33 minuty, koniecznie trzeba włączyć polskie napisy).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 06 sty 2021, 11:05

Zaburzenia płci wywołane błędami wychowawczymi. W mojej grupie sanatoryjnej była młoda i atrakcyjna blondynka, z którą się zaprzyjaźniłem. Często razem przebywaliśmy i szybko zauważyła starszą panią (około 50 lat), która interesowała się moją osobą. Zaciągnęła języka u swoich koleżanek z pokoju i znalazła sposób na rozwiązanie tej sprawy. Poznała mnie z tym wcześniej wspomnianym 18 latkiem i wyjaśniła mi, jak on rozwiąże ten problem. I tak się stało. Chłopak był przystojny i podobno obdarzony, więc spełnił marzenia molestującej mnie pani. Starsza pani po spotkaniu z nim zmieniła od razu zainteresowania.
Męska prostytucja. https://youtu.be/PjONxS-_Qas. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Poznając tego chłopaka, dowiedziałem się prawie wszystko o męskich prostytutkach (inaczej żigolakach) funkcjonujących w tamtych czasach. Mieszkał we Wrocławiu i w okresach wakacyjnych rozbijał namiot na polu namiotowym i za pieniądze podbijał schorowane serca starszym paniom. Okazało się, że takich przedsiębiorczych chłopców było więcej (około kilkunastu, głównie z dużych miast) i pracy dla nich nie brakowało. Musieli prowadzić kalendarzyk spotkań, aby nie przekroczyć swoich możliwości. Najgorszym dniem wakacyjnym był 22 lipca (wtedy święto państwowe) i panie musiały uczestniczyć w różnych imprezach (akademie i wieczorki taneczne itp.). Jakoś tak wyszło, że nie umówił następnego spotkania ze swą dość młodą klientką. Pech chciał, że odwiedził ją 15-syn właśnie 22 lipca. Ponieważ nie mogła się sama wyrwać na pole namiotowe, głupia wysłała swojego syna z zaklejoną kopertą, w której były szczegóły następnego spotkania. Pojawiający się na polu namiotowym dobrze ubrany i urodziwy 15-latek szukający konkretnego chłopaka (partnera mamusi) wzbudził zainteresowanie wśród nudzących się żigolaków. Podejrzewali, że ich kolega zerwał sobie chłopca dla zabicia czasu. Ponieważ byli gotowi do działania, wprowadzili go do największego namiotu i wytarmosili „jak dzik szyszkę”. Gdy adresat listu wrócił ze spaceru, było już po wszystkim. Efekt był taki, że chłopak pożegnał się z matką i wrócił na pole namiotowe. Nie chciał wracać do domu i po kilku dniach i nocach spędzonych na polu namiotowym został prawie siłą usunięty z pola namiotowego. Nie mając pieniędzy, psuł chłopakom interes, bo odbierał im energię potrzebną do pracy zarobkowej. Potem matka opowiadała swojemu żigolakowi o swych niepokojach związanych z kilkudniowym zaginięciem syna. Ten przykład pokazuje, jak dorastający chłopak łatwo może zmienić swą naturalną orientację seksualną pod wpływem zbiegu okoliczności. Ci chłopcy nie byli homoseksualistami, ale uprawiając mechaniczny seks z kobietami (bez uczuć i emocji), z łatwością mogli uprawiać też homoseksualny seks. Też bez uczuć i emocji, ale taki seks może się stać atrakcją przy tak monotonnej codziennie pracy. Ci chłopcy sami decydowali o przebiegu homoseksualnego aktu i nie musieli spełniać wyrafinowanych oczekiwań płacących i żądających kobiet, stali się na chwilę wolnymi mężczyznami. Ten przykład pokazuje, że powszechna akceptacja zachowań homoseksualnych (główny cel lewicy) doprowadzi do jeszcze większego kryzysu płci. Powstające spontanicznie homoseksualne gangi młodzieżowe będą wciągać w swe szeregi coraz więcej nieukształtowanych jeszcze seksualnie chłopców. Będzie się rozwijać tzw. kultura gejowska i symbolika gejowska. Będą powstawały kluby gejowskie nawet w małych miasteczkach. To wszystko będzie? Nie, to już wszystko się dzieje w polskich miastach na naszych oczach. Na razie udajemy, że nic nie widzimy, ale do czasu, gdy z naszej szafy wyjdzie (coming out) do nas gej lub lesbijka. Coming out jest terminem pochodzącym z języka angielskiego, który przyjął się i w języku polskim i pochodzi od dłuższego wyrażenia „coming out of the closet", czyli „wychodzić z szafy". Sformułowanie to stanowi określenie całego procesu ujawniania swojej homoseksualnej orientacji - najpierw samemu/samej sobie, a następnie rodzicom i znajomym.
Przykłady ujawnienia swej homoseksualnej orientacji w internecie (coming out): https://youtu.be/B1i8ns0xlOU. (16 minut).
https://www.youtube.com/watch?v=9ubUsvqS70k. (7 minut).
https://youtu.be/IOccqr5EtEQ. (6 minut).
https://youtu.be/5NYFu_6h3nI. (11 minut). Można włączyć polskie napisy.
https://youtu.be/vfgUDiGTb-Q. (10 minut).
https://youtu.be/NeeTlHJtYEY. (10 minut).
https://youtu.be/bvsuxN1aXuM. (12 minut).
Ujawniam się mamie: https://youtu.be/wM1CeZbHzWE. (7 minut). Trzeba włączyć polskie napisy.
Ujawniam się tacie: https://youtu.be/KWEoKt9C9yY. (9 minut). Trzeba włączyć polskie napisy.
https://youtu.be/FDLtaMssxXk. (6 minut). Trzeba włączyć polskie napisy.
C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 06 sty 2021, 18:02

Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi. Wyjście z UE – to nie takie proste: https://youtu.be/1WgpskS5XXw. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Potęga propagandy. Najpotężniejsze kobiety świata: https://youtu.be/ghLuhf7UaQ4. Czas około 22 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Obrzezane myśli Michalkiewicza. To nie podatki, to są tylko opłaty! - S. Michalkiewicz o kolejnym sukcesie rządu "dobrej zmiany": https://youtu.be/YSTHCJJ6NOk. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Ziemkiewicz. Gdy noblesse nie obliże, czyli elita idzie w zaparte: https://youtu.be/MaE4kAKeYcU. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Czy wiecie ilu nas jest? Jak się dowiecie, będziecie mile zaskoczeni! https://youtu.be/03-QF7s2nV0. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 07 sty 2021, 09:36

Szczepionka - czy jest bezpieczna? https://youtu.be/BE0sADYOSZc. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Szczepionka mRNA - czy są naukowe podstawy do obaw? https://youtu.be/fHYwxnpH38o. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Czy ktoś odpowiada za bezpieczeństwo szczepionki? "FAQ": https://youtu.be/o9fhxfdrt6E. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Bardzo przystępnie wytłumaczenie działanie szczepionki. Czy szczepionka na COVID-19 zmieni nasze DNA? https://youtu.be/TpNpBqEQKno. Czas około 14 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 07 sty 2021, 18:10

Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi. Książę małżonek w czepku urodzony, hipisi, czyli miłe półgłówki i Chiny - główny problem USA: https://youtu.be/wHiYca421xU. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Strzały na Kapitolu. Wojna Secesyjna bis? https://youtu.be/NSjRF05ANX4. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 08 sty 2021, 10:23

C.D. Zaburzenia płci wywołane błędami wychowawczymi. Trudnym chwilami dla sanatoryjnych żigolaków były pożegnania swoich żywicielek. Po te bogatsze przyjeżdżali mężowie samochodami, a takich było wtedy niewielu. Ci mężowie to głównie partyjni i związkowi działacze bardzo dobrze wyszkoleni politycznie, ale słabi w łóżku. Problem był z tymi paniami, które wyjeżdżały pociągiem. Zdarzało się, że mój rozmówca jednocześnie żegnał się na peronie z kilkoma płaczącymi paniami. Prawie wszystkie panie chciały utrzymywać z nim dalej kontakty, ale wybierał tylko te bardziej atrakcyjne. Po wakacjach wyjeżdżał głównie w weekendy do zarezerwowanych i opłaconych przez te „mamuśki” hoteli (zazwyczaj w Wałbrzychu, Jeleniej Górze i Legnicy) i biznes kręcił się cało rocznie. Ustalał z wielbicielkami listę hoteli na kilka tygodni wcześniej, aby nie pogubić się w interesie. Nie godził się na wielodniowe turnusy w domach wczasowych. Raz się zgodził na 3 tygodniowe wczasy nad morzem zafundowane przez żonę I sekretarza PZPR gdańskiego zakładu produkcyjnego. Kobieta tak go eksploatowała, że po 10 dniach uciekł do domu, ponosząc straty finansowe. Wściekła odgrażała się listownie przez kilka tygodni i nie wiadomo jak by się to wszystko skończyło, gdyby nie załatwił jej nowego żigolaka z Trójmiasta. Znał przecież wielu żigolaków z całej Polski. Gdy miał zastój w interesie, to na weekendy wjeżdżał do miejscowości sanatoryjnych znajdujących się w pobliżu Wrocławia. Zdarzało się, że obrotne panie przemycały go na noc do swojego pokoju sanatoryjnego. Gdy pokój był czteroosobowy, to wracał do domu wykończony i z opuchniętym językiem (czasami zdarzały się infekcję). Mamy tu kolejny przykład destrukcyjnego wpływu kobiet na chłopców. Gdyby nie demoralizacja dojrzałych kobiet nie byłoby zapotrzebowania na takie usługi i nigdy ci młodzi mężczyźni nie zostaliby żigolakami.
Męska prostytutka: https://youtu.be/rhZsKg73FDQ. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Zadając temu 18-latkowi pytanie, jak to się stało, że wszedł na taką drogę, wyjaśnił, że to ciotka wprowadziła go w świat dojrzałych kobiet. Bardzo wcześnie zaspakajała go oralnie i stopniowo uczyła go męskiego rzemiosła. Pochwalił mi się, że nauczyła go mistrzowsko władać językiem. Gdy miał 14 lat to już nawiązywał kontakty z matkami swych kolegów i zarobił sobie na niemiecki rower. Powiedział mi również, że chłopcy, którzy w okresie dojrzewania nie mieli nic do czynienia ze starszymi kobietami, nie są w stanie uprawiać płatny seks z mamuśkami na dłuższą metę (choć są wyjątki). Bardzo szybko się zniechęcają i rezygnują z roli żygolaka. Aktywność i brak hamulców u starszych pań tak ich stresuje, że mają problemy z utrzymaniem gotowości. Potwierdza to zasadę, że jeżeli kobieta przejmuję inicjatywę w łóżku, to osłabia facetowi męskość. Może dominować przez jakiś czas, ale tylko za aprobatą mężczyzny. Mężczyzna nie powinien tracić kontroli nad przebiegiem stosunku.
Żigolak musi umieć utrzymać gotowość, zazwyczaj nic nie czując do swojej sponsorki, dlatego dość często się zdarza, że żigolaki są w stanie zaspokoić też homoseksualnych mężczyzn. Wszystko zależy od stawki. Ci chłopcy zdają sobie sprawę, że są zniewoleni tym procederem i mimo wysokich dochodów mają kompleksy. Widząc innych chłopców niemających takich obowiązków, są zdolni w określonych okolicznościach ich uwieść i potwierdzić swoją wyższość. W ten sposób poprawiają swą samoocenę i potwierdzają swą męskość. Tak właśnie się stało na polu namiotowym w Dusznikach-Zdroju. Doprowadzając 15-letniego chłopaka do uległości, żigolaki podnieśli właśnie swą samoocenę i męskość. Nie mieli żadnych skrupułów, że uwikłają chłopca w poważne problemy decydujące o jego przyszłym życiu. Po prostu dołączyli go do grupy chłopców z problemami.
Opisuje te zjawiska, aby zwrócić uwagę, jak łatwo w okresie dojrzewania można chłopcu zmienić lub rozszerzyć orientację seksualną. A to, co opisuje, działo się w głębokiej komunie i nietolerancji obyczajowej. W tamtych czasach musiały zajść pewne okoliczności, a w obecnych czasach chłopak jest narażony na uwiedzenie wszędzie. Nie tylko przez młodych zdeklarowanych homoseksualistów, ale przez rówieśników lub nieco starszych chłopców dla zabawy. Obecnie chłopcy bardzo wcześnie oglądają filmy w internecie i próbują zbyt wcześnie sprawdzać się w męskiej roli, a ofiarami ich eksperymentów często stają się wrażliwi, ulegli i delikatni chłopcy. Sprawiają mniej kłopotów niż rozwydrzone i gadatliwe dziewczyny. Dlatego ciągle zwracam uwagę na umiejętne rozwijanie cech męskich w procesie wychowywania chłopca. Rola ojca jest tu bezcenna.
Przykłady filmów instruktażowych jak utrzymać męskość kosztem innych:
Składanka koreańska:
https://www.youtube.com/watch?v=j8Zw8Bcthxc. (3 minuty, polskie napisy).
Filmy japońskie:
https://youtu.be/-vu7cGTHDoQ. (3 minuty, polskie napisy).
https://youtu.be/XeAKOjAiInY. (2 minuty, polskie napisy).
Składanki wietnamskie:
https://youtu.be/frK-a7947EQ. (7 minut).
https://youtu.be/DGq3v_Z_dY8. (8 minut).
Składanki chińskie:
https://youtu.be/srJfTCrrRmc (3 minuty).
https://youtu.be/bKgX8h5qiiM (7 minut).
https://youtu.be/6BvvdWlo5Ds (4 minuty).
Składanki europejskie:
https://youtu.be/_1D0u_op0FE (10 minut).
https://youtu.be/d_ecuwWat18 (4 minuty).
https://youtu.be/A0UYet2GkqA. (3 minuty). C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 09 sty 2021, 09:24

Ziemkiewicz. Rocznica szturmu na Kapitol powinna być obchodzona jako Światowy Dzień Hipokryty: https://youtu.be/guteundugr0. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Codziennie burza. Janda wsypała kolegę: https://youtu.be/7X7vHG01ji0. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
BEZ SPINY: CZY KORWIN-MIKKE PRZEJMIE WŁADZĘ W USA? https://youtu.be/bPtCG6k47n0. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Kabaret. Tłumacz języka kobiecego: https://youtu.be/qRtv8IBxARs. Czas około 9 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 09 sty 2021, 13:04

Szczepionka na koronawirus (SARS-CoV-2). Wywiad z prof. Zielińskim - obalanie fake newsów: https://youtu.be/mIn6z9dJnRM. Czas około 42 minut.
Time stamp (znacznik czasu tematów wykładu)
SuperWirus 6:07 Budowa wirusa 6:45 Szczepienie - płodność 8:50 Wirus/ Białko podobieństwo 10:30 Integracja mRNA z genomem 10:48 Ryzyko dla Seniorów 16:50 Depopulacja 17:35 Obce mRNA 18:18 Budowa DNA vs RNA 18:53 Zarażanie Odrą 22:53 Skuteczność szczepionki 23:41 Telomeraza 24:47 PEG 34:59 Budowa mRNA zawartego w szczepionce 35:46

