Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by BARBARA »

Zauważyliście moi drodzy te forum-owe efemerydy,?Gdzie się podziała wojownicza, pyskata Amelka? Najpierw Zdzichu zmienił profil, a potem zamilkł zupełnie, a teraz od 10 dni milczy Amelka, do niedawna wypowiadająca się na każdy temat, kilka razy dziennie. Chyba zgaduję kto kryje się za tymi nickami. Zapraszam innych do zgadywanki.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Amelka »

DROGA P. BASIU z WASZĄ GŁUPOTĄ nie da się WIECZNIE WALCZYĆ ?????? ... już pisałam .....sherlock z pani ŚWIETNY :roll: NIE MUSI PANI ZGADYWAĆ ...doskonale pani WIE KIM JESTEM .......pozdrawiam panią serdecznie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Amelka »

a tak na marginesie ...CZASAMI ZA PANIĄ TĘSKNIĘ ..co u PANI słychać :?: może tak zakopiemy TOPÓR WOJENNY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Klara »

Widzę że Amelka jest aktywna .... to może wie co zgrzytnęło w TPŻL .... z codzinnych nowin sklepowych wiadomo że zgrzyta jak cholera ...
Ciekawi mnie co ...albo kto ....narozrabiał !!! A TPŻL powinno poinformować członków ....że coś jest ...NIE TAK !!!!
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Amelka »

Klaro ...napisz JAŚNIEJ .... bo nie jestem członkiem TPŻL :?:
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Byly »

Coś się tam wydarzyło :lol: to widać i czuć.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Amelka »

Tam zawsze ZGRZYTAŁO ...dlatego JA od TPŻL-u , trzymam się z DALEKA .. ..szkoda ZDROWIA ..... nie obchodzi mnie TPŻL., RS ...zebrania wiejskie ..jednym słowem mam ŚWIĘTY SPOKÓJ 8) czasami piszę na FORUM , bo lubię sobie POPYSKOWAĆ i powkurzać WAS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by BARBARA »

Jak to dobrze, że na tym forum jest chociaż jedna osoba mądra, która walczy z głupotą pozostałych, albo tak jej się przynajmniej wydaje, bo ja poza "pyskówą" nie przypominam sobie żadnego mądrego postu Amelki. Ale i tak zmęczyło się biedactwo więc teraz poza splendid isolation.
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Moja Amelko gdzieżeś się podziała?

Post by Amelka »

no i widzicie ZŁOŚLIWEGO ZGORZKNIAŁEGO BABSZTYLA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply