Sesja Rady Gminy Poraj na żywo na facebooku!

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
pawelg

Sesja Rady Gminy Poraj na żywo na facebooku!

Postautor: pawelg » śr gru 20, 2017 10:59 am

W czwartek 21 grudnia, pierwszy raz w historii gminy, sesja Rady Gminy Poraj będzie transmitowana "na żywo" za pośrednictwem facebooka. Wystarczy, że wejdziesz na nasz facebookowy profil i klikniesz "play" w transmisji wideo LIVE. Początek od godz. 9:00.

Wszystko po to, by patrzeć władzy na ręce.

By zobaczyć nasz profil na facebooku wystarczy kliknąć TUTAJ - https://www.facebook.com/Poraj/.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

letnik

Re: Sesja Rady Gminy Poraj na żywo na facebooku!

Postautor: letnik » śr gru 20, 2017 6:41 pm

Będzie problem z dźwiękiem z powodu fatalnego nagłośnienia sali posiedzeń R.G.

letnik

Postautor: letnik » czw gru 21, 2017 10:35 am

letnik pisze:Będzie problem z dźwiękiem z powodu fatalnego nagłośnienia sali posiedzeń R.G.

Nie jest źle. Prawdopodobnie wymieniono mikrofony.

BARBARA
VIP

Postautor: BARBARA » czw gru 21, 2017 3:51 pm

Niestety było żle, niewiele zrozumiałam z wypowiedzi pani Polak, poza tym, że coś kwestionowała, jak zwykle, lekko zirytowany wójt coś odpowiedział, ale co to już nie było słychać, a z wypowiedzi radnego Musialika nie usłyszałam nic. Ale początki są zawsze trudne, a ten eksperyment z transmisją sesji ma nieocenioną wartość edukacji wyborczej dla wszystkich, którzy zechcą z niej skorzystać. Proszę się nie zniechęcać ii koniecznie kontynuować.

Zdzisława Polak
VIP

Postautor: Zdzisława Polak » czw gru 21, 2017 5:07 pm

Ja mam doskonały odbiór nagrania. Ale należy zwiększyć głośność na laptopie Basiu.
Ale proszę zobaczyć jak się szanowni Radni uaktywnili przy kamerach. Nawet przybył na dzisiejszą Sesję były radny z Kużnicy Starej. Ciekawi mnie cel wizyty tego Pana, czy przyszedł po to by mi " dokopać" czy przyszedł się lansować jako kandydat na radnego? Zobaczymy.

Wróć do „Nasze sprawy”