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 10 sty 2021, 11:32

C.D. Emancypacja kobiet. Zgodnie z naszym obyczajem męskość chłopaka powinna się łączyć z pociągiem seksualnym do płci przeciwnej. Kobiety od przeszło 200 lat robiły wszystko, aby rzeczywiście stać się płcią przeciwną dla mężczyzn. Wywalczyły sobie równe prawa i od razu przystąpiły do marginalizacji roli mężczyzny w ich życiu.
Emancypacja kobiet w Polsce: https://youtu.be/o5P9ppdCZEQ (4 minuty).
Ludzie posiadają inteligencję i potrafią kontrolować swe popędy pod warunkiem, że się tego nauczą. Człowiek nie wchodzi w okres rui tak jak zwierzęta i może uprawiać seks cało rocznie. W okresie dojrzewania kształtuje swoje upodobania seksualne i zdobywa umiejętności panowania nad swymi popędami. Pomaga mu w tym inteligencja, religia, kultura i obyczaj. U samic cyklicznie pojawia się burza hormonów wywołująca odpowiednie sygnały dla samców. Najczęściej pojawia się zapach, który wywołuje gotowość samców do kopulacji. Samce nie muszą się uczyć swych ról, są tak zaprogramowani, że wystarczą odpowiedni bodziec i wszystko toczy instynktownie. Jednak nie polega to na tym, że ustawia się kolejka samców do samicy. W celu wyeliminowania z procesu rozrodczego słabszych genetycznie samców (zbyt młodych, starych i chorych) odbywają się walki godowe. Samiec musi pokonać konkurentów i odbyć co najmniej kilka zbliżeń z samicą, aby być pewny, że potomstwo odziedziczy tylko jego geny. Samica nie ma wyjścia i musi zaakceptować takiego samca. Czy samica jest zadowolona ze swej roli? Pewnie nie. Czeka ją samotne (ewentualnie z ciotkami) wychowywanie potomstwa. Musi się wyżywić, wyżywić potomstwo i nauczyć potomstwo zdobywać pożywienie, bo samce większości gatunków nie interesują się swym potomstwem. Jednak w warunkach ograniczonej wolności i braku dostępu do samic, rodzą się też patologie wśród zwierząt: https://youtu.be/vmlBFgmt-OY (4 minuty).
Wiadomo, że religia, kultura i obyczaj wyznacza człowiekowi właściwą drogę postępowania, ale jednocześnie jest represyjna i ogranicza jego wolność. Jednak przez wieki godzono się na ograniczenie części wolności człowieka w imię utrzymania gatunku. Osoby o nietypowych zachowaniach seksualnych były mocno represjonowane, ale dzięki temu liczba tych osób nie rosła lawinowo. Dopiero po zrównaniu praw kobiet z prawami mężczyzn okazało się, że mężczyźni zaczęli wpadać w kompleksy. Nowoczesne kobiety zaczęły traktować seks jako narzędzie służące podporządkowaniu sobie mężczyzn. Ponieważ nie wszyscy mężczyźni akceptowali dominacje kobiet, to te najnowocześniejsze kobiety zrezygnowały w ogóle z mężczyzn i zaczęły tworzyć związki lesbijskie. Początkowo te związki były ukrywane, ale dynamiczny ich rozwój przyczynił się do rozwoju ruchów feministycznych. Komuniści te ruchy inspirowali i popierali, traktując je jako proletariat zastępczy. Coraz więcej dziewczyn i kobiet angażowało się w związki lesbijskie, więc następnym etapem walki o prawa kobiet stała się legalizacja związków jednopłciowych. W tej walce kobiety otrzymały silne wsparcie od homoseksualnych mężczyzn. Samotni mężczyźni (ofiary wyzwolonych kobiet) z konieczności muszą zajmować się sobą, a zajmując się sobą, tworzą też związki partnerskie. Zbieżność interesów jest oczywista i w ten sposób powstał wspólny front walki o legalizację związków partnerskich. Kobiety otrzymały też wsparcie gejów w walce o aborcję na żądanie. Okazało się, że nowoczesne kobiety wolą adoptować dzieci niż je rodzić. Homoseksualni mężczyźni jeszcze nie mogą rodzić dzieci, więc również gorąco popierają ten postulat. Niechęć kobiet do mężczyzn powoduje szybki wzrost liczby lesbijek. Niechęć kobiet do prawdziwych mężczyzn zmusza ich do zaspakajania swych potrzeb seksualnych we własny gronie. W ten sposób powstały warunki do wzrostu liczby homoseksualistów. Wzrost liczby homoseksualistów zmusza dziewczyny do związków lesbijskich i tak powstał genialny system samonapędzającej się rewolucji, co przekłada się na trwały wzrost poparcia dorastającej młodzieży dla lewicy. Ponieważ rewolucja seksualna kłóci się z zasadami głoszonymi przez religię, kulturę i obyczaj, to atak na te wartości jest oczywisty. Dorastający męski chłopiec, napotykając trudności w kontaktach z dziewczynami, zaczyna szukać alternatywy. Widząc coraz więcej zniewieściałych i uległych chłopców, zmienia lub poszerza swą orientację seksualną. Spotyka się ze zrozumieniem innych męskich chłopców i ten proceder rozwija się bez przeszkód. Przy powszechnej akceptacji takich zachowań przez młodzież, zahamowanie tego zjawiska staje się już niemożliwe.
Udostępniam kolejne przykłady filmów pokazujących jak w sposób oficjalny i nieskrępowany w krajach „postępowych” podrywa się kolegów w szkole, na ulicy i na osiedlu. Można w tych filmach zaobserwować walkę chłopców o dominację w związku, czyli męskość. Okazuje się, że coraz więcej chłopców godzi się na podporządkowanie męskiemu chłopcu, w przeciwieństwie do dziewczyn. Dziewczyny i kobiety zastanówcie się, co robicie.
Składanka koreańska:
https://www.youtube.com/watch?v=YzIOL3jF5uk. (2,5 minuty).
Składanka wietnamska:
https://youtu.be/I_dwSn8Kr2s. (8 minut).
Składanka chińska:
https://youtu.be/g2tf8W9OTzA. (11 minut).
Składanka europejska:
https://youtu.be/qopo7wD1Mqg (6 minut). C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 10 sty 2021, 14:57

Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi. Czy polityk może zostać świętym? Lęk mężczyzn przed kobietami: https://youtu.be/nbAJgpxKUZ4. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Głupota pytających zwolenników Konfederacji. Wdrażany jest plan, który ma doprowadzić do ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI: https://youtu.be/NuOD0gUr0Q8. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Dlaczego Platforma Obywatelska służy Niemcom? Wybitny jąkała i zabójcza biurokracja: https://youtu.be/to1Ibn2x6fs. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/10VxGmP-g9w. Czas około 42 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Kabaret. Pandemia w przedszkolu: https://youtu.be/tWvSF6vEYGU. Czas około 13 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 11 sty 2021, 14:08

Ziemkiewicz. A jeśli już po demokracji - to co teraz robić? https://youtu.be/w1IiYI-nFRc. Czas około 38 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Boże miej nas w opiece! Weekend w politycznym wariatkowie: https://youtu.be/UKU1Kcz8Y4k. Czas około 14 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Świat według Michalkiewicza. Pytania i odpowiedzi. Rewolucja komunistyczna w toku. https://youtu.be/cuwoZkiZmTo. Czas około 26 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5. Dlaczego Stasiu kłamię? Chiny realizują najnowszą wersję komunistycznej rewolucji – postmodernizm, a rewolucja obyczajowa w Chinach jest w pełnym toku:
https://youtu.be/WSLWg2z2Gpc.
https://youtu.be/Xdz81Sc39S0.
https://youtu.be/TbjNpIFk5tQ.
https://youtu.be/1NNzd-q3It0.
https://youtu.be/Efvu59y6Huw.
https://youtu.be/QmlKtUWcvQ8.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 12 sty 2021, 08:52

C.D. Wpływ genów i czynników środowiskowych na zachowania mężczyzn i kobiet. Problem niechęci niektórych mężczyzn do kobiet i do małżeństwa istnieje od początku ludzkości. O mężczyznach, którzy nie chcą się żenić, Jezus mówił tak: Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje! (Mateusz 19,12).
W tych krótkich słowach jest zawarta cała istota sprawy, pokrywająca się z obecną wiedzą naukową. Którzy z łona matki takimi się urodzili, to są ci, którzy zostali tak ukształtowani w wyniku genetycznej loterii. Których ludzie takimi uczynili, to są ci, którzy zostali źle ukształtowani przez rodziców lub innych ludzi. Pozostali to duchowni, którzy poświęcili się wierze. Te czynniki mogą wystąpić pojedynczo, podwójnie i wszystkie na raz. Chłopcy ze złymi doświadczeniami życiowymi będą mieć trudności z założeniem rodziny. Warunki środowiskowe mogą uaktywnić lub stłumić genetyczne predyspozycje do zachowań homoseksualnych, które drzemią w każdym mężczyźnie. Prawdopodobnie dzięki tym predyspozycjom natura wyłącza z prokreacji słabszych mężczyzn, których potomstwo męskie powielałoby ich wady.
Mężczyźni nie toczą walk o partnerkę i nie następuje ich selekcja pod względem siły i wytrzymałości, chociaż na wiejskich zabawach można jeszcze zaobserwować pierwotne walki godowe chłopców. Na spłodzenie potomka ma również szansę słaby i schorowany mężczyzna, co się bardzo rzadko zdarza u zwierząt żyjących na wolności. Kobieta nie otrzymuje partnera, który pokonał fizycznie np. 10 konkurentów, ale w większości przypadków sama sobie go wybiera. Czyli od intuicji kobiety zależy jakość przyszłych pokoleń. Jeżeli intuicja kobiety jest niczym niezakłócana i wybór partnera wynika z miłości oraz jego walorów fizycznych i biologicznych, to taki wybór jest korzystny dla kondycji przyszłych pokoleń. Jeżeli jednak taki wybór jest uzależniony od panującej mody, to powstaje problem. A jaki jest obecnie wzór chłopaka dla nastolatek wypromowany przez młodzieżowe pisma opanowane przez feministki, opisze w dalszej części.
Wiemy już, że w wyniku uaktywnienia się kilku genów odpowiedzialnych za orientację seksualną lub w wyniku uwarunkowań środowiskowych, lub obu czynnikom na raz, może się ujawnić u dziecka orientacja homoseksualna. U dziewczyn orientacja homoseksualna nie sprawia takich problemów, jak u chłopców, bo nie wyklucza kontaktów z mężczyznami w większości przypadków.
Czy homoseksualizm można mieć w genach? https://youtu.be/tmvH9Ou54F4. Czas około 35 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Dojrzewający chłopcy, gdy zauważą, że ich zainteresowania seksualne kierują się na kolegów lub mężczyzn, różnie z tym problemem sobie radzą. Można wyróżnić 3 główne sposoby zachowań:
1. Panikarze. Wpadają w szok i próbują na siłę wyprzeć ze świadomości swój homoseksualizm. Jest to najgorszy sposób reakcji. Tylko w przypadku męskich chłopców, czyli niezdradzających cech kobiecych i nastawionych fallicznie (czujący moc w członku), może się udać stworzenie poprawnych kontaktów seksualnych również z dziewczynami. Tacy chłopcy stają się wtedy biseksualistami i mogą utrzymywać kontakty seksualne z obiema płciami. Ci chłopcy, którzy moc czują w tylnej części ciała (koncentrują się na swoim tyłku i jego kształcie) nie mogą na nic liczyć i im wcześniej zaakceptują swój homoseksualizm, tym lepiej. Efektem kilkuletniej walki ze swymi skłonnościami może być depresja i w drastycznych przypadkach samobójstwo. Ukrywanie swojej orientacji i nieudane próby nawiązywania relacji z dziewczynami jeszcze bardziej pogarszają stan psychiczny takich chłopców. Chłopak, który gestykuluje i chodzi jak dziewczyna, nie może wypierać się swej orientacji seksualnej i walczyć z nią, bo pogarsza swą sytuację. Wszyscy widzą, że jest gejem, a on zaprzecza. To nie daje spokoju znajomym i temat ciągle jest podgrzewany. Po ujawnieniu się następuje stopniowe wyciszenia tematu, jednak należy się ciągle liczyć z emocjami dorastających chłopców, którzy nie wiedzą jak zareagować na homoseksualnego chłopca i mogą go obrażać (jest to agresja wywołana niezdefiniowanym zagrożeniem zaprogramowana przez naturę). Gdy chłopiec próbuje na siłę przełamać swój homoseksualizm i przetrwa kilkuletnią męczarnię, musi w końcu zaakceptować swą odmienność, bo na to nie ma sposobu. Straci najlepsze lata swojego życia i nie odnajdzie już pełnego szczęścia w związkach homoseksualnych. Przeżywany przez lata stres związany ze swoją seksualnością będzie ciągle przeszkadzał mu w osiągnięciu pełnej satysfakcji w upragnionym związku.
2. Ważniacy. Chłopcy przyjmujący swoje zainteresowanie kolegami, jako zjawisko naturalne lub przejściowe i nie przejmują się reakcją otoczenia. Są to zazwyczaj chłopcy przystojni, męscy i pewni siebie, dzięki czemu są tolerowani przez swe środowisko. Ze względu na swe męskie walory bardzo wcześnie rozpoczynają kontakty homoseksualne z rówieśnikami lub młodszymi kolegami. Większe miasta sprzyjają taki kontaktom, bo tam brakuje męskich chłopców (są zajęci). Na wsi i w mniejszych miastach łatwiej taki kontakt nawiązać ze starszym chłopcem lub mężczyzną. Jednak gdy się trafi na bardziej męskiego partnera od siebie, to można stracić swą męskość. Przystojni chłopcy z doświadczeniami homoseksualnymi mają wzorowe kontakty towarzyskie z dziewczynami, ale unikają intymnych zbliżeń, co bardzo odpowiada współczesnym dziewczynom. Dawniej taki chłopiec miał szansę zostać biseksualistą, bo dziewczyny były bardziej aktywne i starały się go pobudzić. Poświęcały się, bo chciały utrzymać przy sobie przystojnego chłopaka. Obecnie dziewczyny przechwalają się swym biseksualizmem, co jest jednym z przejawów kryzysu kobiecości. Dziewczyna, która swe pierwsze doświadczenia seksualne wyniosła z lesbijskiego związku, sprowadza w łóżku chłopca do roli lesbijki. Nie pozwala mu na własną ekspresję, niszcząc resztkę jego męskości.
3. Otwarci. Chłopcy zafascynowani swym homoseksualizmem i bez względu na swą męskość, czy kobiecość nie przepuszczą żadnej okazji. Nie przejmują się opiniami otoczenia i nie ukrywają swych skłonności. Noszą symbole gejowskie, prezentują swe seksualne walory i prowokują swym zachowaniem otoczenie. Są aktywnymi uczestnikami parad równości i imprez promujących homoseksualizm. Chętnie się przyjaźnią z lesbijkami, ponieważ wokół lesbijek kręci się wiele gejów.
Kolejne przykłady filmów instruktażowych. Czy takie sceny za 10 lat będą już normalne w Polsce?:
Składanka koreańska:
https://youtu.be/4i0mf9dmoYM. (11 minut).
Składanka wietnamska:
Szkolna miłość. https://youtu.be/rU112ftOhyw. (6 minut).
Składanka chińska:
https://youtu.be/bYMEW1je390. (12 minut).
Igraszki w japońskiej szkole. https://youtu.be/3wAT6Fn9HzI. (11 minut, można włączyć polskie napisy) .
Składanka europejska:
https://youtu.be/SRP9ZyO8ZUE (7 minut). C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 12 sty 2021, 18:57

Ziemkiewicz. O legendarnym norweskim łączniku, zemście liberałów, i przede wszystkim - o kłamstwach: https://youtu.be/1eTE-N_INy8. Czas około 22 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz (przedstawiciel stronnictwa chińskiego). Pytania i odpowiedzi. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Największa tajemnica naczelnika państwa: https://youtu.be/EY9h4XhZXvc. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Cejrowski: koniec? Radio WNET: https://youtu.be/FLt9JmGZNOc. Czas około 53 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 13 sty 2021, 10:35

Ostatnia droga: Krematoria w Niemczech pracują na okrągło: https://youtu.be/0vwh8AfChUE. Czas około 4 minut.
Co się dzieje za drzwiami KREMATORIUM? https://youtu.be/YLLHF2r6_6Y. Czas około 29 minut.
PRACA W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM. Prosektorium: https://youtu.be/I5EDKSRLH0Y. Czas około 17 minut.
Co się dzieje z ludzkim ciałem po śmierci? https://youtu.be/1LESz5h9x08. Czas około 13 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 13 sty 2021, 11:24

Michalkiewicz (przedstawiciel stronnictwa chińskiego?). Pytania i odpowiedzi: https://youtu.be/4HoSyp808tc. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
6 stycznia 2021 roku demokracja amerykańska utraciła dziewictwo. Komunizm zwycięży w USA? https://youtu.be/-dOgNplDUN8. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Jakobini i milionerzy - we wspólnym froncie. Dziwne? Ani trochę, normalka: https://youtu.be/PcvsWwLcolU. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Codziennie ***** burza. Trump ma szlaban na komputer: https://youtu.be/DkRJA8ATkCE?list=PL_2L ... T6TKJLEaxL. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Jak pokonać cenzurę? Trzeba palić głupa! https://youtu.be/EUWYNztvDpY. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 14 sty 2021, 09:23

C.D. Nadpobudliwość, geny i biseksualizm dziewczyn. Nadpobudliwość chłopców może niekorzystnie wpływać na relację z dziewczynami. Ta dość częsta przypadłość w niewielkim stopniu wynika z czynników środowiskowych, a głównie z uwarunkowań genetycznych. Zazwyczaj nadpobudliwość łączy się z nadwrażliwością emocjonalną. Zbyt rozemocjonowana matka może wdrukować synowi podobne reakcje (szczególnie w dzieciństwie). Nadwrażliwość emocjonalna nie zawsze się ujawnia na zewnątrz. Dorastający chłopak może opanować zewnętrzne objawy wewnętrznych emocji, co może być przyczyną stanów depresyjnych. Nadpobudliwość to nie jest zjawisko związane z orientacją seksualną, ale może być powodem jej zmiany. Nadpobudliwość może uniemożliwiać odbycie stosunku seksualnego lub odbycie go nieprawidłowo ze względu na wczesny wytrysk. Chłopca „kręcą” dziewczyny, ale nie jest w stanie je prawidłowo zaspokoić. Są dziewczyny, które wiedzą jak sobie z tym poradzić, ale takich cierpliwych dziewczyn jest coraz mniej. Dziewczyna nie powinna wyśmiewać chłopaka, tylko zachować cierpliwość i po pewnym czasie ponowić zbliżenie. Gdy nadpobudliwy chłopak nie trafi na cierpliwe dziewczyny, to po kilku niepowodzeniach może w ogóle zaniechać kontaktów z dziewczynami. Może wtedy wpaść w nałóg onanizmu lub zgodzić się na kontakt homoseksualny. Przy takich kontaktach i biernej roli, wczesny wytrysk nie ma znaczenia, więc taki kontakt pozbawiony stresu, może skłonić go do zmiany orientacji seksualnej. I znów mamy przykład jak postępujący kryzys kobiecości dziewczyn (niechęć do prawdziwych mężczyzn, brak cierpliwości, zrozumienia i wiedzy) wpływa na kryzys męskości. Na szczęście są sposoby pomagające złagodzić ten problem. Przedwczesny wytrysk - jak sobie z nim poradzić? https://youtu.be/0Pznx-Jt69s. Czas około 6 minut.
Kryzys płci w Polsce ujawnia się z wieloletnim opóźnieniem w porównaniu do krajów zachodnich i azjatyckich. Wśród polskich dojrzałych mężczyzn kryzys męskości jest jeszcze słabo zaznaczony, ale wśród męskiej młodzieży już tak. Starsi mężczyźni otrzymali geny decydujące o męskości od swoich przodków, a dawni przodkowie podlegali pozytywnej selekcji w czasie wojny. Zawsze osobnicy mocniejsi i bardziej męscy mieli większą szansę na przeżycie wojny niż słabsi. Można postawić kontrowersyjną tezę, że „zabawy” mężczyzn w wojny, to nic innego, jak naturalny sposób eliminacji z prokreacji słabszych osobników. Dawniej chłopiec w większości przypadków otrzymywał silne geny męskie (chromosom Y) po selekcji wojennej od ojca, dziadka lub pradziadka. Gdy otrzymał zbyt silne geny żeńskie znajdujące się na chromosomie X (czyli od matki, babki lub prababki), to jego męskość nie była mocno zagrożona. Warto w tym momencie przypomnieć jak dziedziczymy swoją płeć. Mechanizm ujawnienia się skłonności homoseksualnych może być podobny do ujawniania się chorób genetycznych: https://youtu.be/1hNmYufXZpo. Czas około 14 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Obecnie już trzecie pokolenie nie doświadczyło wojny i mamy problem z dorastającymi chłopcami. Wielu z nich dostało nieselekcjonowane wojną geny męskie i przy zbyt silnych genach żeńskich mamy coraz więcej zniewieściałych chłopców szukających prawdziwych mężczyzn. Na to zjawisko nakłada się kryzys kobiecości dorastających dziewczyn wywołany feministyczną i lewicową ideologią. Wykreowano nową modę - biseksualizm dziewczyn, który zgodnie z planem lewicy zakłóca relację damsko-męskie. W ten sposób stworzono samonapędzający się proces niszczenia tradycyjnej kultury i obyczaju. Dziewczyny nie przepadają już za męskimi chłopcami, a nawet niszczą ich męskość, natomiast zniewieściali chłopcy uganiają się za prawdziwymi mężczyznami, których brakuje. Prawdziwych mężczyzn też brakuje dziewczynom, ale pod wpływem propagandy feministycznej nie mają okazji o tym się przekonać i brną w związki homoseksualne. Ta sytuacja stresuje zarówno chłopców, jak i dziewczyny, co tworzy rewolucyjną atmosferę oczekiwaną przez lewicę. Męscy chłopcy mają większe szanse na seks u gejów niż u dziewczyn z winy dziewczyn. Ten proces wzmacnia kryzys kobiecości dorastających dziewczyn, niszczy męskość dorastających chłopców i przyspiesza rewolucję seksualną. Okazało się, że bez „nowoczesnej” edukacji seksualnej dzieci i młodzieży rewolucja seksualna jest też możliwa.
Homoseksualizm wśród dziewcząt rozkręcają dziewczyny o cechach męskich. Do końca nie wiadomo, czy odpowiedzialny jest za to chromosom X otrzymany od ojca, czy chromosom X otrzymany od matki. Wiadomo na pewno, że odpowiedzialna za to jest upowszechniana moda na biseksualizm wśród dziewcząt. Dziewczyna z podwyższonym poziomem testosteronu może mocno namieszać wśród dorastających dziewczyn. Okazuje się, że zupełnie normalne dziewczyny pod wpływem lewicowej propagandy coraz łatwiej ulegają męskim dziewczynom.
Ziemkiewicz. „Co się stało z dziewczynami?" https://youtu.be/ox-Gd15dUAo. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 14 sty 2021, 18:35

Michalkiewicz (przedstawiciel stronnictwa chińskiego?). Demokracja w USA zasadza się na kilku ośrodkach władzy pozakonstytucyjnej: https://youtu.be/Ps4LMhC_i7g. Czas około 22 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Pytania i odpowiedzi. Naród wybrany nie skolonizuje Księżyca, bo nie ma tam komu pożyczać na procent. Zimny chów eunuchów: https://youtu.be/TPvvbRPR5ic. Czas około 23 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Nekropolityka: https://youtu.be/obo8k4-BPRQ. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Codziennie ***** burza. Problemy na stoku: https://youtu.be/PRXPcLb89a0. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Kabaret. Spotkanie: https://youtu.be/-oFa671pNbg. Czas około 17 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 15 sty 2021, 10:27

Uchwały śmieciowe przyjęte przez Radę Gminy Poraj: https://poraj.bip.net.pl/?a=6661.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 15 sty 2021, 11:11

Lepiej późno niż wcale: Gminny Ośrodek Zdrowia w Poraju przystąpił do Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19. https://pl-pl.facebook.com/dobryporaj/p ... 8779072895.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 16 sty 2021, 10:19

Ziemkiewicz. Bunkier dla PiS-u: https://youtu.be/EfDYFqEhwGo. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
PiS się wypala, bo rewolucja komunistyczna sięgnęła też szeregów PiS-u. Marsz ludzi o poglądach lewicowych do prawicy był kontynuowany przez lata. Jak ktoś myśli, że Konfederacja się przed tym ustrzegła z powodu młodości, to jest w dużym błędzie. Jest wielu konfederatów i zwolenników Konfederacji, którzy mają stalinowskie korzenie. Ich ojcowie lub dziadkowie często byli ateistami i działali na froncie walki o socjalizm i socjalistyczną demokrację. Stąd u Konfederatów takie umiłowanie radykalizmu. Do PiS-u głównie pchali się pobożni komuniści. Wystarczyło tylko nie ujawniać swych lewicowych poglądów, być lojalnym i namiętnie lizać tyłki powiatowym PiS-owcom, a przyjęcie w szeregi PiS-u było tylko formalnością. Przeszłość się nie liczyła, nie liczyło się również kompromitujące spółkowanie z lewicą. Nawet kapusie cieszyli się szacunkiem myszkowskiego PiS-u i księżnej Wiśniowieckiej, bo wystarczyło potakiwać i pokornie roznosić ulotki. Ludzie, którzy aktywnie walczyli z komuną i poświęcali się walce o wolną Polskę, stanowili zagrożenie dla bezpłciowych i miałkich działaczy. Myszkowski PiS opiera się głównie na jednej z najbardziej skomunizowanej i zdemoralizowanej grupie zawodowej. Nauczyciele m.in. są odpowiedzialni za lewicowe poglądy dzisiejszej młodzieży. W okresach krytycznych dla PiS-u myszkowscy działacze, zamiast wyjeżdżać w teren i tłumaczyć ludziom, o co chodzi, to przerażeni siedzą w budzie. Mamy też przykład tęczowego Januszka, działacza PiS-u, który wraz z różową wójciną, krzyczał ***** *** na strajku myszkowskich kobiet. Jednym słowem Zjednoczona Prawica została przez lewicę już rozprawiczona. Z jednej strony mamy lewicowe Porozumienie Gowina, gdzie przyjmowano uciekinierów z PO (podobno tęczowych tam nie brakuje), a z drugiej strony mamy Solidarną Polskę Ziobry puszczającą oko do Konfederacji (tam tęczowi są głęboko zakonspirowani). Wszystkie te frakcje startowały z jednej listy i upraszczając, nazywa się je PiS-em. Te różnice światopoglądowe powodują, że jedni PiS-owcy podkładają nogi drugim PiS-owcom, co niezmiernie cieszy lewicę. Tarcia w Zjednoczonej Prawicy torują szeroką drogę do zwycięstwa lewicy i do dokończenia komunistycznej rewolucji. Trudno podejrzewać, że Porozumienie i Solidarna Polska nie zdają sobie z tego sprawy. Dlatego teza, że te ugrupowania świadomie dążą do oddania władzy lewicy, bo wiążą swe nadzieje z rewolucją komunistyczną, może być prawdziwa.
Problem jest taki, że jak nie PiS, to kto? Niestety Polacy nie są zdolni stworzyć mądrej, uczciwej i odpowiedzialnej reprezentacji. Lewica już przeciągła do siebie młodzież i po zwycięstwie wyborczym dorżnie nam rodziny. Tu nie chodzi tylko o niechęć młodzieży do zakładania rodziny ze względu na kryzys płci, ale o konflikty pojawiające się tu i teraz w rodzinach. Uświadamia nam to przewrotny film autorstwa zwolennika gender, Krzysztofa Gociarza (absolwenta Wydziału Kulturoznawstwa U. Jagiellońskiego).
Atak na polskie rodziny: https://youtu.be/YgcYyNVdv5s. (28 minut). W filmie pokazano opisy konfliktów rodzinnych związanych z rewolucją obyczajową. Film jest przewrotny, bo przyczyny konfliktów szuka w propagandzie PiS-u, a nie w samych rodzicach wychowanych w tradycyjnej kulturze. Przecież nie jest ważne, kto rządzi, gdy córka nagle oświadcza, że jest lesbijką, a syn gejem. Konflikt dzieci z rodzicami czy/i dziadkami wybucha niezależnie od tego, co mówią w telewizji. Tylko nieliczni (jak na razie) i bardzo postępowi rodzice i/lub dziadkowie przyjmują takie informacje z aprobatą. Ten film zapowiada, że po zwycięstwie lewicy będziemy mieli w telewizji homo propagandę na wszystkich kanałach i na każdym bilbordzie. Każdy, kto skrytykuje prowokujące zachowania homoseksualistów, to mu powyłączają konta internetowe i oskarżą o homofobię. Można być pewnym, że będą wprowadzone do kodeksu karnego ostre przepisy ścigające homofobów. Rodzice i dziadkowie dokuczający swym homoseksualnym pociechom, będą mogli liczyć na pouczające kary. Jak lewica potrafi cenzurować poglądy mamy przykłady z kraju, który był do tej pory uważany za wzór wolności słowa. Ocenzurowano urzędującego prezydenta USA i Sąd Najwyższy milczy. Więc na co możemy liczyć po zwycięstwie lewicy w Polsce? Aby uspokoić rozhisteryzowaną homoseksualną młodzież, w pierwszej kolejności zamknie się usta tym wszystkim, którzy będą się sprzeciwiać rozkręcaniu homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży.
Radio Wnet. Stępień: Skala szykanowania zwolenników Trumpa jest ogromna. Cenzura w USA jest na poziomie chińskim: https://youtu.be/hXwhsg_FL-k. Czas około 23 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Radio Wnet. Cenzura w social media! Lodowski: Polska będzie musiała zbudować wewnętrzny Internet jak Chiny: https://youtu.be/lNWsflhScP4. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25. Jak zwycięży lewica, to budowanie polskiego Internetu nie będzie już miało sensu.
Radio Wnet. Dr Zych: Trzeba zmienić prawo, aby obronić Internet przed cenzurą gigantów mediów społecznościowych: https://youtu.be/QqVyidSAtPw. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Radio Wnet. Cenzura w sieci! Wybranowski: Brytyjski publicysta punktuje podwójne standardy lewicowych mediów: https://youtu.be/j30LSJfVWrk. Czas około 13 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 16 sty 2021, 17:30

Internetowe Konto Pacjenta - jak się zalogować? Wchodzimy na https://pacjent.gov.pl/. Wybieramy: Zaloguj się na Internetowe Konto Pacjenta. Następnie wybieramy: Profil Zaufany. Gdy nie mamy profilu zaufanego to: U dołu klikamy w okienko Załóż Profil i wybieramy nasz bank. Po zalogowaniu się w banku i potwierdzeniu telefonicznym mamy założony profil zaufany. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcją przedstawioną w filmie: https://youtu.be/WspMNjLkDuY.
Rejestracja na szczepienia: https://youtu.be/7qn-EbpPDgM.
Koronawirus jest groźniejszy niż przypuszczano! Zakaża nerwy i uszkadza mózg: https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze ... d=msedgntp.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 17 sty 2021, 11:57

Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Mamy powody do masowego niezadowolenia. Pierwszy krok do rewolucji? https://youtu.be/iKQHXpbQcgM. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Jesteśmy w przededniu zwycięstwa rewolucji... w USA: https://youtu.be/O-WiZ2u_7xk. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Istność lewicy. Sama jej istność. W jednej krótkiej lekcji: https://youtu.be/ecH3x1ejdec. Czas około 42 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Zaskakujące momenty: https://youtu.be/Q8nAvy0THto. (11 minut).
Zabawne chwile: https://youtu.be/Xr0Nb2R2vYQ. (13 minut).
Smieszne momenty: https://youtu.be/F-9ZdRV5bDo. (10 minut).
https://youtu.be/T_x_xXf7mfU. (10 minut).
Zawsze dobry Kabaret Hrabi - Kobieta i Mężczyzna: https://youtu.be/T0m4ZCWWDIM. (8 minut).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 17 sty 2021, 13:32

Szczepienie przeciwko COVID-19 w Samodzielnym Publicznym ZOZ Gminnego Ośrodka Zdrowia w Poraju, ul 3-go Maja, 25: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/map ... view/47594.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 18 sty 2021, 09:46

C.D. Homoseksualizm i biseksualizm dziewczyn. Głównymi czynnikami skłaniającymi młode dziewczyny do homoseksualnych kontaktów są:
1. Lęk przed gwałtem i ciążą.
2. Lęk przed męskim chłopakiem spowodowany przykrymi doświadczeniami seksualnymi. Nieudane i bolesne pierwsze kontakty seksualne. Lek powodowany widokiem podnieconego chłopaka.
3. Niechęć do mężczyzn wyniesiony z domu. Agresywny i wymagający ojciec. Demonstrowana niechęć matki do ojca. Molestowanie przez ojca i/lub starszych braci. Zmuszanie do kontaktów oralnych przez kolegów.
4. Przyjemne podniecenie seksualne występujące podczas zabaw z koleżankami np. przy pokazywaniu sobie rosnących piersi i owłosienia. Wspólne zabawy seksualnymi gadżetami, zazwyczaj należących do rodziców.
5. Satysfakcja ze zbiorowego oglądania pornografii z koleżankami i wspólnej masturbacji.
6. Uwiedzenia przez lesbijkę.
Dziewczyny zaspakajające swoje potrzeby seksualne w związkach homoseksualnych chcą mieć chłopaków do towarzystwa. Nie przyznają się do „czystego” homoseksualizmu, ale otwarcie mówią o swym biseksualizmie, co przyciąga mało doświadczonych chłopców, którzy mają nadzieje na wielokąty z takimi dziewczynami. Jednak tacy chłopcy nie mają większych szans, bo takie dziewczyny czują się bezpiecznie tylko z kobiecymi gejami.
Pewne szanse na przyjaźń z lesbijką mają chłopcy ze stulejką, bo nie mogą podejmować współżycia, co odpowiada homoseksualnym i biseksualnym dziewczynom. Jak się pozbyć stulejki przedstawiają filmy:
STULEJKA - Jak dbać o higienę intymną małych chłopców? https://youtu.be/OE2K4QWLAik. Czas około 6 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Stulejka i obrzezanie – najczęstsze pytania: https://youtu.be/xPHXahN0U_k. Czas około 12 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Stulejka uniemożliwia chłopcu odbycia klasycznego stosunku z powodu ostrego bólu rozrywanego napletka i dlatego przyjaźń z lesbijką jest dla chłopca bezpieczna. Pokazując się z dziewczyną w towarzystwie, zmniejsza zainteresowanie sobą homoseksualnych chłopców i uspakaja rodziców, ale do czasu. Albo zdecyduje się jak najszybciej na operację, albo w końcu ulegnie i będzie odgrywał rolę kobiety w związku homoseksualnym. Pełniąc taką funkcję, stulejka nie będzie mu już przeszkadzać. Lesbijka bardzo chętnie pomoże takiemu chłopcu i pozna go z męskimi gejami, utrzymując dalej z nim przyjaźń.
Jeżeli biseksualna dziewczyna zaakceptuje heteroseksualnego chłopaka na swoją maskotkę, to taki chłopak nie czuje się w takim związku dobrze. Nie będzie rozwijał swej męskości, bo będzie traktowany przez dziewczynę jak koleżankę. Praktyka u doświadczonej lesbijki i własne urazy do chłopców niszczą u dziewczyny ochotę na klasyczny seks. Jeżeli heteroseksualny chłopak bardzo domaga się seksu, to dziewczyna wytrenowana w praktykach homoseksualnych, godzi się na masturbację chłopaka w zamian za jednostronny seks oralny wykonany przez chłopaka, sprowadzając go do roli lesbijki. Chłopak początkowo godzi się na takie warunki, ale z czasem może wytworzyć się u niego niechęć do dziewczyn i próba zerwanie takiej znajomości. Jeżeli takiej dziewczynie zależy na utrzymaniu chłopaka przy sobie, to odpowiednio wcześnie poznaje go z przystojnymi i męskimi gejami, których zadaniem będzie zredukowanie resztek jego męskości. Mniej doświadczone biseksualne dziewczyny wolą zaprzyjaźniać się od razu z kobiecymi gejami. Przyjaźń bardzo młodego zniewieściałego geja z bardzo młodą lesbijką jest dla nich korzystne w każdych warunkach, bo mogą pokazywać się razem na imprezach, w szkole i w domu. Taka śliczna para bardzo skutecznie uspakaja czujność rodziców. Męscy geje mogą utrzymywać taką przyjaźń długo, bo do męskich gejów lesbijka nic nie czuje i daje im i sobie alibi przed znajomymi. Lesbijki lub biseksualistki wolą jednak przyjaźnić się z kobiecymi gejami, bo wzbudzają w nich pożądanie. Przyciąga ich kobiecość w chłopaku. Jednak kobiecy geje z kolei nie tolerują molestowań dziewczyn. Oni potrzebują prawdziwego mężczyzny, dlatego takie przyjaźnie są nietrwałe. Te sprzeczności są m.in. źródłem stresów i agresji widocznej na demonstracjach dzisiejszej homoseksualnej młodzieży.
Ponieważ te informacje mogą być dla starszych pokoleń nieprawdopodobne, jestem zmuszony udostępnić dwa filmy młodych gejów i lesbijki, gdzie znajdziemy potwierdzenie opisanych zachowań.
Pierwszy film jest nagrany przez wulgarnego, a drugi przez mniej wulgarnego geja.
Czego NIENAWIDZĘ w byciu gejem? https://youtu.be/9mOTYT-Xc1A. Czas około 19 minut. Pierwszą rzecz, którą nienawidzi autor filmu, to jak dziewczyny pytają go, czy jak zmienią płeć, to zostanie ich chłopakiem. Następną, że podobają mu się tylko chłopcy (mężczyźni) heteroseksualni. To jest częste zjawisko u gejów, które popycha ich do uwodzenia heteroseksualnych chłopców i mężczyzn. Następna sprawa to walka o prawa homoseksualistów. Autor filmy nienawidzi też dziewczyn, które chcą mieć przyjaciela geja i tych, co chwalą się, że mają takiego przyjaciela. Zniewieściali geje nie tolerują biseksualnych dziewczyn, ponieważ one im proponują seks. Wolą przyjaźń z heteroseksualną dziewczyną, bo taka dziewczyna wie, o co chodzi i nie przejawia wobec niego aktywności seksualnej. Dziewczyny homoseksualne i biseksualne proponują seks kobiecym gejom, bo wyobrażają sobie, że ich podporządkują sobie w łóżku, będzie im przypominać kobietę i będą mieć chłopaka do towarzystwa. Natomiast męski gej, przyjaźniąc się z homoseksualnymi i biseksualnymi dziewczynami, jest w stanie w określonych warunkach uprawiać z nią seks np. gdy jest z nią sam na sam i pojawia się u niego gotowość. Jednak biseksualne (a naprawdę w większości homoseksualne) dziewczyny nie tolerują z kolei męskich chłopców i nie pozwalają im na zbliżenie. I tak powstają nierozwiązywalne, ale podobno przejściowo, problemy komunistycznej rewolucji.
Ciekawe są komentarze pod filmem (oryginalna pisownia) np.:
- Moja koleżanka: - Chcę przyjaciela geja, bo gej się we mnie nie zakocha! Po czym sama zakochała się w geju... XDDDDD
- Dziewczyna mówi kolegom,,jestem lesbijką'' Faceci:Spoko. Kolega mówi do kolegów,,Jestem gejem" Koledzy:hahaha gej haha.
- Ja: mówię przyjacielowi że jestem bi. Mój przyjaciel: mówi całej klasie Dziewczyny z klasy: Ale ja się tobie nie podobam co nie? Ja: sorry laska za wysokie progi dla Ciebie.
Następny film innego geja: 10 rzeczy których NIENAWIDZĘ w byciu GEJEM: https://youtu.be/0gEO0wMXq-c. Czas około 11 minut.
Komentarze pod filmem (oryginalna pisownia):
- Boże ostatnio w szkole (jestem w ósmej szkole) jedna koleżanka z dupy do mnie podeszła i powiedziała "zostań moim przyjacielem zawsze chciałam mieć przyjaciela geja" ja tak nie. strasznie mnie wkurza takie zachowanie, ale i tak najbardziej mnie to zdiwiło że wiedziała że jestem gejem bo jej nigdy nie powiedziałem.
- Według mnie jesteś miły, słodki, fajny, zabawny, szczery (PS jestem lesbijką) XD.
- Mnie denerwują w byciu lesbijką takie sytuacje kiedy siedzę sobie z moją dziewczyną w np. barze a jakiś typ do nas podbija i proponuje trójkącik, no ja p……e.
Ten film pokazuje, czy Polska jest tolerancyjna dla gejów: https://youtu.be/riIHegm_K2w. Czas około 7 minut.
A teraz film młodej lesbijki: Czego NIENAWIDZĘ w byciu lesbijką? https://youtu.be/X7goq-hUSxU. Czas około 11 minut. Warto poczytać komentarze pod filmem.
Powyższe przykłady pokazują, jak lewica skomplikowała życie seksualne młodzieży w imię własnych interesów. Uruchomiła proces, który prowadzi do coraz większej demoralizacji i zestresowania kolejnych pokoleń.
Zakochane dziewczyny na Tik Toku:
https://www.youtube.com/watch?v=yX8W_WOxA6Y. (10 minut).
https://www.youtube.com/watch?v=Xiq5aSqllHw. (9 minut).
https://www.youtube.com/watch?v=3uRHB_qvYYw. (10 minut).
https://youtu.be/jpx1dytm2hw. (7 minut).
https://youtu.be/Xs0yUxPjJ2s. (6 minut). Chiny.
https://youtu.be/q7AuecpyjOg. (9 minut). Wietnam.
https://youtu.be/gMtEHBpAD4s. (5 minut). Japonia, Korea.
https://youtu.be/qLbtyT2_wn4. (5 minut). Japonia, Korea. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 18 sty 2021, 17:11

Specjaliści od Wszystkiego: Lewica się szkoli. Stokowa matka jest tylko jedna. https://youtu.be/K4Ltbl8RH3c. Czas około 22 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny odc. 1/3. Otwieramy? Bunt przedsiębiorców - A. Koziński, Ł. Warzecha: https://youtu.be/RO3ttfR-Jr4. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny odc. 2/3. Lockdown, mandaty i inne - A. Koziński, Ł. Warzecha: https://youtu.be/WDTSsTWSL1Q. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny odc. 3/3. Co się dzieje w KRS? - A. Koziński, Ł. Warzecha: https://youtu.be/yriFKlCGbs8. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz. Cała prawda o starych kiejkutach. Donald Tusk przekonał się o ich sile: https://youtu.be/XYaVRDYV2X8. Czas około 26 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Michalkiewicz. Bardzo trudno powiedzieć, że był "zaskakująco popularny": https://youtu.be/22qnYUcWPBk. Czas około 29 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Mój Putin jest lepszy niż twój! https://youtu.be/TTTPFfjaEWo. Czas około 12 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 19 sty 2021, 14:58

Codziennie ***** burza. Brzęczek tango down. Goła Baba: https://youtu.be/IEbS5Prm9PA. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Trump był zawalidrogą dla rewolucji komunistycznej: https://youtu.be/w_PS9DEGEPo. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Unaczelnikawianie Kaczyńskiego: https://youtu.be/n-pyVUAgdMY. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Byly
VIP
Posty: 557
Rejestracja: 01 lip 2010, 16:38

Re: Wiedza społeczna

Post autor: Byly » 20 sty 2021, 09:50

Nie wiem co tam piszesz o Kaczyńskim, czy dobrze czy źle? Nie mam czasu słuchać :cry: Może napisz co ludzie sądzą np o niedzielnej mszy za śp. matkę Kaczyńskiego w Starachowicach transmitowana przez TVPis i wygłoszone kazanie Jarosława Kaczyńskiego. Jak była msza za Jadwigę to czemu nie było mszy za Rajmunda?

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 20 sty 2021, 10:07

Były, znajdź trochę czasu i posłuchaj ostatni komentarz Ziemkiewicza. Jednak to wydarzenie w żaden sposób nie wpływa na losy Polaków, a jest dla ludzi lewicy dobrym pretekstem do walki z religią. Właśnie się ujawniłeś jako aktywista takiego wiejskiego frontu walki z religią.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 20 sty 2021, 10:24

C.D. Rodzinne patologie. Skutecznym sposobem na uderzenie w męskość chłopca jest molestowanie przez matkę lub siostrę (siostry). Jest to zjawisko dość częste, ale ukrywane przed opinią publiczną. Krytycznym momentem jest kąpiel zbyt dużego syna przez matkę. Odpowiedzialna matka powinna jak najwcześniej uczyć syna samodzielnej kąpieli. Niewłaściwy dotyk matki może zostać odebrany przez chłopca, jako wstydliwy i silnie nieprzyjemny, ale są też przypadki, gdzie syn podejmuje współżycie z matką. Takie doświadczenia mogą (ale nie muszą) spowodować i utrwalić na całe życie niechęć do dziewczyn i kobiet. Matka może spowodować też, że syn będzie gustował w starszych kobietach. Molestowanie chłopca przez starszą siostrę i jej koleżanki może skłonić go do zachowań homoseksualnych.
W latach 70. od czasu do czasu jeździłem pociągiem do dość dobrze zaopatrzonego sklepu elektronicznego w Sosnowcu. Sklep był w niewielkiej odległości od dworca i po zrobieniu zakupów, kupiłem loda i usiadłem na ławce niedaleko dworca. Podszedł do mnie chłopak w wieku około 17 lat i zapytał jak dojechać tramwajem chyba do Czeladzi. Poinformowałem go, że jestem z Częstochowy i nie bardzo orientuje w tej sprawie. Jak dowiedział się, że jestem z Częstochowy, to się rozluźnił i przysiadł się do mnie. Po krótkiej rozmowie zorientowałem się, że jest gejem. Ponieważ interesowałem się psychologią (ze względu na moje problemy związane z boreliozą), zacząłem wypytywać, co skłoniło go do wyboru tej orientacji. Początkowo niechętnie odpowiadał na pytania, ale widząc, że jestem tolerancyjny i do tej kwestii podchodzę z humorem, otworzył się i opowiedział mi swoją historię. Geje bardzo chętnie opowiadają o swoich przygodach, jeżeli słucha się ich z uwagą i zrozumieniem. Być może opowiadając swoją historię, liczył na coś więcej niż tylko rozmowę. Lesbijki też częściej zwierzają się swym koleżankom niż „głupim samcom”. Mój rozmówca, powiedzmy Krzysiek, miał starszą siostrę, która gdy miał 12 lat rozpoczęła naukę w liceum. Był to początek lat 70. Mieli wspólny pokój przedzielony zasłoną i meblami. Gdy siostra jeszcze chodziła do podstawówki, to kilkukrotnie usłyszał i podejrzał, jak siostra się wieczorem masturbuje.
KLARA ROBI SOBIE DOBRZE: https://youtu.be/HIvu6MY9lbs. Czas około 4 minuty.
Kiedyś w czasie kłótni jej to wypomniał. Po pewnym czasie siostra też go przyłapała na masturbacji i zaproponowała mu wspólną zabawę. Taka sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie, jednak w końcu odczuł niesmaki i odmówił siostrze. Ta po pewnym czasie przyprowadziła dwie koleżanki i zaprosiła go ponownie do wspólnej zabawy. Ponieważ był zainteresowany szczególnie jedną koleżanką siostry, wyraził na to zgodę. Nie będę powtarzał tego, co mi opisał Krzysiek, ale mogę tylko powiedzieć, że dziewczyny koncentrowały się głównie na sobie, a on stał się narzędziem w ich rękach. Po kilku takich doświadczeniach już był pewny, że ma do czynienia z lesbijkami i odczuł bardzo dużą niechęć do dziewczyn. Siostra rzeczywiście była lesbijką i ciągle przyprowadzała nowe koleżanki. Później będąc starszym, każde zbliżenie do dziewczyny mimo gotowości, wywoływało w nim niesmak lub obrzydzenie. Udało mu się odbyć kilka stosunków z dziewczynami, udanych w ich odczuciu, jednak on nie czuł z nich zadowolenia. Czuł się jak spętany i zniewolony wcześniejszymi doświadczeniami.
Będąc na wczasach z rodziną w Zakopanem w wieku 15 lat, poznał starszego chłopaka, który zarosił go do hotelu i uświadomił mu, że jest też homoseksualistą. Mamy tu przykład, jak pewne doświadczenie odebrane, jako przykre, może skłonić chłopca do zmiany swej orientacji seksualnej. Teza, że człowiek nie może zmienić orientacji seksualnej, nie jest prawdziwa. Wszystko zależy od wieku i od prawidłowo rozpoznanej potrzeby seksualnej. Im człowiek jest starszy, tym prawdopodobieństwo zmiany orientacji seksualnej jest mniejsze. Zdarza się też, że człowiek odkrywa swą orientację seksualną dopiero po trzydziestce. Po latach niepowodzeń z kobietami i nie akceptacji homoseksualizmu podejmuje w końcu próbę zbudowania przyjaźni z innym mężczyzną. Gdy taki związek go satysfakcjonuje, to zmienia orientację seksualną. Czasami się zdarza, że takiego mężczyznę może uwieść młody gej. Ponieważ wśród gejów jest deficyt prawdziwych mężczyzn, to coraz częściej się zdarza, że młodzi kobiecy geje podejmują próby uwodzenia żonatych mężczyzn i to z niezłym skutkiem. Przecież większość żonatych mężczyzn zachowała jeszcze swą męskość. Najbardziej podatną na zmianę orientacji seksualnej jest dojrzewająca młodzież, która nie podjęła jeszcze współżycia, dlatego młodzież jest oczkiem w głowie zwolenników rewolucji seksualnej. Młodzież, która określiła swoje preferencje seksualne, dalej jest narażona na jej zmianę. Przypadkowe towarzystwo, gwałt, alkohol, tabletki gwałtu i inne narkotyki mogą być też okazją do eksperymentów seksualnych.
Jak można przekonać dziewczyny, że chłopcy są niezastąpieni? Chłopcy muszą poznać potrzeby dzisiejszych dziewczyn i im sprostać.
Krótki kurs dla chłopców i młodych mężczyzn cz. 1.
JAK TO ROBIĄ LESBIJKI? https://youtu.be/mREFHVe3vII. Czas około 6 minut.
GDZIE I JAK DOTYKAĆ DZIEWCZYNY? https://youtu.be/wBYsWtOnH70. Czas około 6 minut.
CO ZROBIĆ BY DZIEWCZYNA DOSZŁA? https://youtu.be/1tRvk9qtjRc. Czas około 6 minut. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 21 sty 2021, 10:09

Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Agenturalna kariera Kukuńka, proces z naczelnikiem państwa i świnie równiejsze od innych: https://youtu.be/vDBYmN4foNI. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Piąty Rozbiór Polski - faza prac studyjnych: https://youtu.be/8DohW-LSwds. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Partia Ośmiorniczek kontratakuje. I wygrywa. W sądzie. https://youtu.be/jM0q6o3ZwOw. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Codziennie ***** burza. Uważajcie na hakerów. Biden tuli psa: https://youtu.be/wOFhowNGwcE?list=PL_2L ... T6TKJLEaxL. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 21 sty 2021, 22:05

Homokomando w akcji. Lesbijki i geje rządzą w Warszawie. Biedroń na premiera, Śmiszek na prezydenta, Lempart na marszałka sejmu, a Były na sołtysa. Środowa blokada tęczowych osobników Ronda de Gaulle’a w centrum Warszawy (20.01.21 r.): https://pl-pl.facebook.com/ArchiwumOsia ... 290441434/. (113 minut).
Przytulanki lesbijek i gejów do policjantów. Rozbicie blokady Ronda: https://pl-pl.facebook.com/ArchiwumOsia ... 650013561/. (37 minut). Młodzi geje potrzebują na gwałt policyjnej pały!!!

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 22 sty 2021, 09:31

„Można nigdy nie być już bezpiecznym". Najnowsze badania: Wirus wnika przez nos i szybko atakuje mózg: https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze ... d=msedgdhp.
Czy będzie światowe śledztwo? Grupa amerykańskich prawników przygotowała doniesienie dobrze udokumentowane ponad 225 publikacjami w sprawie pandemii COVID-19. To doniesienie zostało oficjalnie skierowane do Amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego (FBI), do Amerykańskiej Agencji Sprawiedliwości oraz do służb specjalnych m.in.: brytyjskich, niemieckich, australijskich i kanadyjskich z prośbą o wszczęcie dochodzenia. Link do obszernej informacji p.t. Oszustwa Chińskiej Partii Komunistycznej związane z globalnym lockdownem (blokadą): https://ccpgloballockdownfraud.medium.c ... e1a7286c2b. Można przetłumaczyć tekst. Artykuł opisuje m.in. jak Chiny i WHO narzuciły światu metody postępowania z pandemią.
Prawnikom chodzi m.in. o uzyskanie odpowiedzi na następujące pytania:
1. Czy ktoś oszacował już szkody, jakie poczyniła pandemia i kto za te szkody ma odpowiadać? Na jakim etapie znajduje się śledztwo?
2. Jaka jest wina bezpośrednia Xi Jinpinga, sekretarza generalnego Chińskiej Partii Komunistycznej i komunisty Tedrosa Adhanom Ghebreyesusa, szefa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w rozpętaniu histerii pandemicznej? Jaki był w tym udział Billa Gatesa?
3. Czy dokładnie zbadano początek pandemii w prowincji Hubei i mieście Wuhan?
Nowy artykuł Reutersa: Chiny utrudniają niezależnym ekspertom pod kierownictwem WHO, ustalenie pochodzenia nowego koronawirusa (COVID-19): https://www.reuters.com/article/us-heal ... SKBN29N1IX. Można przetłumaczyć tekst.
4. Kto współdziałał z Chińczykami w tej sprawie.
5. Kto jest winien masowemu i wadliwemu zastosowaniu respiratorów w pierwszej fazie pandemii? Przy początkowych objawach pandemii zastosowanie respiratorów uszkadzało płuca.
6. Kto ponosi winę za błędy testów RT-PCR? Test ten był rekomendowany przez WHO, a być może instrukcję dotyczące testowania pochodziły z Chin.
7. Kto przygotowywał światowe strategie lockdownu? Jaką role w tworzeniu tych strategii odegrały Chiny? Czy WHO mechaniczne kopiowało rozwiązania chińskie?
8. Ilu naukowców propagujących strategie lockdownu brało pieniądze od koncernów powiązanych z Chinami? Pfizer ma też swój zakład w chińskim Wuhan.
9. Czy ktoś badał ekspertów pod kątem powiązań ze służbami chińskimi?
10. Czy ktoś sprawdza polityków pod kątem powiązań ze służbami chińskimi?
Chińscy komuniści i eksperci uzyskali duże wpływy w Światowym Forum Ekonomicznym.
11. Czy ktoś sprawdził siłę chińskich wpływów w parlamentach krajowych?
Autorzy twierdzą, że wiek XX był wiekiem totalitaryzmów politycznych, a wiek XXI będzie wiekiem totalitaryzmu technicznego. Szkody wywołane pandemią są niepowetowane i ogromne. Pada tu teza, że nie jest to ślepa pandemia, a pandemia, która wyraźnie niszczy klasę średnią we wszystkich krajach. Pozostaną tylko korporację i państwa, a my wszyscy staniemy się klientelą korporacji i państwa.
Jeśli do dziś nie wdrożono światowego poważnego śledztwa w sprawie pandemii z Wuhan i nie ustala się winnych, którzy będą płacić odszkodowania za to wszystko, co się stało, to znaczy, że jest to część większego planu, który może prowadzić do pozbawienia nas osobistych praw. Wskazanie winnego może nam ułatwić prawnicza zasada - ten winny, kto zyskał. Kto więc na pandemii zyskał najbardziej? Kto zyskał na tym, że w Stanach Zjednoczonych przez pół roku trwały zamieszki Black Lives Metter? Bezkarne zamieszki umożliwiły wygranie wyborów prezydenckich niepełnosprawnemu Bidenowi. Mówi się w USA, że tak naprawdę wygrali pracodawcy jego syna. W pewnej firmie syn Bidena był kolegą Aleksandra Kwaśniewskiego. Podział był jednak niesprawiedliwy. Syn Bidena zarobił 3 mil dolarów, a nasz prezydent tylko milion z hakiem.
Sojusz korporacji z komunistami potwierdza wygrana Bidena. Bez wsparcia przez wielkie korporacje wygrana Bidena nie byłaby możliwa. Światowa rewolucja komunistyczna, wspierana rewolucją seksualną tuż, tuż.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 22 sty 2021, 12:20

Michalkiewicz. Co będzie, gdy dowódca pułku zakocha się w podległym mu szeregowcu? https://youtu.be/7UVZRGZQDkM. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Francuzki są eleganckie, ale nie są ładniejsze od Polek! https://youtu.be/5ohxaqdALwk. Czas około 29 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Triumf bardzo wątpliwy: https://youtu.be/6bhRnEUq3Cg. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Zostań wodzem ulicznej opozycji! Tak, ty! A dlaczegóż by nie? https://youtu.be/zpkEBNHi00s. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 22 sty 2021, 13:03

Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19: https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 23 sty 2021, 09:33

C.D. Rodzinne patologie i ich skutki. Opisany wcześniej przykład z Sosnowca potwierdza, że zbyt wczesne i częściowo wymuszone przez starszą siostrę praktyki seksualne mogą wywołać u chłopca niechęć do dziewczyn. Jednak molestowanie przez starszą dziewczynę spoza najbliższego kręgu rodzinnego może pomóc rozwinąć męskie cechy chłopca. Wszystko zależy od przebiegu tych kontaktów (czy dziewczyna pozwoli chłopcu na aktywność).
Po tych przykrych doświadczeniach Krzysiek unikał zbyt bliskich znajomości z dziewczynami. Wyjazd na wczasy nie zmienił tego niekomfortowego okresu do momentu poznania homoseksualnego chłopaka. Ponieważ nie odczuł do niego niechęci, pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa i wpadł w gejowskie sidła. Gdy nastąpiło intensywne odczucie przyjemności (tutaj chodzi o uruchomienie orgazmu związanego z punktem G (ale o tym w następnych odcinkach)) i pojawiła się satysfakcja z kontaktu, już nie było odwrotu, musiał zaakceptować nową orientację seksualną. W obecnych czasach, przy bardzo wymagających dziewczynach sytuacja dorastającego chłopaka z problemami jest zdecydowanie gorsza. Jest o wiele bardziej narażony na uwiedzenie przez już wszechobecnych homoseksualnych rówieśników (głównie w dużych miastach), nie mówiąc już o starszych homoseksualistach.
Podobną historię opisała mi dziewczyna z sąsiedniego powiatu. Będąc na motocyklowej wycieczce, zatrzymałem się przy leszczynach i zrywając orzechy, zauważyłem w oddali grupkę dziewczyn pasących bydło (była to końcówka wakacji w połowie lat 70.). Dziewczyny zdradzały zainteresowanie moją osobą, więc postanowiłem z nimi porozmawiać. Zauważyłem, że te dziewczyny były tak rozbudzone, że gotowe były na seks zbiorowy w pobliskich zaroślach. Jak się później okazało, przerwałem im wspólną zabawę. Jednak ich propozycję uznałem za żart i po wspólnych wygłupach, obiecałem rychłe następne odwiedziny (miałem wtedy urlop). W ten sposób poznałem, powiedzmy Jadzię i od czasu do czasu ją odwiedzałem. Ze względu na boreliozę tylko w okresie obniżenia się dolegliwości miałem ochotę na takie odwiedziny. Po kilku miesiącach znajomości Jadzia zaczęła mieć pretensję do mnie, że moje odwiedziny są rzadkie, nieregularne i zaskakujące. Zaproponowała mi więc cotygodniowe weekendowe spotkania. Ponieważ ja nie mogłem przyjąć takich warunków z powodów zdrowotnych, zacząłem jej proponować stopniowe ograniczenie moich przyjazdów i radziłem znalezienie sobie innego chłopaka. Gdy to usłyszała, wpadła w rozpacz i zaczęła opowiadać, co ja dla niej znaczę i w pewnym momencie powiedziała, że ją wyprowadziłem na właściwą drogę. Gdy zacząłem dopytywać, o co chodzi, otworzyła się i opowiedziała mi swoją historię. Też miała młodszego brata, też go molestowała i też do tej zabawy dołączyła swe koleżanki. Zabawy takie z młodszym chłopakiem zazwyczaj są zdominowane przez dziewczyny, co nie wzmacnia jego męskości. Więc albo się podda manipulacji, tracąc stopniowo męskość, albo zrezygnuje z takiej dominacji. Dziewczyny natomiast uczestnicząc w takiej zabawie, często nakierowują swe zainteresowania na siebie. I tak się stało w tym przypadku. Gdy bratu się znudziły zabawy lub źle się w nich czuł, to dziewczyny dalej bez niego kontynuowały zabawę. Przynosiły ze sobą oskrobane marchewki i eksperymentowały z ich wielkościami. W czasie tych eksperymentów doszły do takiej wprawy, że wszystkie dochodziły do orgazmu. Problem się pojawił, jak zaczęły spotykać się z chłopakami. Nadpobudliwi chłopcy, którzy myśleli tylko o swoim zaspokojeniu, za wcześnie kończyli robotę, wywołując u dziewczyn zażenowanie i niedosyt. Więc mimo posiadania chłopaków dalej organizowały babskie spotkania. Przykład ten pokazuje, jak w środowisku wiejskim może się pojawić homoseksualizm wśród dziewczyn. W tamtych warunkach kulturowych i obyczajowych dziewczyny nie miały warunków do kontynuacji takich kontaktów i musiały swoje problemy rozwiązać same. Obecnie wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i poszukać mieszkającej w pobliżu nastoletniej lesbijki.
Podobne problemy przeżywała Jadwiga. Oświadczyła mi wprost, że dopiero jak się ze mną poznała, to odzyskała równowagę. Podobno już przy pierwszym razie przeżyła po raz pierwszy taki „głęboki” orgazm, że następne spotkania z koleżankami wydały się jej dziecinne. Oczywiście ja nie do końca jej wierzyłem, ponieważ wtedy nie miałem jeszcze dostatecznej wiedzy w tym obszarze. Myślałem, że w ten sposób chce mnie utrzymać przy sobie. Jadwiga, widząc, że lekceważyłem jej zwierzenia, opisała mi dokładnie swoje odczucia. Podczas zabaw z koleżankami odczuwała przyjemne skurcze w okolicach krocza i miednicy, a ze mną dodatkową i o wiele głębszą w postaci dreszczy w całym ciele. Po tej relacji sięgnąłem do literatury naukowej i dowiedziałem się o dwóch orgazmach. Orgazmie łechtaczkowym i niezwykle przyjemnym orgazmie pochwowym związanym z punktem G. Gdy te orgazmy mężczyzna wywoła jednocześnie, to kobiety (młode lesbijki też) tracą głowę dla takiego fachowca, ale o tym w następnych odcinkach. Ta wiedza bardzo ułatwiła mi dalsze kontakty z dziewczynami, ale skomplikowała z nimi relację. Po świadomym doprowadzeniu ich do zadowolenia częściej domagały się utrzymywania dalszej znajomości.
Dla tej analizy równie ważne jest to, jak sobie dał radę jej brat po takim doświadczeniu. Okazało się, że zupełnie dobrze. Brat, gdy dojrzał, zaliczał najładniejsze dziewczyny w okolicy, łamiąc im serca. Najwidoczniej nie wystąpiły tu inne czynniki (genetyczne, wychowawcze i środowiskowe), które skłoniłyby go do zmiany orientacji seksualnej. Te opisane przykłady pokazują, jak różnie wpływają na losy dorastających mężczyzn podobne doświadczenia z okresu dojrzewania.
Jak można przekonać dziewczyny, że chłopcy są niezastąpieni? Chłopcy muszą poznać potrzeby dzisiejszych dziewczyn i im sprostać.
Krótki kurs dla chłopców i młodych mężczyzn cz. 2.
JAK PODRYWAĆ DZIEWCZYNY? https://youtu.be/wy0N2ARi74w. Czas około 6 minut.
JAK PODRYWAJĄ DZIEWCZYNY? https://youtu.be/wRsag4DKzjQ. Czas około 6 minut.
JAK CAŁOWAĆ? https://youtu.be/RrydPZLda-o. Czas około 6 minut. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 23 sty 2021, 14:38

Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Celowe nawet byłoby przywrócenie Uniwersytetu Latającego! https://youtu.be/GZ9Bs5qht64. Czas około 26 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Ustawa Wilczka. Zmęczony Jerzy Robert Nowak i „teczka" Leszka Żebrowskiego: https://youtu.be/lwBrnncQyR0. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5. Dziadek Stasiu udaje Greka i bredzi znów o ustawie Wilczka. Taka ustawa nigdzie na świecie nie funkcjonuje. Była przygotowana do uwłaszczenia się komunistycznej nomenklatury. Każdy miał prawo do działalności gospodarczej pod warunkiem, że dysponował kapitałem, a kapitałem dysponowała komunistyczna nomenklatura, tajne i jawne służby i osoby z nimi współpracujące. Jeżeli taki żarliwy komunista miał za mały kapitał, to otrzymywał pożyczkę na bardzo dobrych warunkach. Pożyczki takie nawet częściowo umarzano. Tą metodą powstało kilka firm również w naszej gminie. W cenie była też informacja, a tą dysponowali komuniści. Trzeba było wiedzieć, gdzie można kupić fabrykę za przysłowiową złotówkę. Reszta mogła się zając handlem ulicznym i kosić z pieniędzy kupujących (brakowało wtedy wszystkiego). Stasiu, nie mówi też, że ustawa Wilczka stworzyła warunki do powstania licznych i silnych mafii m.in. z byłych funkcjonariuszy służb. Mafie łupili przedsiębiorców haraczami, straszyli porwaniami dzieci i grozili zabójstwem. Stasiu, podejrzewa komunistów, że byli takimi durniami i pozwoliliby na żywiołowy rozwój prywatnego przemysłu bez jego kontroli. Ustawa Wilczka umożliwiła powstanie przemysłu, którego w większości właścicielami byli komunistyczni kapitaliści i przez to przyjaźni komunistom. Dzięki nim lewica wygrywała wybory i nigdy w Polsce nie doszło do prawdziwej dekomunizacji. W ten sposób stworzono kapitał przyjazny komunistom i Stasiu dobrze o tym wie. Dlaczego jednak manipuluje? Bo wprowadzenie nowej ustawy na wzór Wilczka dałoby szansę na szybkie wzbogacenie się znowu tych, co mają kapitał. Czyli bogaci staliby się jeszcze bogatsi kosztem reszty. A zgodnie z teorią skrajnej prawicy (Konfederacji) im więcej jest bogaczy w państwie, tym większy jest dobrobyt społeczeństwa. Jednak nikt nie potrafi wskazać przykładu państwa, który potwierdzałby tę teorię.
Ziemkiewicz. Dwa piątkowe horrenda: https://youtu.be/msCrswtgORQ. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. PO dwadzieścia lat po: https://youtu.be/XKXroOriwrU. Czas około 32 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 24 sty 2021, 13:48

Informacja dla pacjentów SP ZOZ GOZ w Poraju o organizacji szczepień przeciw COVID-19:
http://ugporaj.pl/art,3016,informacja-d ... w-covid-19.
Stawki podatku od nieruchomości na 2021 rok.
Uchwała Nr 157(XX)20 w sprawie stawek podatku od nieruchomości:
https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6668.
Uchwała Nr 158(XX)20 w sprawie zwolnień od podatku od nieruchomości: https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6668.
Zapytanie Nr 3. Radny p. Patryk Frendowski: https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6658.
Odpowiedź: https://poraj.bip.net.pl/?p=document&ac ... ar_id=6658.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 24 sty 2021, 13:50

Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Putin przechytrzył Sorosa, Sławomir N. i regulacje dla idiotów: https://youtu.be/yG1z_NgmvJI. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Specjaliści Od Wszystkiego. Biden prezydentem, media szaleją z radości: https://youtu.be/dM-NAQQ3zao. Czas około 21 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
BEZ SPINY: DLACZEGO MUCHA LGNIE DO HOŁOWNI? https://youtu.be/sezsy31Ko64. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Kabaret. Miasto i wieś: https://youtu.be/fU3fVcZVuIs. Czas około 11 minut.
Mam chamski Talent: https://youtu.be/r2ugixha-BQ. (16 minut, koniecznie trzeba włączyć polskie napisy).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 25 sty 2021, 10:02

USA i Chiny liderami komunistycznej rewolucji? W USA wygrał Biden, katolik i komunista, który w sojuszu z wielkimi korporacjami spróbuje dokończyć światową rewolucję komunistyczną. Jeśli Biden nie będzie mógł pełnić swojej funkcji ze względu na wiek, zastąpi go była prokurator generalna Kalifornii i senator Kamala Harris, córka imigrantów z Indii i Jamajki. Nieoficjalnie mówi się nawet, że Demokraci celowo wystawili do rywalizacji o Biały Dom schorowanego Bidena, bo to jedyny sposób, by tak skrajnie lewicowa kandydatka, jak Harris mogła przejąć władzę w USA. Jej polityka to głównie prawa kobiet, LGBTQ, kwestie rasowe i najbiedniejsi Amerykanie. W 2004 roku jako prokurator okręgowy powołała nawet specjalną jednostkę do walki z mową nienawiści i przemocą wobec osób LGBTQ. Działając już w sztabie Bidena, obiecała powołanie w Białym Domu specjalnego rzecznika ds. osób LGBTQ. Razem z Bidenem zapowiedziała, że podpiszą tzw. Equality Act, który zapewni równe prawa wszystkim niezależnie od płci i orientacji seksualnej. Gównie chodzi o małżeństwa jednopłciowe, ich prawo do adopcji dzieci i równe prawo wszystkich dzieci do nowoczesnej edukacji seksualnej. Pojawiła się informacja o zmianach w prawie amerykańskim pozwalających na korzystanie chłopcom czującym się dziewczynkami z damskich toalet. Taki chłopiec będzie mieć też prawo uczestniczenia w damskich drużynach sportowych.
W trakcie swojej kariery politycznej Harris mocno forsowała również pomysł aborcji na koszt państwa, nieskrępowanej tak wieloma przepisami i restrykcjami jak teraz. Jak podaje BBC, zapewniała, że takie rozwiązanie ocaliłoby życie wielu biednych kobiet. Mówi się, że popiera legalną aborcję do 9 miesiąca życia, choć nigdy nie powiedziała tego wprost. Stwierdziła jedynie, że „kobieta musi mieć pełny wybór, w którym miesiącu chce przerwać ciążę”. Chciała też, by pracownicy mieli możliwość pójścia na półroczny płatny urlop z powodów osobistych lub zdrowotnych, także związanych z przemocą domową.
Podczas kampanii prezydenckiej Harris proponowała, by duże firmy płaciły dodatkowe pieniądze na zwalczanie nierówności płciowych lub byłyby obciążane karami za pozwalania na takie nierówności. Każda instytucja i przedsiębiorstwo powinno wykazać się odpowiednią ilością zatrudnianych lesbijek i gejów.
Harris domagała się też wpuszczenia do USA milionów niezarejestrowanych migrantów. Chciała przeforsować pomysł, by nielegalne przekroczenie granicy nie było karane, a takie osoby miałby opłaconą przez państwo opiekę medyczną. Jednocześnie walczy o zmniejszenie roli prywatnych polis medycznych w USA i szuka rozwiązania, by dało się to osiągnąć bez podnoszenia podatków.
55-letnia Kamala Harris jako prezydent z pewnością skupiłaby się na nawracaniu amerykańskiej i światowej energetyki na zielone i ekologiczne tory.
Filantrop i prezes firmy Microsoft, Bill Gates udzielił rad prezydentowi USA, jak nie doprowadzić do światowego dramatu. Gates to zagorzały zwolennik nowego prezydenta USA. Uważa, że Joe Biden powinien posłuchać jego rad, bo w przeciwnym razie czeka nas globalna katastrofa klimatyczna. Ostrzega, że ludzkości zagrażają: globalne ocieplenie, dramatyczne pogorszenie warunków, w których żyją ludzie. Ma jednak nadzieję, że skutki katastrofy uda się zminimalizować, a uczynić to może właśnie prezydent Joe Biden. Zaoferował USA cztery strategie walki z globalnym ociepleniem, które mają ocalić ludzkość. Apeluje, by Stany zjednoczone stały się liderem w walce ze zmianami klimatycznymi. Przy okazji pochwalił Bidena za powrót do porozumienia paryskiego. Billa Gates uważa, że kluczowe jest „zwiększenie podaży innowacji”. Mogą uratować nas przełomowe wynalazki, które zmienią sposób przemieszczania się. Musimy też zmienić sposoby ogrzewania i chłodzenia budynków, wytwarzania energii oraz produkcji żywności.
Ponieważ rządzący w Polsce kibicowali Trumpowi, to jeszcze przed naszymi wyborami prezydenckimi szukano proamerykańskiego kandydata na polskiego prezydenta, który byłby sojusznikiem amerykańskiej partii Demokratów. Padło na Hołownię. Podobno Hołownia był wykreowany przez amerykański TVN z poparciem partii Demokratów. W ten sposób stworzono alternatywę dla protrampowskiego PiS-u. W wyborach prezydenckich Hołownia zdobył trzeci wynik z prawie 14% poparciem. Zaraz po wyborach prezydenckich Hołownia założył stowarzyszenia pod nazwą Polska 50. Wiceszefem stowarzyszenia został Michał Kobosko, który specjalnie dla Hołowni wycofał się z amerykańskiego think-tanku Atlantic Council (Rada Atlantycka).
Można przypuszczać, że po zwycięstwie Bidena Amerykanie pomogą ruchowi Hołowni, Polska 50 wspiąć się na czoło sondaży. Już w kilku sondażach ruch Polska 50 wyprzedził Platformę Obywatelską. Hołownia zapowiada przekształcenie ruchu w partię polityczną. Czy proniemiecka PO da radę oprzeć się proamerykańskiemu ruchowi Polska 50? Ucieczki i zapowiedzi ucieczek posłów PO do Hołowni, nic dobrego dla PO nie wróżą. Ruch Polska 50 staje się coraz bardziej atrakcyjny dla ludzi o poglądach lewicowych.
Gdy Polska 50 przejmie władze w Polsce wraz z PO, to program Kamali Harris stanie się programem tej koalicji. Wtedy rewolucji komunistycznej w Polsce już nie da się opóźniać. Pozostanie tylko tłumaczenie i przestrzeganie młodzieży, przed zagrożeniami, jakie niesie dla niej taka rewolucja.
Wolność w Remoncie. Jak działa SOJUSZ PREZYDENTA USA i korporacji technologicznych? https://youtu.be/zvmyrREGDtM. Czas około 25 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 25 sty 2021, 13:35

Codziennie ***** burza. Prezydentem USA jest... ten no... jak on się nazywa: https://youtu.be/UVCYtwv-ZgE?list=PL_2L ... T6TKJLEaxL. Czas 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny. Część 1/3. Interesy Polski po zaprzysiężeniu J.Biden'a : https://youtu.be/QPNQNsbH4DI. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny. Część 2/3. Jubileusz PO czyli co słychać na opozycji? https://youtu.be/SZBWCyf4mbI. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny. Część 3/3. Zielony ład. Neutralność klimatyczna: https://youtu.be/opjUlqiYufM.Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz. Józio Biden prezydentem Stanów Zjednoczonych. Putin zaciera ręce, Chińczycy ostrzą zęby: https://youtu.be/4hftDJzwzY0. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 26 sty 2021, 09:59

C.D. Problemy młodzieży wczoraj i dziś. Te wcześniej opisane zwierzenia Jadwigi bardzo mi rozszerzyły wiedzę na temat problemów ówczesnej młodzieży. Wcale nie wpadłem w zachwyt nad swoim możliwościami, bo ciągle dokuczała mi borelioza, ale pomogłem Jadwidze w ewolucyjnej zmianie partnera. Odwiedzałem ją co pewien czas i omawialiśmy w lesie jej postępy w akceptacji nowego chłopaka. Okazało się, że jej chłopak też był zbyt pobudliwy, więc omówiliśmy również odpowiednie postępowanie. Opowiedziałem jej również o swoich dolegliwościach, co wzbudziło początkowo jej niepokój o swoje zdrowie, ale ułatwiło zrozumienie mojego postępowania.
Ostatecznie Jadwiga poznała nieco starszego chłopaka, który dał się doszkolić i w pełni mnie zastąpił. Musiał początkowo odgrywać lesbijkę, aby potem czynić swą męską powinność. Tylko w odpowiednio wczesnym wieku i przy wielkiej determinacji, dziewczyna może powrócić do heteroseksualnej orientacji seksualnej dzięki świadomemu partnerowi, ale to nie gwarantuje, że będzie w przyszłości unikać homoseksualnych kontaktów. Takie doświadczenia pozostają w psychice na zawsze. Zresztą Jadwiga to potwierdziła, że podobają się jej dalej niektóre dziewczyny, ale jak na razie wystarcza jej obecny chłopak. Jak zaczęła mówić o ślubie, to przestałem ją odwiedzać.
Dziewczyny po homoseksualnych doświadczeniach mają trudności w dostosowaniu się do chłopców, ponieważ chłopcy poświęcają za mało czasu na dotyk i pieszczoty. Głodni nagrody, podążają zbyt szybko do mety, a to nie są zawody sportowe. Chyba najbardziej zrozumiale można to przedstawić tak: Początkowo chłopak powinien się zachowywać, jak lesbijka i dopiero gdy dziewczyna swym zachowaniem pokaże, że pragnie penetracji, powinien pokazać swoją męskość. Fizycznym objawem gotowości dziewczyny jest zwiększone wydzielanie śluzu. Jest to zadanie trudne dla młodego chłopaka, wymagające opanowania, cierpliwości i doświadczenia. Brak zdolności do sprostania tym coraz większym wymaganiom dzisiejszych dziewczyn rodzi kryzys męskości. Dawniej mężczyźni nie przejmowali się takimi „pierdołami” i kobiety się nie buntowały. Teraz kobiety rozbudzone w związkach lesbijskich i podburzone przez lewice domagają się pieszczot. Domagają się legalizacji związków jednopłciowych i zachęcają mężczyzn do podobnych zachowań.
Polscy mężczyźni nie uwodzą? Dla nas gra wstępna trwa 24 godziny: https://youtu.be/b5BPLRMAWs0?list=PLAFD ... rcCs8URdP3. Czas około 6 minut. Kobiety nie chcą zrozumieć, że mężczyzna, prowadząc np. godzinną grę wstępną, musi utrzymać erekcje, bo w przeciwnym razie traci ochotę na aktywność. Te wygórowane potrzeby kobiet właśnie niszczą męskość mężczyzny i tworzą niechęć słabszych mężczyzn do kobiet. W męskich związkach takie problemy nie występują, więc pojawia się pokusa na kontakty homoseksualne. Odzyskanie kobiet staje się coraz trudniejsze.
W latach 80. poznałem dziewczynę z Zagłębia Dąbrowskiego. Też została nadmiernie rozbudzona w wieku 15 lat przez starszą lesbijkę. Gdy przyjaciółka po dwóch latach rzuciła ją dla młodszej, po kilku tygodniach nieudanych prób znalezienia partnerki, podjęła współżycie z chłopakami. Wystąpiły podobne problemy już wcześniej opisane (brak orgazmu i satysfakcji). Ponieważ była zdeterminowana i chciała zerwać swe przyzwyczajenia, zaczęła się umawiać po szkole z trzema chłopakami na raz. Był to podświadomy powrót do cyklicznych orgii organizowanych przez pierwotnych ludzi. Chętnych nie brakowało i w tym procederze uczestniczyło w sumie co najmniej kilkunastu chłopców. Oczywiście musieli się zabezpieczać prezerwatywą. Zdecydowała się nadwyrężyć swą reputację w szkole i na osiedlu, aby ratować swą kobiecość. Efekt był taki, że coraz częściej uzyskiwała orgazm i ostatecznie udało się jej poznać chłopaka opanowanego, cierpliwego i doświadczonego. Przeprowadziła się do niego i stworzyli szczęśliwą parę. W obecnych czasach takich przypadków już prawdopodobnie się nie spotyka. Dzisiaj, jak lesbijka rezygnuje z dziewczyny, to ją rekomenduje innej lesbijce, aby tylko przypadkiem nie opuściła lesbijskiej wspólnoty. Dzięki większej tolerancji społecznej powstał mechanizm samonapędzającej się rewolucji.
Powszechne przekonanie, że lesbijki potrzebują chłopa i prawdziwy chłop naprowadzi je na właściwą drogę, jest fałszywe. Tylko wtedy, gdy mężczyźnie uda się wywołać u lesbijki dwa orgazmy jednocześnie (łechtaczkowy i pochwowy), to może zmienić zdanie o mężczyznach. Nawet może się zakochać w takim mężczyźnie. Jednak wywołanie orgazmu pochwowego (związanego z punktem G) u lesbijki z wieloletnią praktyką jest bardzo trudne. Wieloletnia niechęć do mężczyzn blokuje orgazm pochwowy (złe nastawienie psychiczne), dlatego doświadczone lesbijki są nie do uratowania. Szczególnie te, które nienawidzą wszystko, co męskie i osiągają oba orgazmy z inną kobietą, stosując specjalistyczne gadżety. Młode, mniej doświadczone lesbijki nie stosując takich gadżetów, osiągają tylko orgazm łechtaczkowy i rzeczywiście trafiając na odpowiedniego mężczyznę, mogą się z nim związać. Takie lesbijki dowiadując się o dwóch orgazmach, są skłonne podejmować kontakty z bardziej doświadczonymi mężczyznami w celu potwierdzenia tej informacji. Jednak takie postępowanie doprowadza ich partnerki do histerycznej zazdrości. Dlatego forsuje się modę na biseksualizm wśród lesbijek i przyjaźń z kobiecymi gejami. Gej nigdy nie doprowadzi lesbijki do orgazmu pochwowego i potwierdzi bezużyteczność mężczyzn. Przyjaźniąc się z gejami, lesbijka odpycha heteroseksualnych mężczyzn od siebie. Aby wzmocnić ten przekaz, dodatkowo w środowisku lesbijek stało się modne kwestionowanie istnienia dwóch orgazmów. Nawet seksuolożki zaczynają kwestionować orgazm pochwowy, w ogóle nie wspominając o punkcie G.
Orgazm łechtaczkowy vs pochwowy. Seksuolog obala mit: https://youtu.be/GdMmePcNMA0 (czas około 6 minut).
Świadoma dziewczyna wie, że druga dziewczyna prawie nigdy nie wywoła u niej podwójnego orgazmu bez wspomagania się gadżetami. Atrapa penisa jest niezastąpiona, choć przemysł „rozrywkowy” robi wszystko, aby stworzyć gadżety dla lesbijek i młodych dziewczyn nieprzypominających męskich genitaliów (np. penis w kształcie dwóch palców o różnej długości). W ten sposób chce się upowszechniać niechęć do wszystkiego, co przypomina mężczyznę.
ZABAWKI DLA PUSI: https://youtu.be/JRQMYgK3L8o. Czas około 8 minut.
Kochaj się bezwstydnie! Gadżety dla lesbijek - część 1: https://youtu.be/v2istHVaYX8. Czas około 13 minut.
Czekoladowe, kawowe, śmietankowe lub waniliowe łechtaczki na deser. Kochaj się bezwstydnie! Gadżety dla lesbijek - część 2: https://youtu.be/xYA-Ff6rf5c. Czas około 13 minut. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 26 sty 2021, 18:27

Karoń OSTRO u Roli o "Góralskim VECIE", buncie przedsiębiorców, wojnie BigTech i "Śląskiej zbrodni"! https://youtu.be/pjHCsq9TJVg. Czas około 69 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Karoń OSTRO u Roli o nowej globalnej wojnie, planach Bidena, upadku USA, pandemii i NWO! Co DALEJ? https://youtu.be/9pdoGfmb844. Czas około 62 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 27 sty 2021, 10:17

Codziennie ***** burza. Niech nam żyje nasza Platforma; https://youtu.be/9GZ_ZVliO-I. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Są dwa rodzaje ciemnoty: oświecona i zwyczajna: https://youtu.be/jJIL3nFWHUM. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Dr Brzeski: Program Hołowni, Lewicy i PO jest niezmienny od 150 lat. To program międzynarodówki: https://youtu.be/vi3tcKBkpAs. Czas około 18 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 27 sty 2021, 18:57

Strajk kobiet rozkręca rewolucję. Transmisja na żywo. Warszawa 27.01.21 r.: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 004540944/.
Strajk kobiet rozkręca rewolucję. Dalszy ciąg: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 382059249/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 28 sty 2021, 10:39

C.D. Rodzinne patologie i ich konsekwencje. Dla dorastającego chłopca wzorem męskości jest ojciec. Stan lękowy chłopca wywoływany konfliktami z ojcem lub starszym bratem czasami zamienia się w podświadomy lęk przed swoją męskością. Efekt ten zwiększa bezsilność wobec agresji ojca lub starszego brata. Również zaburzenia genetyczne (np. obniżony poziom testosteronu) utrudniają chłopcu rozwój swych cech męskich. Zbyt emocjonalna i opiekuńcza matka też działa destrukcyjnie na syna. Gdy wystąpią objawy zakłóconego rozwoju męskości syna, są powody do niepokoju. Są to głównie: dziewczęca mimika, kobiece ruchy i chód oraz zbytnie przywiązywanie uwagi do swojej urody, wyróżniający się ubiór i otaczanie się dziewczynami. Takie zachowania prowokują męskich gejów i chłopców do aktywności. Należy pamiętać, że wielu heteroseksualnych chłopców bez kompleksów, w sprzyjających warunkach podejmuje się aktywnych kontaktów homoseksualnych. Gdy syn nie może czerpać z domu męskich wzorców lub gdy wychowuje go matka bez ojca, to wzoru męskości musi szukać poza domem. Szukając takiego wzoru, łatwo wiąże się emocjonalnie ze starszymi kolegami i łatwo im się podporządkowuje. Szukając brakującej mu ojcowskiej miłości, może stać się obiektem seksualnym dla starszego kolegi, a gdy trafi na doświadczonego homoseksualistę, zostanie skutecznie uwiedziony.
Molestowanie syna przez ojca lub starszego brata zawsze ma bardzo poważne następstwa. Niszczy jego męskość, a w razie pojawienia się urazu do mężczyzn tworzy nierozwiązywalny problem dla dorastającego chłopaka. Mimo pociągu do kobiet nie czuje się dobrze w roli męskiej. Związanie się z innym mężczyzną też nie wchodzi w rachubę, bo przywołuje przykre wspomnienia z dzieciństwa. Przy bardzo ostrym konflikcie potrzeb i możliwości, wyjściem z takiej sytuacji może być samobójstwo i zabraniem swej tajemnicy do grobu.
Przytaczam tutaj historię młodych ludzi skrzywdzonych przez innych ludzi i los. Działy się one w Polsce w okresie stalinowskiego komunizmu, który nie tolerował takich ludzi. Było to odejście od marksistowskiej doktryny, mimo że Lenin tuż po zwycięstwie rewolucji wydał szereg dekretów uruchamiających rewolucję seksualną w Rosji: https://historia.org.pl/2015/07/08/bols ... seksualna/. Po śmierci Lenina (1924 r.), Stalin jeszcze przez prawie 10 lat musiał tolerować rewolucję seksualną, która bardzo źle wpływała na jego psychikę. Są podejrzenia, że jego homofobia wynikała z własnych skłonności homoseksualnych. Podobno walczył z nimi całe życie, a stres z tym związany wyładowywał na swoich towarzyszach. Wiedział, że w razie ujawnienia jego skłonności straciłby życie, stąd jego ciągłe szukanie spisków i lęk przed śmiercią. Lenin przestrzegał przed Stalinem w swym testamencie politycznym, jednak Stalin testament ten zabezpieczył i utajnił. Stalin najgłębszą ulgę odczuwał, jak skazywał na śmierć silnych facetów. Wtedy jego słabe przyrodzenie stawało się jak ze stali. Po neutralizacji politycznej Trockiego i wyrzucenia go z kraju rozpoczął szeroko zakrojoną wielką czystkę wiernych towarzyszy. Głównym zarzutem było „odchylenie lewicowe” i zdrada, bo odchylenie i zdradę najłatwiej udowodnić torturami. Przełomowy był 1934 r., kiedy Stalin zniósł niektóre dekrety Lenina dotyczące rewolucji seksualnej. Po tym ruchu Stalina wściekli zachodni marksiści praktycznie wstrzymali pomoc dla Rosji. Było to odejście od podstaw komunizmu, bo Marks jednoznacznie wskazywał, że rewolucja komunistyczne bez rewolucji seksualnej nigdy się nie powiedzie. Okazało się, że Stalin nie chciał budować komunizmu, ale chciał zostać carem nowego typu. Wykorzystując ideologię komunistyczną i jej narzędzia w sposób mistrzowski, oszukał towarzyszy i stał się nowym carem Rosji. Tego Marks nie przewidział. Car rządził połową Europy, mając pełnie władzy, a komuniści myśleli, że budują socjalizm. Polscy towarzysze też wiernie służyli nowemu carowi, myśląc, że budują nowy i sprawiedliwy świat, a tak naprawdę stanowili ogłupioną przez stalinowską propagandę masę ludzką. Masę, która realizowała zachcianki żądnego władzy chorego człowieka. Jak car zmarł, to słychać było wszędzie szloch. Wisłocka napisała: Oto Partia – ludzkości wzrok. Oto Partia: siła ludów i sumienie. Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie. Jego Partia rozgarnia mrok. Czyli w Polsce mieliśmy dyktaturę stalinowców (a nie proletariatu) i seksualne problemy młodzieży były totalnie lekceważone. Stalinowski aktyw był utrzymywany w kompletnej ciemnocie i nie zauważał problemów ówczesnej młodzieży.
W naszej gminie też było kilka drastycznych przypadków molestowania dzieci przez swoich rodziców, jednak nasz stalinowski aktyw był głuchy i ślepy. Opiszę w skrócie taki przypadek z naszego podwórka. O sprawie dowiedziałem się od jednego z dorosłych już molestowanych synów. Małżeństwo wychowywało kilkoro dzieci. Ojciec był tajnym homoseksualistą i nikt nie domyślał się, że gwałci synów. Najstarszemu synowi udało się założyć rodzinę, jednak pozostali synowie byli już tak wprowadzeni w homoseksualizm, że uczęszczając do szkoły ponadpodstawowej, udzielali się na całego w środowisku częstochowskich homoseksualistów. Sprawa była dość tajemnicza, ponieważ bracia bardzo różnili się rysami twarzy i również wzrostem. Można było mieć wątpliwości, czy są po jednym ojcu. Jednego z braci jeszcze w latach 80. czasami widywałem na dworcu w Częstochowie, a drugi przeniósł się na Śląsk i podobno popełnił samobójstwo. Informacja o homoseksualizmie ojca wyszła na jaw dopiero na kilka miesięcy przed jego śmiercią. Żona i dzieci były dla ciemnego komunistycznego aktywu wystarczającym kamuflażem. Nawet gdy mieszkał z młodym facetem, nikt nie podejrzewał go o homoseksualizm. Dopiero gdy uwikłał się w kryminalne przestępstwo, jego skłonności wyszły na jaw. Jak sąsiedzi skwitowali te wydarzenia? Na starość chłopu coś odbiło.
Przykład ten pokazuje, jak w głębokiej komunie można było krzywdzić synów i ci synowie znikąd nie mogli otrzymać pomocy. Jak można winić tych chłopców za swoje zachowania, gdy nie było sposobu na wyprostowanie ich dróg życiowych? W lepszej sytuacji w PRL-u były krzywdzone dziewczyny.
W samej Częstochowie było kilka przypadków, gdy brat systematycznie gwałcił młodszego brata (w naszej gminie też były takie przypadki). Starszy brat zazwyczaj zakładał rodzinę, a młodszy nie był w stanie zrezygnować z kobiecej roli. Działo się to w latach 70. i 80. i ci gwałceni chłopcy nie mieli gdzie się zgłosić o pomoc. Powszechnie tępiony przez stalinowców homoseksualizm zamykał im usta. Nie mogli szukać pomocy, bo się obawiali potępienia przez środowisko. A co się dzieje obecnie, gdy się homoseksualizm akceptuje i promuje? Okazało się, że takie zachowania muszą teraz akceptować ci sami ludzie, co go zwalczali lub ich dzieci. Schizofrenia, czy chichot historii?
Dla tych chłopców dziewczyny już nie istnieją:
https://youtu.be/jycRPkeGJFw. (2 minuty).
https://youtu.be/oaFyvDCvL5Y. (3 minuty).
https://youtu.be/nED7FygVbZg. (6 minut).
https://youtu.be/6SLXC78iIZ0. (7 minut).
Trening mięśni zwieraczy to podstawa atrakcyjnego geja. https://youtu.be/ByxsdhbaPdU. (7 minut).
Jak można przekonać dziewczyny, że chłopcy są niezastąpieni? Chłopcy muszą poznać potrzeby dzisiejszych dziewczyn i im sprostać, ale czy są jeszcze tacy, co im na tym zależy?
Krótki kurs dla chłopców i młodych mężczyzn cz. 3.
JAK CAŁOWAĆ 2: https://youtu.be/xGSz3vs1pyM. Czas około 6 minut.
JAK TO ROBIĆ... PALCEM! https://youtu.be/y4omNyEitnw. Czas około 6 minut.
JAK LIZAĆ DZIEWCZYNY? https://youtu.be/LM5BCS0LbnU. Czas około 7 minut. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 28 sty 2021, 17:33

Codziennie ***** burza. Lewico!! Przestań nam ... internet trollować: https://youtu.be/NSBJB77LXRg. Czas około 10 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Być może pożyję 6-7 lat i ujrzę upadek naszego bantustanu: https://youtu.be/qu1mxbt8BYc. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Michalkiewicz. Nieszczęścia chadzają parami, trójkami, a nawet - czwórkami! https://youtu.be/exBvtwHF2jE. Czas około 23 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Czyż nie dobija się chorych? https://youtu.be/xangLBiw0bk. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Szymon Hołownia: kłusownik bez dochodu: https://youtu.be/SO9vYuZ9LqE. Czas około 13 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 28 sty 2021, 19:43

Strajk kobiet, dzień drugi. Transmisja na żywo. Warszawa 28.01.21 r.: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... 689250078/.
Dalszy ciąg na żywo: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... 356045881/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 29 sty 2021, 11:46

Codziennie ***** burza. Lempart zrobiła sondaż i wyszło, że wszyscy ją kochamy: https://youtu.be/ILeNm7kWqb4. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Wolność w Remoncie. Chińska Vs Zachodnia wizja świata - WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE: https://youtu.be/i2n492eA0rw. Czas około 29 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Radio Wnet. Dr Bartosiak: Wykuwa się nowy porządek świata. Biden w USA, rząd światowy, rola Chin i finansjery: https://youtu.be/G7tBnSC4Mf8. Czas około 25 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Pogoda ducha przyczynia się do długiego życia! https://youtu.be/XWgWc3kgc-M. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. O wyższości Kasi nad Jurkiem i Polsatu nad WOŚP: https://youtu.be/CnFbulln_7I. Czas około 16 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 29 sty 2021, 15:10

Karoń OSTRO u Roli o bojówkach Lempart: TO BARBARIA! O ataku na dziennikarkę MN, feministkach i TK! https://youtu.be/UVHOASJdx3Q. Czas około 81 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 29 sty 2021, 20:21

Strajk kobiet ciąg dalszy na żywo (29.01.21 r.): https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 894138018/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 29 sty 2021, 22:34

Strajk Kobiet idzie pod dom Kaczyńskiego. Policja użyła gazu: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 298028806/.
Dalszy ciąg.: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 892950315/.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 30 sty 2021, 09:35

Rewolucja seksualna wyzwaniem dla rodziców. Stalinowski komunizm zatajając seksualne problemy młodzieży w Polsce, pozbawił rodziców podstawowej wiedzy o czynnikach wpływających na orientację seksualną ich dzieci. Pozbawił ich możliwości wczesnej reakcji na zagrożenia i nie wyposażył ich w odpowiednią wiedzę umożliwiającą udzielenia wczesnej pomocy własnemu dziecku. Ukrywanie systematycznego wzrostu osób o orientacji homoseksualnej i brak publicznej analizy tego zjawiska, jeszcze bardziej go nakręcało. Niepokojący wzrost homoseksualizmu w Polsce pojawił się już w połowie lat 70. Krążyły nawet po wsiach czarno-białe pornograficzne odbitki fotograficzne również przedstawiające śmiałe akty homoseksualne zarówno kobiece, jak i męskie. Były to odpryski zachodniej rewolucji seksualnej. Wystarczyło tylko rzucić parę takich zdjęć na miasto i chłopcy zajmujący się amatorsko fotografią zrobili swoje. Rozprowadzali odbitki wśród kolegów po 5 zł za sztukę. Jakość niektórych odbitek była tragiczna, ale od czego jest chłopięca wyobraźnia. Powstał w tym czasie w Polsce dość liczny lewicowy ruch hipisowski oparty na wolnej miłości, gdzie akceptacja homoseksualizmu wynikała z ideologii hipisowskiej. Jednak ten młodzieżowy ruch szybko przekształcił się w ruch antystalinowski, co było powodem jego zwalczania przez polskich komunistów. W końcówce lat 70. mieliśmy już pokaźną liczbę męskiej młodzieży szkolnej szukającej przygód na dworcach PKP większych miast. W weekendy na dworcach pojawiała się także młodzież z mniejszych miast i wsi. W ten sposób nawiązywano znajomości i dalsze życie erotyczne kwitło poza dworcami. Rewolucja seksualna tocząca się do tej pory w konspiracji, w okresie rewolucji solidarnościowej i eksplozji wolności, zaczęła wychodzić na powierzchnie. Już wtedy wśród młodzieży pojawiła się większa tolerancja dla takich zachowań. Tego zjawiska nie badała prawica i Kościół, po prostu uważano te sygnały za przesadzone, co się boleśnie zemściło w przyszłości na hierarchach kościelnych. Stan wojenny spowodował zerwanie nawiązanych kontaktów homoseksualnych, co zmusiło homoseksualistów (szczególnie młodocianych) do nawiązywania kontaktów wokół siebie. Dziewczyny stan wojenny przeszły spokojniej, bo miały zazwyczaj swoje kochanki na miejscu. Stan wojenny wymusił dalszą integrację homoseksualistów. Łatwość nawiązywania nowych kontaktów na miejscu pozwolił zorientować się, jak dużą grupę stanowią we własnej miejscowości. Urosły im skrzydła i bardzo szybko powiększały się szeregi młodych homoseksualistów. Beznadzieja stanu wojennego i brak perspektyw skłaniał dzieci i młodych ludzi do szukania wrażeń i nowych doświadczeń. Pierwszym zjawiskiem charakteryzującym kraje Trzeciego Świata było powszechne wąchanie przez dzieci i młodzież kleju „Butapren”. To z kolei spowodowało rozkwit prostytucji „za tubkę kleju”. Stworzył się raj dla pedofilów i chłopców zarówno heteroseksualnych, jak i homoseksualnych. Doświadczeni wciągali w ten proceder niedoświadczonych i „podziemna” rewolucja seksualna kwitła. Pojawił się problem, bo ilość wciągniętych chłopców w ten proceder przekraczała możliwości miejscowych homoseksualistów. Nastąpił wzrost ucieczek z domu rozbudzonych seksualnie chłopców, którzy szukali szczęścia na dworcach dużych miast. Zjawiska te nikt nie analizował z wyjątkiem marksistów. Po zmianie ustroju i odzyskaniu wolności tolerancja dla zachowań homoseksualnych wśród młodzieży dużych miast była już coraz większa. Pamiętam opowieść chłopaka o orgiach homoseksualnych odbywających się internacie i w hotelu robotniczym. Te obiekty znajdowały się w jednym z miast Zagłębia Dąbrowskiego. Mieszkańcy tych domów przemycali chłopców na noc do pokoi przez okna na parterze. Na parterze były też łaźnie i wpuszczano przez okno na „sesję” tych chętnych, którzy nie mogli zostać na noc ze względu na wiek. Miejsca te stały się słynne na cały Śląsk. Wycieczki młodych gejów przerwali miejscowi Skini. Podejrzeli przez uchylone okno, co się działo pod prysznicem. Zaszokowani zmobilizowali ekipy i wykurzyli z tego miejsca wszystkich przyjezdnych gejów. Podobno przez jakiś czas były organizowane wieczorne spotkania w pobliskim lesie, ale zjawisko straciło popularność ze względu na nękanie przez Skinów. Podobno niektórzy Skini w tajemnicy przed kolegami zapraszali wybranych gejów na orgie w nieczynnych domkach letniskowych w okolicach Pogorii. Odbywały się też regularne bitwy między Skinami i Anarchistami. W ogóle na obszarze czerwonego Zagłębia młodzieżowe ruchy anarchistyczne były bardzo silne. Jednak część ówczesnej młodzieży wykrzesała jeszcze z siebie ruch, który przyhamował komunistyczną rewolucję. Jednak rewolucja toczyła się dalej. Nowe pokolenia tracące wiarę w Boga i rozmiękczane przez tęczową propagandę, już akceptowały parady równości. Następne pokolenia już czynnie włączyły się w rewolucyjny nurt. Na paradach i demonstracjach pojawiają się już dzieci. Starsze pokolenie ukształtowane przez komunistyczną propagandę lekceważyło ten proces, uważając, że to jest grupka tych samych osób, która jeździ po Polsce i tworzy frekwencję na paradach równości. Uśpiono w ten sposób czujność społeczeństwa, co pozwoliło na umocnienie się ruchów LGBT. Pewne opamiętanie nastąpiło po listopadowych licznych demonstracjach wywołanych wyrokiem TK. Pomału dochodzi do ludzkiej świadomość, że tej rewolucji nie da się już zatrzymać. Oddano młodzież lewicy i należy się spodziewać ostrych konfliktów rodzinnych na tle obyczajowym.
Komuniści już dawno zauważyli, że zachowania seksualne wśród ludzi są bardzo podobne do zachowań zwierząt. Doszli szybko do wniosku, że zaburzenie tych zachowań i wyciągnięcie ich na wierzch, zniszczy tradycyjną kulturę. Wykorzystano wszystkie patologiczne problemy dzieci i młodzieży do stworzenia nowej siły politycznej, zastępującej proletariat. Robotnik może szybko awansować do klasy średniej, a homoseksualistą się jest przez całe życie. Tak lewica buduje sobie trwałe poparcie. Prawica nie była w stanie zaoferować młodzieży nic lepszego od seksu i przegrywa walkę o młodzież.
Mamy bardzo poważny problem, bo ludzie w zdecydowanej większości nie ze swojej winy uwikłani w homoseksualizm domagają się praw do swej odmienności. Każdy człowiek z odrobiną wyobraźni powinien poprzeć te żądania, ale powszechna akceptacja homoseksualizmu bardzo źle wpływa na dzieci i dojrzewającą młodzież. Powstaje konflikt, niszczący życie rodzinne. Rodzice będą musieli przełknąć gorycz i pogodzić się z demoralizacją swych dzieci. Jaki wpływ na dzieci i młodzież ma propaganda tęczowa, widać na udostępnionych poniżej filmach. Na początek łagodniejsze sceny, a później nieco bardziej bulwersujące:
Instrukcje uwodzenia nagrane przez japońskich chłopców:
https://youtu.be/c671xY4ZSEs. (11 minut, trzeba włączyć polskie napisy).
https://youtu.be/PwKuuopbMH0. (8 minut, trzeba włączyć polskie napisy).
Grupa japońskich gejów: https://youtu.be/orY9Ahh9sBo. (8 minut, trzeba włączyć polskie napisy).
Szkolenie Koreańczyków do gejowskiej miłości: https://www.youtube.com/watch?v=Pm5C6Fw1m2o.
Uwodzenie hiszpańskiego chłopca.: https://youtu.be/9Og5Sf6aCLg. (8 minut, trzeba włączyć polskie napisy).
Instrukcja uwodzenia Paula. Filmy nagrane przez filipińskiego chłopca:
Budzenie Paula: https://youtu.be/k8Lh7Kx2czk (11 minut, od lipca 600 tys. wyświetleń).
Jak Paul się zachowuje po uwiedzeniu, pokazuje film: https://youtu.be/zO3uE8LOGCo (8 minut).
Jak skłonić kolegę na 6/9: https://youtu.be/UjpCuQl8O3c (11 minut, trzeba włączyć polskie napisy).
Takich filmów jest mnóstwo w internecie. Po zgłoszeniach o naruszeniu regulaminu do kierownictwa YouTube część filmów można wyświetlić dopiero po potwierdzeniu wieku lub jest usuwana. Jednak na to miejsce pojawiają się nowe filmy lub te same, ale pod innym tytułem. C.d.n.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 31 sty 2021, 10:26

Michalkiewicz. Pragnienia Donaldu Tusku, zawirowania szczepionkowe i mutacja transsybersyjka: https://youtu.be/zuXQSaNWxQU. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
BEZ SPINY: CZY LEMPART ROZPOCZĘŁA DŻIHAD? https://youtu.be/6tMMpGg0ws4. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Ziemkiewicz. Gomułka wiecznie żywy. I z czasem mniej zły: https://youtu.be/NUQDxuJMVZg. Czas około 40 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Kabaret: https://youtu.be/HVwC3efl9LQ. Czas około 19 minut.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 31 sty 2021, 17:09

Lesbijki i geje grają z Owsiakiem.
Dlaczego symbol dziecka w łonie matki wywołuje agresję wśród homoseksualnej młodzieży?
https://twitter.com/RobertTelus/status/ ... 28/photo/1.
https://twitter.com/i/status/1355510357167636482.
Bo chce wolnego seksu bez odpowiedzialności i chce wyrażać swą miłość publicznie:
Na terytorium Polski udostępniam poniższe filmy tylko dla dorosłych. Poza Polską mogą je oglądać wszyscy.
https://youtu.be/gF4TGixe63Q. (17 minut).
https://youtu.be/s7-JljNcg9s. (19 minut).
https://youtu.be/skw4JwVlCZA. (11 minut).
Taniec erotyczny dla wszystkich:
https://www.youtube.com/watch?v=YDJbdXrS6ow. (3 minuty).
https://www.youtube.com/watch?v=DxS_a5yHIZU. (3 minuty).
Młodzież już trenuje tańce:
https://www.youtube.com/watch?v=S4HGtF0C6mY. (26 sekund).
https://www.youtube.com/watch?v=v6C_Fi_3oZE. (1 minuta).
https://www.youtube.com/watch?v=Lb8vEuNnRYI. (4 minuty).
https://www.youtube.com/watch?v=HjF2MPzm3B4. (1 minuta).
https://www.youtube.com/watch?v=EFBPVwOzFtE. (25 sekund).
https://www.youtube.com/watch?v=O_np2HVGK3A. (1,5 minuty).
… i dzieci też:
https://www.youtube.com/watch?v=7XHVeIKLYag. (15 sekund).
https://www.youtube.com/watch?v=p4-Q7DMjqqM. (19 sekund).
https://www.youtube.com/watch?v=uQ7bf-gK-0I. (13 sekund).
… oraz trening na ulicy:
https://www.youtube.com/watch?v=bi8BRQrm2og. (18 sekund).
https://www.youtube.com/watch?v=u2aQhIT5q8A. (38 sekund).
Takie rzeczy dzieją się w Polsce jeszcze w ukryciu przed dorosłymi, ale należy przygotować się na eksplozję erotyzmu wśród młodzieży. Cała nadzieja w lewicy (śmiech).

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 01 lut 2021, 09:54

Salonik Polityczny część 1. Restrykcji ciąg dalszy - M. Gierej, A. Koziński: https://youtu.be/0JMsxiDG3C8. Czas około 15 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny część 2. Opublikowany wyrok trybunału i protesty - M. Gierej, A. Koziński: https://youtu.be/xyrqY3jXX4w. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Salonik Polityczny część 3. Miejsce Hołowni na scenie: https://youtu.be/91EtqtwSKuo. Czas około 12 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

Ziemkiewicz. Koniec Świata - to już wiemy, ale co będzie dalej? https://youtu.be/eqaofE-alpo. Czas około 37 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Michalkiewicz. Pytania i odpowiedzi. Ruchawki w Rosji, lewicowa orka i afera z karabinkiem Grot: https://youtu.be/gOXFzVr30qk. Czas około 20 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 02 lut 2021, 10:16

C.d. Młodzież awangardą komunistycznej rewolucji. W ostatnich tygodniach udało mi się porozmawiać z kilkoma uczniami szkół ponadpodstawowych i podstawowych z Częstochowy. Rozmowy te uświadomiły mi, że dalsze informowanie rodziców o zagrożeniach wynikających z rewolucji obyczajowej traci sens. Rodzice rozmawiają ze swymi dziećmi głównie o zabezpieczaniu się przed ciążą, natomiast unikają jak ognia rozmów o problemach dotyczących orientacji seksualnej. Nie wyobrażają sobie, że ich dziecko może być lesbijką lub gejem. Z powodu niewiedzy nie dostrzegają niepokojących sygnałów u swych dzieci, co ułatwia rozwój ruchów LGBT. Przygotowałem materiał na kilka miesięcy naprzód, ale tracę ochotę na wstawianie tych tekstów. Moja praca nie ma sensu, gdy rodzice nie mają odwagi rozmawiać o tych problemach ze swymi dziećmi. Bezpośredni wpływ tego forum na młodzież jest ograniczony, bo młodzież woli czytać, czy oglądać ciekawsze rzeczy w internecie. Problem pogłębiają jeszcze politycy. Żadne ugrupowanie prawicowe nie próbuje uświadamiać społeczeństwa jak bronić dzieci i młodzież przed demoralizacją. W PiS-ie i Konfederacji mamy wielu ukrytych gejów, którzy w głębi duszy kibicują rewolucji. Młodzi Konfederaci przebierają nóżkami, nie mogąc się doczekać prawdziwej wolności. Zastanawiające jest stosowanie przez Konfederację propagandy opartej o teorie krytyczną wymyśloną przez lewicę. Myszkowski PiS wyhodował tęczowego Januszka i nie zareagował na jego ekscesy. Dziennikarze regionalnych gazet związani z PiS-em nie podejmują tematu młodzieżowej rewolucji, bo nie mają o niej pojęcia. Są bezideowi i nawet nie skomentowali strajku myszkowskich kobiet. Przegrywają propagandowo z lewicą i nie zdają sobie z tego sprawy. Walczenie z LGBT to walka z wiatrakami, trzeba ratować dzieci i młodzież. Tylko świadomi rodzice wyposażeni w odpowiednią wiedze mogą zahamować uruchomione procesy. Nauczyciele w większości popierają tęczową młodzież i na ich pomoc nie można co liczyć. Myszkowscy działacze PiS-u boją się wyjeżdżać w teren, mimo że nie ma zakazu wyjazdów. Nawet przed wyborami nie było żadnych spotkań wyborców PiS-u z aktywem. Księżna udziela się tylko w telewizji, a wyborców ma tylko teoretycznie w wielkim poważaniu. Czy w takiej sytuacji mój samotny wysiłek ma jakiś sens? A niech zwycięży tęczowa rewolucja i wy czochra zasiedziałych powiatowych nieudaczników po łonie natury.
Niepokojące jest również to, że rodzice nie zdają sobie sprawy, jak szybko następuje ewolucja poglądów młodzieży dotyczących spraw obyczajowych. Hasło zachodniej rewolucji seksualnej pt. Wasze dzieci będą takie jak my, jest już z powodzeniem realizowane w Polsce. To hasło wyjaśnia nam wszystko. Propaganda LGBT jest tak skuteczna wśród młodzieży, że poparcie dla zachowań homoseksualnych rośnie systematycznie. Lewica, mając w swoich rękach system edukacyjny, media i przemysł rozrywkowy, od lat kształtuje umysły dzieci i młodzieży w odpowiednim kierunku, a prawica oczekuje tylko na interwencję niebios i nie ma żadnego sposobu, aby marsz homoseksualistów przez instytucję zatrzymać. Należy się spodziewać nowych priorytetów w zatrudnianiu urzędników gminnych. Gmina będzie musiała zatrudniać odpowiednią liczbę lesbijek i gejów, aby sprostać standardom europejskim, a przedsiębiorca zatrudniający lesbijki i geje uzyska odpowiednie ulgi podatkowe.
Gimnazja wytworzyły warunki do rozwoju różnych patologii. Młodzież z miasteczek jest zazwyczaj bardziej zdemoralizowana, więc młodzież ze wsi nie chciała być gorsza i równała do poziomu. Jednak w dobie powszechnego Internetu likwidacja gimnazjów przestała mieć istotne znaczenie.
Już w 2003 r. były wyraźne dowody, że system naszej edukacji wychowuje przyszłych zwolenników LGBT. Patologiczne zachowanie ówczesnej młodzieży pokazuje poniższy film. Najpierw jest krótki wstęp Karonia, a później jest już nagranie z lekcji. Jest to lekcja języka angielskiego, przeplatana gejowskimi ekscesami uczniów. Rządziło wtedy postępowe SLD, jednak tęczową flagę trzymało taktycznie jeszcze w magazynie.
LEKCJA PATODEMOKRACJI: https://youtu.be/qmaSUShHXcQ. Czas około 49 minut. Ci uczniowie są dzisiaj już dorośli i ciekawe jak wychowują swe dzieci.
Polska szkoła 2012 r.: https://youtu.be/qZk__ykduvM. Rządziła wtedy europejska PO.
Młodzież 2014 r.: https://youtu.be/npDmml3SjvU.
Nudy na lekcji 2014 r.: https://youtu.be/UWMDbFzqCiw?list=PLIbl ... TxLNLi7Skj.
Dziewczyny w akcji 2018 r.: https://youtu.be/K5cg5R2DyJA.
A jak wyglądają e-lekcję w czasie pandemii?: https://youtu.be/cd9I9qmHzEQ. Czas około 7 minut.
https://youtu.be/LVU5nTfpaz8. Czas około 13 minut.
https://youtu.be/v35R6rbwrmo. Czas około 4 minuty.
https://youtu.be/lRHYc_mY1p0. (15 sekund).
https://youtu.be/F98G8OrhnMY. (8 sekund).
Te ekscesy obyczajowe pokazane w tych filmach to pikuś w stosunku do tego, co mi opowiadali uczniowie częstochowskich szkół, ale o tym w następny odcinku.

letnik
VIP
Posty: 2191
Rejestracja: 02 sie 2018, 12:00

Re: Wiedza społeczna

Post autor: letnik » 03 lut 2021, 10:21

Kabaret. Pokolenie ukształtowane przez nasz system oświaty opanowany przez lewicę: https://youtu.be/jJPsH7mvfwI. Czas około 30 minut.

ODPOWIEDZ